Şimdi Ara

Yeni nesil HP bilgisayar sistemleri için Leap Motion ile ortaklığa gidildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yeni nesil HP bilgisayar sistemleri için Leap Motion ile ortaklığa gidildi

İlk ortaya çıktığında çok büyük ilgi uyandıran ve Kinect benzeri üç boyutlu bir hareket kontrolcüsü olan Leap Motion, HP tarafından yapılan açıklama doğrultusunda ileriki dönemlerde daha fazla karşımıza çıkmaya başlayacak.

HP ile Leap Motion arasından gidilen ortaklık sonucunda gelecekteki yeni nesil HP bilgisayar sistemleri üzerinde yer alacağı ortaya çıkan üç boyutlu kontrol sistemi, ilk olarak önümüzdeki yaz aylarında hediye paketi halinde bilgisayar sistemlerinin yanında verilmeye başlanacak ve daha sonra model numaraları şimdilik belli olmayan HP bilgisayarlar içerisine gömülü olarak sunulmaya başlanacak. 

Windows ve Mac bilgisayar sistemlerine bağlanarak çalışan ve oldukça ufak boyutlarda bir ürün olan LeapMotion, el hareketleri yardımıyla bilgisayarların kontrol edilmesine imkan sağlıyor. 290 fps gibi yüksek bir hız ile 10 parmak tarama yapabilen sistem, oldukça yüksek bir hassasiyet oranı sunarak kullanıcılara ilginç bir deneyim vaat ediyor.

Daha önce de yeni nesil Asus bilgisayarlar ile beraber olarak geleceği hakkında bilgiler gelen Leap Motion, tek başına 79$ fiyat etiketi ile 19 Mayıs 2013 tarihinde satışa çıkıyor. 

• yavas gel HP sen daha laptop yapmasini ogren bak Asus abine nasil guzel yapiyor

bir daha kesinlikle almicam HP laptop havalanacak gibi oluyor ucacak gibi sanki
  • Zevkli ve güzel birşeye benziyor. Ayrıca 290 fps yüksek bir hız. Acaba sadece hp modellerinde mi gelecek. Bilgisi olan varsa alıntılasin...

• ben gamer filmindeki gibi oyun oynamak istiyorum. daha ne kadar bekleriz ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

yavas gel HP sen daha laptop yapmasini ogren bak Asus abine nasil guzel yapiyor

Şu kasası çatlayan, hoparlörleri patlayan, tuşları silinen, menteşeleri kırılan Asus'lardan mı bahsediyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanemre58

quote:

Şu kasası çatlayan, hoparlörleri patlayan, tuşları silinen, menteşeleri kırılan Asus'lardan mı bahsediyosun

o asuslar 5-10 senelik herhalde ben hic oyle asus gormedim henuz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aslanemre58

quote:

o asuslar 5-10 senelik herhalde ben hic oyle asus gormedim henuz

Notebook bölümünde biraz takılırsan hepsini görebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.