Şimdi Ara

iPhone 6 ile ilgili bir konsept video yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
2.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iPhone 6 ile ilgili bir konsept video yayınlandı

Firmaların amiral gemi modelleri tanıtılmadan önce sayısız dedikodu internette paylaşılırken, zaman zaman bağımsız kullanıcılar tarafından yapılmış konsept videolar da karşımıza çıkıyor. Bu videolarda genelde modelde olması istenen özellikler yer alıyor ve bazen asıl modelden de güzel konseptler ortaya çıkabiliyor. 

Apple’ın iPhone 5S olması muhtemel yeni iPhone modeli ile ilgili dedikodular devam ederken, bir tasarımcı tarafından iPhone 6 ile ilgili konsept bir video yayınlandı. 

Tasarımcı Ran Avni tarafından hazırlanan videoda, iPhone 6 modelinin iPhone 5 ile çok benzeyen ve nispeten küçük bir yapısı olduğu görülüyor. Ancak model daha incelirken, ekran boyutu da 4.5 inçe çıkarılmış. Avni bunu Home tuşunu kaldırıp ekranı genişleterek elde etmiş. Böylece iPhone 6 önceki modelden biraz daha küçülse de ekran boyutu olarak büyümüş. Kasa ise alüminyum alaşımdan ve siyah renginde. Arka kısım da bombeli bir yapıda.

Yapılan konseptin ne kadar gerçek hayata uyarlanabileceği bilinmez ancak pek çok kişinin olmasını isteyeceği bir tasarım sunuyor.

• Hayallerle yaşamak....

• Home tuşu kolay kolay kalkmaz iphone'le özdeşleşmiş birşey böyle bir model bence imkansız.
    Ama yinede hoş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Macintosh -- 16 Nisan 2013; 17:41:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzele benziyor :)
  • apple anlayışına ters...
  • Tasarımcının birisi kafasına gore çizim yapıyor donanimhaber e haber konusu oluyor

• galaxy s3 kullanıyorum ama tam istediğim boyutta ve çok güzel görünüyor .
    böyle çıksın düşünmeden alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: onurair

Tasarımcının birisi kafasına gore çizim yapıyor donanimhaber e haber konusu oluyor

maksat haber olsun diye sanirim

• güzele benziyor ama hayal

• bu ne berbat tasarim boyle.. telefon iPhoneluktan cikmis
  • Tasarım böyle olsa daha iyi
  • 5 böyle olmalıydı.

• editor muhtemelen tasarımı begenmiş acıkca bende begnedim bence haber niteliği var..telefon boyutunun buyumeden ekran boyutunun buyuyebileceği somut olarak gosterilmiş..

• chip gibi olmayın..

• kulaklık girişini üstemi almışlar gözükmüyor böyle çıkarsa güzel ama kulaklı girişi yine altta olmalı bence..
  • neden olmasın boyut olarak 4.5 inç çok ideal şahsen bu boyutta çıksın ben alırım iphone 5 kesinlikle beğenmedim 4s le devam ediyorum.home tuşunun olmaması bence iyi olmuş sonuçta o bozuluyor servise gidip 60lira bayılıyoruz.bu arada ikonlar büyümüş kasa kenarları ince arka tasarım da hoş olmuş benden tam puan alıyor bu şekilde çıkarsa bir eksiklik göremiyorum

• Telefonu görür görmez aklıma gelen ilk şey Galaxy s2 oldu.

• Htc one sandim

• Yahu böyle haber mi yapılır?
    5 çıkmadan önce iphone sempatizanları birçok 3d animasyon hazırlamıştı böyle böyle diye.Bunlardan kaynak gösterip haber yapmak yanıltıcı ve doğru değil!

• One değilmi bu yaaa?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.