Şimdi Ara

Pantech, amiral gemisi seviyesinde çerçevesiz bir akıllı telefon geliştiriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Pantech, amiral gemisi seviyesinde çerçevesiz bir akıllı telefon geliştiriyor

Vega serisi başarılı akıllı telefonlarla adını duyduğumuz Pantech, dünyada pek tanınmasa da Güney Kore'de geçen yıl ikinci büyük akıllı telefon üreticisi konumundaydı. İddialara göre firma ses getirecek yeni bir model üzerinde çalışıyor.

IM-A870 kod adıyla benchmark testlerinde boy göstermeye başlayan model, firmanın yeni amiral gemisi olacak. 

4 çekirdekli Snapdragon S4 Pro veya Snapdragon 600 işlemcisine sahip olacağı belirtilen modelin Android 4.1.2 işletim sistemi ile geleceği belirtiliyor. Modelin en dikkat çekici tarafı ise çerçevesiz ekranı olacak.

Bugüne kadar pek çok amiral gemi modeli için çerçevesiz veya kenarsız ekran iddiaları gündeme gelse de, bunlar gerçeklik kazanmadı. Kullanım ve üretim açısından bazı zorlukları olan bu tasarım şekline üreticiler pek yanaşmıyor. 

Pantech'in bu sorunları nasıl aşabildiği bilinmiyor ancak modelin belirli bir bölgeye yönelik olarak satışa sunulabileceği belirtiliyor.

• LG kendi memleketinde 3'üncü mü olmuş?

• Pantech telefonda lg dende samsung danda daha köklü bir firmadir.

• Bak şu LG nin işine!

• lg koredeki guzel kizlari tanitmada birinci,diger sektorler lgnin ilgi alani degil :D

• Bu çerçevesiz telefon olayı efsaneden öteye geçemedi bir türlü. Pantech bunu başarsa bile ülkemizde satılmayan bir marka. Halbuki en az lg ve Samsung kadar kaliteli ürünleri var:)

• "Bugüne kadar pek çok amiral gemi modeli için çerçevesiz veya kenarsız ekran iddiaları gündeme gelse de, bunlar gerçeklik kazanmadı. Kullanım ve üretim açısından bazı zorlukları olan bu tasarım şekline üreticiler pek yanaşmıyor."

Geçen sene Motorola bu tür bir telefon çıkarmıştı.intel işlemci ile ilk 2 ghz telefon oldu.ekranıda kenardan kenara şeklindeydi.

• Yaların [naughty.gif]

• süper bi haber fakat resimde bildiğin çerçeve var

• Markayı ilk defa duydum.. ama kalitesi iyiymiş Türkiye ye gelse keşke

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KükenmezTalem

Markayı ilk defa duydum.. ama kalitesi iyiymiş Türkiye ye gelse keşke

2006 yıllarında Türkiyede telefonları mevcuttu iyi de satmıştı sonra çekildi nedense
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmednaim

LG kendi memleketinde 3'üncü mü olmuş?

pantech'in de kendi memleketi
  • neresi çerçevesiz anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: EveryDaySmoke

quote:

Orijinalden alıntı: mehmednaim

LG kendi memleketinde 3'üncü mü olmuş?

pantech'in de kendi memleketi

Teşekkür ederim haberi okudum ve orasını anladım, benim sormak istediğim şimdiye kadarki Güney Koreli telefon üreticileri haberlerinde hep Samsung'un arkasından LG ikinci büyük akıllı telefon üreticisi olarak haber yapılmıştı, nasıl oldu da 3'ncü olduğuydu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.