Şimdi Ara

Megane II kapı kolları sorunu.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2004 model megane II aracım var. Bütün megane II lerde olduğu gibi benimde kapı kollarında , cam açma - kapama tuşunun çevresinde soyulmalar mevcut. Aynı zamanda yol bilgisayarının üst kısmında ve gösterge panelinin üstünde de çizilmeler mevcut. Bu kısımları kaplattırabilme imkanım var mı ?

• torpido rengine uygun karbon kaplama yapabilirsin. şık duruyor
  • Megane 2 varken 2-3 yıl önce Şikayetvar.com'a mail atmıştım ücretsiz değiştirmişlerdi Şansınızı deneyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: gevezze

torpido rengine uygun karbon kaplama yapabilirsin. şık duruyor

Daha önce duymuştum bu karbon kaplamayı ama nereler yapıyor bu kaplamayı düzgün orjinal gibi kaplayabiliyolar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_emre34

Megane 2 varken 2-3 yıl önce Şikayetvar.com'a mail atmıştım ücretsiz değiştirmişlerdi Şansınızı deneyin

Onu bende denedim 2 senedir servise hiç uğramamışsınız ücretsiz değişim yapmayız dediler. Ben zaten kapı kollarının değişmesini istemiyorum aslında buna kalıcı çözüm bulmak iyi olucak. Sonuçta değişim yapıldıktan bir süre sonra yine soyulmaya başlayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocak157

quote:

Orijinalden alıntı: gevezze

torpido rengine uygun karbon kaplama yapabilirsin. şık duruyor

Daha önce duymuştum bu karbon kaplamayı ama nereler yapıyor bu kaplamayı düzgün orjinal gibi kaplayabiliyolar mı ?

sanayide oto aksesuar işleri yapan yerler yapar bu işi. Çok da şık oluyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.