Şimdi Ara

_.:SAMSUNG GALAXY S4 (I9500/I9505) ANAKONU:._ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
7
Favori
30.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 1080p

quote:

Orijinalden alıntı: tahsinbacak

bence s3 ve s2 si olanlar hiç almasınlar. samsung yazılımlarıyla fark yaratıyor ancak kaliteden ödün veriyor. samsungun daha sağlam ve elinize aldığında fiyatını yansıtan telefon üretmesi lazım. kırılmaz ekranlı bir telefon üretseler satış patlaması yaparlar. s3 te ne kadar dikkat ederseniz edin düştüğü an kırıldığını gördük.

S2 sahibiyim S4 satın almak istiyorum.2GB Ram başlıca en önemli nedeni.

-------------------------

9500: Sony Exmor RS
    i9505: Sony Exmor R

9500 is Sony IMX135(Exmor RS)
    9505 is Sony IMX091PQ(Exmor R)

Ayrıca Gsmarena da 9505 18 saat ,9500 ise 11 saat konuşma süresisne sahip.
    Samung'un farklı sensör kullandığı bilgileri dolaşıyor xda da.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2283201

_.:SAMSUNG GALAXY S4 (I9500/I9505) ANAKONU:._

_.:SAMSUNG GALAXY S4 (I9500/I9505) ANAKONU:._

"absolutely true..........the fact is i9500 has sony IMX135 ie;Exmor RS while i9505 has sony IMX091 ie;Exmor R with fujitsu ISP"

Gel de çık işin içinden. Buyrun.

Büyük ihtimal farklı sensörler kullanmıştır. S600 ve exynos a farklı kullanmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagleoneye -- 28 Mayıs 2013; 11:43:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Protective Cover + kullanıyorum. Gayet memnunum. Bir bakmanızı öneririm. Samsung dükkanlarında satılıyor.
  • Arkadaslar orjinal kılıf icin ilanıma bakabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=75753419

• Arkadaşlar hangi kılıfları kullanıyorsunuz? Önerebileceğiniz kılıflar neler bilgilendirir misiniz?

birde link teki kılıfı kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını nelerdir?
  • Arkadaslar kiliksadan satin aldigim s4 bugun elime ulasti. Su an cihaza alisma asamasindayim. iPhone 4'ten s4 e gecis yapan bir kullanici olarak alismam zaman alacak gibi gorunuyor.

Size sormak istedigim bir sey var. s4'un ses acip kapatma tusu elimle hafif dokunup tusa basmadan oynatmaya calistigimda cok az da olsa saga sola falan oynama yapiyor. Bu normal bir durum mu yoksa benim ses acma kapama tusunda bir sorun mu var?
  • http://www.iyisepet.com/i9500-galaxy-s4-cep-telefonu.html

Arkadaşlar Bir Arkadaşım Bu Siteden s4 aldı cihazı gördüm çok hoşuma gitti ancak ithalat ürünüymüş diğer ürünlerden farkı ne?
    1.537 TL fiyat olarak çok uygun? önerirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilish_

Arkadaslar kiliksadan satin aldigim s4 bugun elime ulasti. Su an cihaza alisma asamasindayim. iPhone 4'ten s4 e gecis yapan bir kullanici olarak alismam zaman alacak gibi gorunuyor.

Size sormak istedigim bir sey var. s4'un ses acip kapatma tusu elimle hafif dokunup tusa basmadan oynatmaya calistigimda cok az da olsa saga sola falan oynama yapiyor. Bu normal bir durum mu yoksa benim ses acma kapama tusunda bir sorun mu var?

Normal bi durum..genelde cogu telefonda o sorun var

• quote:

Orijinalden alıntı: captor34

quote:

Orijinalden alıntı: devilish_

Arkadaslar kiliksadan satin aldigim s4 bugun elime ulasti. Su an cihaza alisma asamasindayim. iPhone 4'ten s4 e gecis yapan bir kullanici olarak alismam zaman alacak gibi gorunuyor.

Normal bi durum..genelde cogu telefonda o sorun var

Biraz once iyice inceledim, tirnagimi kasa cercevesinde surukluyorum tam ses acma kapama tusunun oraya gelince tirnagim araya girebilecek kadar bir aciklik ortaya cikiyor ve ses acma kapama tusu iyice sikistigi icin (normalde olmasi gibi) sallanmiyor. Tirnagimi cekince eski haline donuyor tus yine boslukta kaliyor... Kliksaya anlidan yazdim yollayin degisimi yapalim diyorlar ancak surecin ne kadar surecegini soylemiyorlar.

Kliksa'ya geri gondersem urunu acaba kac gunde yeni cihazi yollarlar?

• samsung s4 flac formatını destekliyor mu acaba?
  • vatanda fiyatı 100 TL düşmüş 1899 olmuş
  • MERHABALAR, ARKADAŞLAR ELİMDE FAZLADAN 1 KILIF VAR. HİÇ KULLANILMADI. ÇOK YÖNLÜ KULLANABİLİRSİNİZ. ALDIĞIM FİYATIN YARISINA SATIYORUM. FİYAT: 25 LİRA. İSTANBUL İÇİ ELDEN TESLİM. TEL: 0555 275 41 73
    http://forum.donanimhaber.com/m_76018340/tm.htm
  • Selamlar

iPhone 3S'im kırıldı. Yeni bir cihaz alacağım. S4 ve i5 arasında çok kaldım. iPhone'a çok alıştım ve 3S'ten bile çok memnundum. S4 çoğu özellikte iyi gibi duruyor. Ama mantığım yine de i5 diyor. i5'teki JB sonrası çoğu uygulamayı ücretsiz yükleme imkanı S4'te de var mı ? O tarz bir imkanımız S4'te de var mı ?

Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Impressive

Selamlar

iPhone 3S'im kırıldı. Yeni bir cihaz alacağım. S4 ve i5 arasında çok kaldım. iPhone'a çok alıştım ve 3S'ten bile çok memnundum. S4 çoğu özellikte iyi gibi duruyor. Ama mantığım yine de i5 diyor. i5'teki JB sonrası çoğu uygulamayı ücretsiz yükleme imkanı S4'te de var mı ? O tarz bir imkanımız S4'te de var mı ?

Saygılar

cevabını bende bulamadım. android uygulamaları bana yetersiz gibi geliyor nedense. çevremde androidin şu uygulamasından memnun kaldım diyen yok. ama ios konuşuluyor biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @KlavYE@

quote:

Orijinalden alıntı: Impressive

Selamlar

Saygılar

cevabını bende bulamadım. android uygulamaları bana yetersiz gibi geliyor nedense. çevremde androidin şu uygulamasından memnun kaldım diyen yok. ama ios konuşuluyor biraz.

Blackmart alpha diye bir program var tum android telefonlar icin installous gibi calisiyor. Ayrica android alismasi zor bir isletim sistemi ben 1 hafta once
    gt-i9505 s4 aldim hala alismaya calisiyorum

• Evet Kesinlikle Bu Konu Hakkında Bilgisi Olanllar Yazarsa Sevinirim...

Qualcom lu S4 ün 18 saat görüşme sağladığı
    Octalı Olanınsa 12 Saati Geçmediğini Okudum Doğrumu Acaba Arkadaşlar Bununla İlgili bir Test e Falan Ulaşan ve Paylaşabilecek Olan Var Mıdır Acaba
  • Arkadaşlar benim telefonumun fihristinde sağ tarafta çıkan harflerden " K " ve " X " harflerinin yerinde nokta işareti var. Sizde de öyle mi? Samsung android sürümünden kaynaklandığını söyledi.
  • Uzerinde bulunan termometreyi s health disinda kullanabilecegimiz bir widget veya uygulama var mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impressive -- 16 Haziran 2013; 16:53:11 >
  • Herkese merhaba. olu pıksel, kasa acıklıgı, cızırtı, kamera resetlenmesı dısında kontrol edılecek bır yerı var mı ? onay verıcem de gıttıgıdıyora sıze sorayım dedım

telefonu henuz guncellemedım. guncelledıkten sonra ortaya cıkan herhangı bır sorun var mı bılınen ?
  • S4 almayı düşünüyorum. Şuan fiyat olarak (garantili, kesinlikle bana bir sorun yaratmayacak) en uygun ne kadara bulabilirim?
  • Arkadaşlar merhaba bugün 1650TL'ye garantili kayıtlı (orj samsung flip cover+ekran filmi dahil) aldım.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.