Şimdi Ara

Nikon’un beş fotoğraf makinesi Red Dot 2013 tasarım ödülüne layık görüldü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Nikon’un beş fotoğraf makinesi Red Dot 2013 tasarım ödülüne layık görüldü

Dünya çapında 54 ülkeden 1865 şirketin 4662 ürün ile katıldığı Red Dot 2013 ödüllerinde, Nikon’un beş fotoğraf makinesi ürün tasarım kategorisinde ödül almaya hak kazandı.

Tasarım çevrelerinde oldukça prestijli bir konumda bulunan ve değerlendirme yaparken inovasyon, fonksiyonellik, ergonomi, ekoloji ve dayanıklılık gibi kriterleri göz önüne alan Red Dot ödüllerinden bu sene üst seviye profesyonel DSLR fotoğraf makinesi D4, aynasız sistem fotoğraf makineleri 1 V2, 1 J3, 1 S1 ve Coolpix ailesi kompakt fotoğraf makinesi modeli S01 ile ürün tasarım kategorisinde toplam beş ödül almaya hak kazanan dünyanın önde gelen fotoğraf firmalarından Nikon, daha önce 2013 IF tasarım ödüllerinde elde ettiği başarıyı tamamlamış oldu.

• Helal olsun Nikon'a tasarımları gerçekten güzel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ergenlere makina satmak için mükemmel bir fırsat -Şatış elemanı:Bu makina red dot tasarım ödülü aldı -Ergen:Sar abi bi tane bundan :D

• Coolpix S01 haricindekilerin tamamı önceki modellerle aynı, sadece biraz geliştirilmiş halleri. D4, V2 vs.. hiçbirinin "özel" ya da "diğerlerinden çok farklı" birşeyi yok. D4 dediğin şey biraz gelişmiş D3s, J3 neredeyse J2'nin (ve J1'in) aynısı, V2 zaten ilk başta V1'in olması gereken hali.
    Hikaye ödüller, Nikon kusura bakmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerocontrol

Ergenlere makina satmak için mükemmel bir fırsat -Şatış elemanı:Bu makina red dot tasarım ödülü aldı -Ergen:Sar abi bi tane bundan :D

Red dot ı böyle yorumlayan ilk seni gördüm
  • Benim bildiğim tek bir şey var arkadaş, Dünyada hiçkimse, bir çıkarı olmadan, durup duruken birilerine ödül vermiyor. Bu işler TR'de böyle derdik, demekki heryerde böyle...

Ha Reddot için bir duyummu aldım, Yooo, ama inanmıyorum artık...
  • nikon 1 v2????!!!!!...

ya bırah allasen

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.