Şimdi Ara

Climax'tan Prince of Persia Oyununa Açıklama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Takipçilerimizin bildiği üzere bugün, Climax Entertainment'in iki farklı oyunu ortaya çıkmıştı. Erken yapım sürecinden alınma görüntülerle tanıtılan platform ve korku oyunlarının birisi, Prince of Persia'ya olan benzerliğiyle dikkat çekmişti. Climax yetkililerinden bu oyun adına bir açıklama geldi.

Climax CEO'su Simon Gardner, bu oyunun bir Prince of Persia prototipi olduğunu kabul etti. Fakat Gardner'ın belirttiklerine göre Prince of Persia prototipi, bu aşamasından daha ileriye gidememiş. Yaptığı açıklamalarda yetkili isim, "Bugün ortaya çıkan görseller, geçtiğimiz sene Ubisoft'la yaptığımız görüşme sürecinde hazırladığımız bir prototipe ait. Fakat bu prototip üzerinde daha fazla çalışma yapmadık." sözlerine yer verdi.

• Umarım oyun sağlıklı ve eski oyunların tadını verecek bir şekilde çıkar. Umarım bu prototip ilerler ve oyunculara bir armağan olarak geri döner. Ubisoft bu aralar AC serisine sapıtmış durumda gül gibi Prens'sini üvey evlat gibi bir köşeye atmış durumda. Climax Platform Oyunuda güzel isim olmuş :D :D :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Anlaşılan Ubisoft beğenmemiş ama PoP'u bu şirketin geliştirecek olmasına inanmamıştım ilginç gerçekten

• sonuç olarak yeni bir prince of persia çıkacakmı çıkmayacak mı ?

• Oyun falan yok gençler heyecan yapmayın..

• Bu da mı gol değil be!

• Ubisoft çok fena çökecek bu sözümü bir kenara yazın çok yanlış bir politika izliyorlar oyun geliştirmelerinde...
  • BSC misafiri her AC oyunu 10 milyon satıyor nereye çöküyor

• sonuç olarak prince of persia gene yalan oldu yaşasın her sene ac! yazıklar olsun.
  • Gelmesin,istemeyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birkaç fotoya rağmen süper görünüyor hele prens çok karizma görünüyor keşke çıksa ya ben pop tarzı oyunlara bitiyorum ama platform türünde gelmesin fpsden nefret ediyorum

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • ah keşke çıksa ubisoft unlock the prince of persia 6
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.