Şimdi Ara

_.:SAMSUNG GALAXY S4 (I9500/I9505) ANAKONU:._ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
7
Favori
30.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • i9505 32GB ısmarladım yurtdışından iki tane gelmiş.

isteyen olurmu birini satabilirim.
  • jacobien,

PM attım.
  • Arkadaşlar belki daha önce sorulmuştur ancak i9505 modeli Samsung Türkiye garantili satılıyor mu?

Satılıyorsa nerede satılıyordur ve fiyat bilgisi olan var mı?

Dün AVEA'da teşhir ürününde gördüm ama onda i9505x yazıyordu. Bu doğru mudur?

Lütfen alıntı yaparak cevaplayın.
  • i9505 ile i9500 arasında ne fark var ki?
  • şu ısınma problemini sık duymasaydım alacağım tek telefon aslında.
  • ydn06 kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilgi vermis olmayim ama sanirsam işlemci farki var 9500 de snapdragon 600 4+4 islemci var 9505te exynos octa5 4 çekirdekli işlemci var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dynamic90 -- 22 Ekim 2013; 2:57:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dynamic90 D kullanıcısına yanıt
    hangisi iyi?
  • ydn06 kullanıcısına yanıt
    Mantık olarak 8 çekirdek daha iyi diyordum ama galiba 9505 modeli daha iyi testlerde ve ısınma sorunu daha azmis onlarda. Sen yinede bi testlere kendin bak derim

• arkadaslar 4.3 güncellemesi ne zaman gelicek s4lere samsung ekim ayında demişti ama kasım ayı geldi hala bir ses soluk yok
  • Arkadaşlar bu forumda 9500 ile ilgili bir sürü sayfa var ama 9505 için sadece bu var bari buna biraz ağırlık gösterelim yardımlaşalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: gently weeps

quote:

Orijinalden alıntı: sissente

Arkadaşlar 2 gün önce S4 ümü aldım. Rengi Black MisT. Kesinlikle beyazdan daha iyi duruyor. Görmeden direk beyaza yönelmeyin. Cihaz tek elle çok rahat kullanılıyor. S2 den sonra hiç zorluk çekmedim. Herkesin merak ettiği şarja gelince, Bu sabah saat 08:30 da şarjdan çıkardım.Gün içinde mobil verisi sürekli açık zaman zaman twitter ve facebook a bakarım. Sabahtan şu ana kadar 63 tane telefon görüşmesi yapmışım.Her görüşmeye ortalama 3 dk. deseniz toplam 180 dk. bu da neredeyse 3 saat. + - olabilir. 20dk. falan Samurai vs. Zombies Defense 2 oynadım. 1 saat kadarda yürürken radyo dinlemişliğim var. Şu an da saat 21:17 ve cihazın şarjı %39 u gösteriyor. S2 kullanıyor olsaydım saat 14:00 gibi telefonu arabada kesin şarja takmış olurdum. Şu an da şarj konuşu beni oldukça mutlu etti.

Temassız kontrolü hala kullnabilmiş değilim. Ya ben beceremiyorum. Araştırmam lazım. Akıllı bekleme ve akıllı kaydırma başarılı. Sorunsuz kullanıyorum. Arka kapak plastik bu yüzden leğen falan deniyordu ama söylendiği gibi değil. Renk olarak, malzeme olarak ve kalite olarak kesinlikle aklınıza öyle basit arka kapaklar gelmesin. Cihazı elinize aldığınız da siz de farkeder siniz.

Çok tereddüt etmiştim. Xperia Z yi elime alıp ilk incelemem de vazgeçmiştim zaten. HTC firması ile ikili ilişkilerimiz geçmişe dayalı olarak problemli. O yüzden HTC One isteyenin olsun. O yüzden S4 aldım, ardıma bakmadım.

radyosu olmayan telefonda sen radyo dinlemeye devam et kardeşim sana yetişemiyoruz biz

Tuneln Radio uygulamasından haberin olsaydı bu cihazda radyo dinlenebileceğini bilirdin. Cehalet zor zenaat. her yere zıplatıyor adamı..

P.S: Biraz geç oldu ama uzun süre yurtdışındaydım foruma giremedim. cevap vermezsem de şişerdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dj-MiMaX

Arkadaşlar bu forumda 9500 ile ilgili bir sürü sayfa var ama 9505 için sadece bu var bari buna biraz ağırlık gösterelim yardımlaşalım

9505ciler burda toplanabilir cihaz belirli malum ve paylaşımı az
  • bende bugün aldım beyler aranıza katıldım
  • Gençler ben forumda yeniyim. Android ile baya içli dışlı biriyim.
    Size kendi görüşlerimi anlatacam.
    GT-I9505 modeli almanyadan yaklaşık 10 gün sonra bana gelecek. Neden I9505 seçtim?
    Birincisi güncellemeler ilk bu modele geliyo yani snapdragon 600 işlemcili olan modele.
    Ikincisi ise oyunlarda bu işlemci daha iyi ve optimizasyon daha iyi.
    Üçüncüsü ise pil harcama değeri I9500 a göre daha düşük yani pil daha uzun süre dayanıyor.
    Ve şunu söyleyim sürekli rom değiştiren test eden ve xda-developers.com sitesinden hiç çıkmayan biri olarak ben ;) Cyanogenmod gibi custom romları kurmayı sevenler için I9505 modelini şiddetle öneririm. Çünkü geliştiriciler bu işlemciye ağırlık veriyorlar. Ve I9500 daki Exynos işlemciye göre daha stabil çalışmakta.
    Eğer arada bir sapıtmayan adam akıllî bir S4 sahibi olmak istiyorsanız I9505 diyorum.
    Alan ve almayan herkese hayırlı uğurlu olsun

[ProHacker]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prohacker1080hd -- 25 Temmuz 2014; 19:21:19 >

• merhaba bende i9505 cihaz var sıfır batarya aldım taktım şarja ancak telefon bir daha açılmadı batarya sahibi yardımcı olacağını söyledi telefonu gönderdim ancak parçasını bulamadık dediler ve geri geldi telefon hiç bir şekilde tepki vermiyor jitag denilen bir şey yapılmış sanırım power üzerindede oynama var burdaki telefoncu öyle dedi ancak anamurda olduğum için amatör telefoncular olduğundan dolayı daha fazla ellettirmedim yapılabilinir mi yapılırsa ne kadar tutar siz yapabilirmisiniz yardımcı olacak biri olursanız sevinirim iyi günler..
  • Arkadaslar merhaba bende i9505 kullanicisiyim cihaz cok super hicbi sorunu yok ama ek sorunum cihaz jeelyy ben guncellemesinden sonra guncelleme almadi daha dogrusu ben guncelllemeyi calistirdigimda kitkati gormuyor neden olabilir bu imail sorunu olabilirmi nokia 3310 imaili var ustunde i maili yenilemelimiyim iyi forumlar

• Bende katıldım aranıza sıkı bir ios 6.1.3 cü olarak.
    Bakalım neer yapıyormuş bu cihaz üzerinde 4.2.2 işletim sistemi var güncelleme geldi mi hiç arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty35555

Arkadaslar merhaba bende i9505 kullanicisiyim cihaz cok super hicbi sorunu yok ama ek sorunum cihaz jeelyy ben guncellemesinden sonra guncelleme almadi daha dogrusu ben guncelllemeyi calistirdigimda kitkati gormuyor neden olabilir bu imail sorunu olabilirmi nokia 3310 imaili var ustunde i maili yenilemelimiyim iyi forumlar

aynen cakma imei olduğu için almadın ben tum guncelemeleri aldım i9505 kullanıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: RioKkSis

Bende katıldım aranıza sıkı bir ios 6.1.3 cü olarak.
    Bakalım neer yapıyormuş bu cihaz üzerinde 4.2.2 işletim sistemi var güncelleme geldi mi hiç arkadaşlar.

i9505 im de android 4.3 var 370mb bi güncelleme daha yapıyorum.. 4.4 olabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aѕℓαη66™

quote:

Orijinalden alıntı: Dj-MiMaX

Arkadaşlar bu forumda 9500 ile ilgili bir sürü sayfa var ama 9505 için sadece bu var bari buna biraz ağırlık gösterelim yardımlaşalım

9505ciler burda toplanabilir cihaz belirli malum ve paylaşımı az

toplanalım bakalım

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.