Şimdi Ara

Gameloft, Dungeon Hunter 4 oyununu erteledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Gameloft'un RPG türündeki popüler Dungeon Hunter serisinin 4. oyunu iOS kullanıcıları tarafından uzun süredir oynanırken, Android platformu için çıkışı da kısa süre sonra gerçekleşecekti.

Ancak Gameloft, Dungeon Hunter Facebook sayfasından Android sürümünün bazı iyileştirmeler yapılması için ertelendiğini duyurdu. Grafikleri ile adından söz ettiren oyunun ertelenmesi ise bekleyenlerini hayal kırıklığına uğrattı.

Gameloft tam olarak bir tarih vermemekle birlikte oyuna ait yeni bir kısa tanıtım videosu daha yayınladı. 

Bununla birlikte iOS için ücretsiz olan oyun agresif bir oyun içi satın alma stratejisi uygulamakla eleştiriliyor. Örneğin ücretsiz sağlık şurupları elde etmek çok zor ve oyuncular şurup satın almaya yönlendiriliyor.

• Bir iphone kullanıcısı olsam da gameloftun android için yaptığı ayrım benim de gücüme gidiyor. Ea'in oyunları sorunsuz çalışırken gameloftun oyunlarında olan sorunlar da cabası.(Arkadaşımın telefonunu kullandım. )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RustInPeace

Bir iphone kullanıcısı olsam da gameloftun android için yaptığı ayrım benim de gücüme gidiyor. Ea'in oyunları sorunsuz çalışırken gameloftun oyunlarında olan sorunlar da cabası.(Arkadaşımın telefonunu kullandım. )

+1283838÷73

• quote:

Orijinalden alıntı: Evotr

quote:

Bir iphone kullanıcısı olsam da gameloftun android için yaptığı ayrım benim de gücüme gidiyor. Ea'in oyunları sorunsuz çalışırken gameloftun oyunlarında olan sorunlar da cabası.(Arkadaşımın telefonunu kullandım. )

+1283838÷73

=17.586,82191780822

• quote:

quote:

quote:

+1283838÷73

=17.586,82191780822

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 14 Nisan 2013; 19:54:14 >

• quote:

quote:

quote:

+1283838÷73

=17.586,82191780822

Yılmadın hesapladın mı

• Sorunsuz olsun da acelesi yok
    Yalnız şu oyun içi alım çok sinir bozucu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • biz 30 . lwle jailbreak kullanmadan hilesiz girerken , androide verildigi gun 40 lwl'liler havada uçuşur :))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.