Şimdi Ara

Batman: Arkham Origins (2013) [ANA KONU] (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
4
Favori
63.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sabri_16

Maalesef arkadaşım çıkmadı. Yamayı bende bekliyorum.

Yamayı burdan takip edebilirsin.

http://batmanarkhamoriginstr.blogspot.com.tr/

bilgilendirme için teşekkürler
  • Beyler batcave bölümünde fast travel yapiyorum ama sadece ucuyoruz bu sorunu yasayan var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Champarator -- 21 Aralık 2014; 14:57:43 >
  • bu sefer de bilgisayarda başladım oynamaya steam de ucuza almıştım indirimlerden

ara sahneleri özellikle çok güzel oyunun..hatta bu konuda ilk 2 oyundan daha iyi diyebiirim..
  • Tüm yan görevleriyle birlikte biraz önce bitirdim ve yine harika bir Batman oyunu olmuş kesinlikle.Evet oyun Arkham City ile çok benzer ama zaten City çok kaliteli bir oyundu ve bu oyundaki iyi tüm özelliklerin korunup üstüne de ufak eğlenceli değişiklikler yapılması oldukça hoşuma gitti.Sırf bu benzerlikten dolayı çok haksız yorumlar yapılmıştı Origins'le ilgili yanlış hatırlamıyorsam.Neden insanları rahatsız etmiş anlamadım,zaten harika bir serinin iyi özellikleri korunmuş bir devam oyunu ve hani 3.oyun henüz öyle 7-8. oyun falan da değil.Mesela Assassin's Creed Brotherhood'a herkes bayılmıştı veya Modern Warfare 2'ye aynı şekilde.Bu oyunlarda da kendilerinden bir önceki oyunların sadece konu ve atmosfer olarak değişimi vardı,oynanış ve içerik aynıydı ama çok iyi yorumlar almışlardı Origins'in aksine (yanlış anlaşılmasın bu iki oyunu da çok severim).Oyuna dönecek olursam gerçekten önceki oyunlardan eksiği olmayan çok eğlenceli bir Batman deneyimiydi yine.Konusu ve işlenişi,oynanışı,yan görevleri,boss dövüşleri önceki oyunlar kadar güzeldi.Atmosferi ve optimizasyonu City'den daha iyiydi,grafikler ise City'de daha iyi gibiydi.Oyunda eksikliğini çektiğim tek şey Mark Hamill'in Joker sesi oldu.Evet Troy Baker iyi iş çıkarmış ama Mark Hamill'den sonra onun sesi bile yavan geldi diyebilirim.Arkham Knight'ta artık bazı şeylerin değişmesi gerekiyor ama orası kesin.Öncelikle Riddler olayı sıkmaya başladı artık,ya kaldırsınlar ya da kaldırmayacaklarsa da daha farklı bulmacalar olsun.Dövüşte bazı önemli yenilik veya değişiklikler yapsalar iyi olur ki yapacaklar gibi hissediyorum.Bir de boss savaşlarına biraz daha çeşitlilik gelirse süper olur Deathstroke gibi mesela

• Yeni bir Türkçe yama başladı.Buradan takip edebilirsiniz.

http://www.tanersaydam.com/batman-arkham-origins-turkce-yama-calismasi-on-aciklama/
  • Eski yamaya noldu ya ?
    Adam 1.5 sene oldu hala çıkaramadı.
  • Adam milletle dalga geçti yok böyle bi olay ya. Sonra da küfretmeyin falan diyor . Arkadaş yamayı madem çıkarmayacaktın ne şeyine bekletiyorsun milleti ,o değil başkalarının yama çıkarmasına da engel oluyor .Adam sürekli bi tarih verip durdu şu zaman çıkacak o zaman çıkacak diye o tarih geldiğinde erteleyip durdu . Sonra da kalktı ben yamayı yapmayacağım diyor . Lan o yama %75 te iken neden milleti kekliyorsun o zaman çıkartacağım diye . Madem yapmaya niyetin yok söyleseydin aylar önce . 1.5 sene oldu yama bekledik adamdan sonra vazgeçiyor şaka gibi .
  • electrocutioner boss'u öldürdü gülmekten
  • Arkadaşlar bu oyunun türkçe yaması çıktı mı? Arkham knight çıkıcak daha Türkçe yama bekliyoruz...

oyun çeviride şu mesajı gördüm

2- Batman: Arkham Origins;

Bu Yama çalışması, bizden ayrılmıştır.
    Yama Takip Adresihttp://batmanarkhamoriginstr.blogspot.com.tr/

Ancak bu blog sitesine giriş yapamıyorum bilgisi olan varmı ???
  • Arkham knight çıkacak diye Türkçe 1 ve 2 sini bitirdim bir baktım 2013 yılında çıkan origins daha yaması çıkmamış piyasada saçma sapan oyunların çevirisi ile dolu şu oyunu daha yeni Türkçe yama çalışmasına tekrar dan başlanması gerçekten çok üzücü umarım bir an önce biter....
  • Bu arada arkadaşlar Taner saydam ana sayfasında bir oylama var hangi oyuna öncelik verilsin diye lütfen desteklerinizi esirgemeyin oy verin arkham origins diğer oyun life is strange ....

hadi beyler birlik vakti geçelim şu oyunu
  • oyunun uzunca bir süre Türkçe yamasının çıkmasını bekleyerek oynamadım ancak bu kadar yeter dedim ve oynamaya başladım. ilk seri çok keyifliydi bu ondan bir tık daha ileride mükemmel keyif alıyorum.
  • Güzel oyundu ama tabi bir city değildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 29 Eylül 2020; 14:37:24 >
  • Şu taner saydamı ti'ye almayın arkadaşlar translateci bebenin teki, batman arkham origins'i çevirmek istiyorsanız bundan tool dileneceğinize xentax'a girin alın toolu çıkın.
  • Türkçe yamadan ses gelmeyince oyuna başladım. Zaten bir ara ucuzken satın almıştım steam'den ama şu an çok pişmanım.

İlk 2 oyunun çok fena gölgesinde kalmış. Sadece ağzımıza 1 parmak bal çalmışlar. Bir an önce bitse de silsem havasındayım...
  • Oynayan yok abi oyunu online steam de
  • Bilgisayar kaldirirmi acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyuna yeni başladım. Fast Travel noktalarını nasıl aktif ediyoruz. Oldukları yere gidiyorum en fazla kötü adamlar var. Pataklıyorum, başkada birşey çıkmıyor.
  • Türkçe yamanın linkini atabilirmisiniz?
  • Ucrew in yaptıgı türkçe yamayı kuramıyorum, bin klasöründen "bmorigin.exe" yi göstermeme ragmen tamam\ileri tuşu pasif oluyor. Otomatik bul dedigim de aynı dosyayı buluyor ama yine ilerlemiyor... Yardımcı olabilecek yada bu sorunla karşılaşan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astralll -- 11 Eylül 2018; 21:37:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.