Şimdi Ara

Nintendo 3DS eShop'da Haftanın İndirimleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       Nintendo'nun ülkemizden çekilmesi bilhassa Nintendo 3DS sahipleri için dezavantaj gibi dursa da, Japon oyun devinin dijital markete verdiği önem oyun konusunda ülkemizdeki konsol sahiplerinin yarasına merhem oluyor.

Nintendo bu haftaya özel olarak Avrupa eShop'da bazı oyunlarda indirime gidiyor. Listedeki oyunlar genelde Level-5 imzalı ama şayet Nintendo DS'de 999: 9 Hours 9 Persons 9 Doors'u oynamış ve hayranı olmuşsanız, devam oyunu Virtue's Last Reward'u kesinlikle kaçırmamalısınız.

Liberation Maiden

Normal: £7.19
    İndirimli: £4.49

Crimson Shroud

Normal: £7.19
    İndirimli: £4.49

Aero Porter

Normal: £4.49
    İndirimli: £2.69

Virtue's Last Reward

Normal: £30
    İndirimli: £19.99

• Virtue's Last Reward gerçekten muazzam bir oyun, tam oyun denmez ama böylesine merak uyandıcı hikâyeyi, özelliklede çözdüğüzde "işte ben buyum" diyebileceğiniz, insan zekâsıyla dalga geçmeyen bulmacaları epey özlemişim. Ben Vita'da PS+ sayesinde bedava oynuyorum, Sony vermese alıp da deniyeyim demezdim, böylesine müthiş bir oyundan mahrum kalmadımya, Sony ne kadar teşekkür etsem azdır.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • isabet olmuş çekilmeleri ergen bebe değiliz biz türk oyuncular olarak pokemon oynayalım countercıyız biz
  • VLR ve 999 mutlaka oynanmasi gereken oyunlardir. Boyle bir hikayeyi herkesin tecrube etmesi lazim

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • @15:05:33, zırvalarını Türk oyuncuları adına değil kendi adına yap, sende Nintendo oyunları oynayabilecek kapasite zaten yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.