- x
SENETLE ARABA
13 Cevap9192 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

4 Mesaj
16 Nisan 2013; 1:21:22 

SLM
SENETLE ARABA ARIYORUM AYDA 2000 TL TAKSİT ÖDEYEBİLİRİM.
EN AZ 5000 TL PEŞİN VEREBİLİRİM.
İSTANBULDA ESNAFIM
ARADIĞIM ARABA 2009 MODEL VE ÜSTÜ DOBLO,FİORİNO,CADYY,PARTNER BİPPER,CORNET
ARACIN SATIŞINI BORCU BİTTİĞİNDE ALICAZ YADA ARACIN SATIŞI ALINIP SATAN KİŞİNİN REHİNİ KOYUCAZ
YARDIMCI OLUNURSA SEVİNİRİM HERKESE KOLAY GELSİN

4854 Mesaj
16 Nisan 2013; 10:06:10 

hem yeni üye hem senet,burnuma pis kokular geliyor

1690 Mesaj
18 Nisan 2013; 0:53:08 

Ben araba satsam satışı almak zorunda olurdunuz, hadi satışı vermedik gittiniz s500'e vurdunuz kim ödeyecek? :)

LPG Ayar Kabloları & Destek
Sonata NF 2.4

4 Mesaj
19 Nisan 2013; 2:34:19 

İyi niyetli kimse yokmu bu forumda biri hoduk der biri kim odeyecek der bu ne is turkiyede guzelim uljede guvene ne oldu insan karalamak bu kadar kolaymi arabanin yarisini veriyorum ustune 2 dukkan rehinleyip kefilliyorun.ister satar rehin koyarsiniz ister satmaz paranizi alinca satisini verirsiniz diye 2 secenek koydum.vergi levham 30 yillik bu ne is arabaniz yoksa yorum olsun diye insan karalanirmi.bu forumun yokmu yoneticisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

4 Mesaj
19 Nisan 2013; 2:35:25 

Cevabi mobilde yazdim harf hatasi olduysa affola

5215 Mesaj
23 Nisan 2013; 19:21:31 

galericilere bakmalısın elden bu sekilde senetle kimse kabul etmez galericiler de 15 liralık arabayı 25 liraya satar o yüzden senetle araba almayın derim 5 bin liranız varsa 5 bin liralık araba alın kafanız rahat olsun.

seat ibiza 1.6 stella kırmızı

LG G2

4854 Mesaj
24 Nisan 2013; 11:26:21 

arkadaş şikyet etmiş en güzelini yapmış ama sorun hala devam ediyor hem yeni üyesin hemde senetle araba istiyorsun ki bu durumda forumda sana araç vermek isteyen çok zor çıkar,durumunu izah ediyorsun güzelce ama kredi çek hiç uğraşma o zaman bunlarla herkesin yaptığı gibi yap ve benim gibi yazacaklarla uğraşma

4 Mesaj
27 Mayıs 2013; 2:22:27 

teşekkür ederim.en azından makul ve anlaşılır bir cevap.hakaret yok fikir var çok teşekkür ederim

Bu mesajda bahsedilenler: @sendomi

221 Mesaj
27 Haziran 2013; 20:34:05 

Bende Getz istiyorum. Şöyle 2000 peşin verip ayda 300 tl taksitle ödeyebileceğim taksitle satan yer varmıdır..

Ne Mutlu Türküm Diyene...
BLOG: http://internetteparakazanmateknikleri.blogspot.com/
İnternetten Para Kazanma Yöntemleri..

236 Mesaj
28 Haziran 2013; 1:23:57 

Yorumlardan sonra kimsenin satis sözleşmelerinden haberi olmadigini anladim be yorum yapmak istedim.öncelikle aliveli bey dedginiz sekilde araba almaniz mümkün.mahmutbey yolu bagcilar istocta kriterlerinize uygun arac bulabilirsiniz.ayrica ben size kesin ve net bisey söyliyim istanbul yenibosna fuzul otomative gidin büyük bir arac alim satim yeridir araba pazari gibi Zaten.gecenlerde bi yakinim arac aldi.pesinat veriyorsunuz kalan kismi kredisiz kendi bünyesinde taksitlendiriyor.en mantklisi ora ve cok büyük bir firma oldugundan fiyatlar ve faizler faiş degil.akliniza takilan bisi olursa pm atn cevaplarm yardimci olanilcegm bisey varsa yardmci olmaya calisirm iyi günler

Kul hakki çok ince bir ayrıntıdır.Bazen girdiğinizi bile anlamassınız.Onun için bişey yapmadan önce 2 kere düşünmelisiniz.Sattığım ürünleri elden ve deneyerek satmak tercihimdir.En azından öncelikle benim içim rahat etmiş olur.Önce kargo sonra para yok tanıdıgınız varsa gelsın baksın beraber gonderılım.Teşekkürler.Bu üyeliği yeni açtım diğer üyeliğim Reactiverulez silinmesini talep ettim.Not ; yeni üye değilim..

1 Mesaj
24 Şubat 2014; 12:30:08 

Selam

banka kredisi ile araba almak son zamanlarda zorlaşmaya başladı.

sebebi yeni yasaya göre 24 aydan fazla banka kredisi kullanılamayacak

ikincisi ise kredi kartınızın extresini 2 gün geç yatırdığınızda anında kredi notunuz düşüyor ve size araç kredisi vermiyor o zamanda eşinize dostunuza kredi çektirtmekle uğraşıyorsunuz.

Bu esnada bizde www.kredisizaraba.com sitesini kurduk. Şuanda 100 küsür araba mevcut ve her günde artıyor.

otocenter gibi yerlerde artık senetle araba veriyorlar. Aracına göre belli bir peşinat alıp gerisini senet imzalayarak firmalardan alabiliyorsunuz.

www.kredisizaraba.com

15 Mesaj
27 Haziran 2014; 20:55:42 

Senetle araba almak istiyorsanız eğer şu adresteki siteyi ziyaraet edbilirsiniz. www.senetlearaba.net

2733 Mesaj
2 Temmuz 2014; 17:11:23 

senetli araçlarda ödemelerde mutlaka sorun cıkıyor ve araçları söküp boşaltıyorlar icra dairelerinden akrabaları adına satın alıp biniyorlar

Bu adamlar için "birey" "insan" diye bir şey yoktur, sadece yönetilmesi ve sömürülmesi gereken "yığınlar" vardır. Ve siz bu düşüncedeki yaratıkların insanların iyiliğini amaçladığını zannediyorsanız, siz kendi kafanızın içinde bambaşka bir dünya kurmuşsunuz ve orada yaşıyorsunuz demektir.

2 Mesaj
23 Temmuz 2014; 2:07:27 

konuyu tekrar açıcaz ama :) Ankarada bu işi düzgün yapan 10 bin tl peşin verip araba alcak bir yer yokmu yav çok araştırdım ama sonuç yok...aradığım araç ise bmw 3 serisi 2001-2004 arası herkese tşkler...

En Beğenilmeyen Yorumlar
Yoruma Git Senetle araba almak istiyorsanız eğer şu adresteki siteyi ziyaraet edbilirsiniz. www.senetlearaba.net
minan - 27 Haziran 2014; 20:55:42 -4
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250