Şimdi Ara

İlk defa dolandırmaya kalktılar beni... 05321111182 bu numaraya dikkat

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Az önce bu numaradan aradılar. Hattımı uzun yıllar kullandığım için ömür boyu check up , sağlık sikortası ve bilimum bişeyler kazanmışım.
    Arayan moron bana bunları kullanmam için kart numaram üzerinden kod aktaracağını söyledi. Bende tamam dedim. Kart numaramın 4 hanesi kapatıp son 12 hanesini okumamı istedi , bende o sırada odanın penceresinin önündeydim , başladım pimapenin müşteri destek numaralarını okumaya.Bir kaç kez eksik okudum adam kafayı bozuyodu beyfendi eksik okuyorsunuz diye , sonra hepsini okudum tam son haneye gelince sesiniz gelmiyor hat kesildi galiba falan yaptım adam tabi telaşlandı GELİYOR BEYFENDİ GELİYOR DEVAM EDİN diye sonrada artık sıkıldım ve ben seni niye bu kadar oyaladım biliyormusun şu an polis olna amcam arkadaşlarıyla yerinizi tespit ediyor beni sizin gibi ....... zannettiniz? falan derken direk kapattı telefonu

Kimilerine fotoğraf makinesi kazandınız , kimilerine elektrik tasarruf cihazı kazandınız diyorlarmış aman dikkatli olun yemeyin...

İşin garibime giden yanı , adam kapatınca direkt 155 i aradım numarayı vereyimde işlem yapsınlar diye , telefona çıkan polise az önce dolandırıcılık için aradılar , numarayı vereyim demeye kalmadan "geçmiş olsun beyfendi ailenize durumu anlatın artık yapacak bişey yok dolandırılmışsınız" dedi sözümü kesip...Bende , ben zaten biliyorum ama size bu dolandırıcıların numarası vericem dedim , numarayla işlem yapmıyoz bişey yapmıyoz onlara dedi.Neden numarayla işlem yapmıyorlar hayret bişey.Resmen adamı teşvik ediyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yahama1100yzf -- 16 Nisan 2013; 15:35:46 >

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.