Şimdi Ara

Giyilebilir aksiyon kamerası GoPro Hero 3 Black Edition hakkında her şey (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
422
Cevap
21
Favori
67.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    protune adı gibi profosyoneller ve video işleyip uğraşanlar için eklenmiş bir özellik, protune aktifken makina ham görüntüyü kaydediyor. yani üzerinde oynama yok(keskinlik renk vs.) görüntüler daha sonra düzenleniyor. bir de dikkat edersen protune da 35 mbps ile kayıt ediyor bu da yüksek kalite demek
  • hayırlı olsun, su altında kullanmayı düşünüyorsanız (kaç metreye ineceğinize göre değişir) kırmızı bir filtre edinmeniz hatta birde ek ışık kaynağı olması büyük fayda sağlayacaktır. özellikle 15m civarlarından sonra mavi baya baskın oluyor hele 0 dan sonra deep blue belgeseli gibi bir hava oluyor. aklıma gelmişken su ya girmeden önce makinayı güneşte filan bırakmayın, gölgede deniz sıcaklığında bir kovada bir süre bekletmeniz iyi olur suda buğ yapınca kötü oluyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygt.e

hayırlı olsun, su altında kullanmayı düşünüyorsanız (kaç metreye ineceğinize göre değişir) kırmızı bir filtre edinmeniz hatta birde ek ışık kaynağı olması büyük fayda sağlayacaktır. özellikle 15m civarlarından sonra mavi baya baskın oluyor hele 0 dan sonra deep blue belgeseli gibi bir hava oluyor. aklıma gelmişken su ya girmeden önce makinayı güneşte filan bırakmayın, gölgede deniz sıcaklığında bir kovada bir süre bekletmeniz iyi olur suda buğ yapınca kötü oluyo

Valla canımı çektirdin dostum. En kısa zamanda deneyeceğim bu durumu. Yurtdışına gideceğim oraya kısmet olur inşallah. Her türlü video çekicem biraz gizli kamera gibi olacak ama neyse. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygt.e

protune adı gibi profosyoneller ve video işleyip uğraşanlar için eklenmiş bir özellik, protune aktifken makina ham görüntüyü kaydediyor. yani üzerinde oynama yok(keskinlik renk vs.) görüntüler daha sonra düzenleniyor. bir de dikkat edersen protune da 35 mbps ile kayıt ediyor bu da yüksek kalite demek

Hocam teşekkürler, protune'un ne olduğunu merak ediyordum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bugun itibari ile gopro3 black aldim sd kart olarak class 10 almayi dusunuyorum daha dusuk olani is gorurmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only Love

Dün akşam saatleri D&R'dan GoPro'nun Black Edition versiyonunu aldım. Araba kullanırken video çekmeyi düşünüyorum. Elimde aksiyon kamerası olarak Panasonic'in cihazı da mevcut (kafaya takılan - Mesut Çevik'in incelemesi var ofislerinde) ama GoPro 3'ü kafaya monte edemeyeceğim için yolu çekicez artık mecburen veya ona göre bir yere konumlandıracağım araba içerisinde.

Daha cihazı şarj bile etmedim. Kutu içeriği malesef zayıf ama ek aksesuarları daha sonra alırım sorun etmiyorum. En kısa zamanda su altında video çekmeyi istiyorum. Daha çok bunun için aldım bu cihazı.

IOS için yazılımını telefona kurdum. Aynı şekilde PC yazılımınıda. Daha iki programada bakmadım.

Cihaz ile ilgili şunu yap veya şunu yapma diyeceğiniz tavsiyeler varsa ve yazarsanız memnun olurum.

Gopronun kafa bandı var kafanıza takıp kullanabilirsiniz.

• Bu da benim GoPro için yaptığım inceleme ve tanıtım videom :)
    Makina hakkında bilgi edinmek isteyenler için bir alternatif olabilir :)

• cok guzel bir calisma olmus elinesaglik baya bilgilendirici oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahmurat

quote:

Dün akşam saatleri D&R'dan GoPro'nun Black Edition versiyonunu aldım. Araba kullanırken video çekmeyi düşünüyorum. Elimde aksiyon kamerası olarak Panasonic'in cihazı da mevcut (kafaya takılan - Mesut Çevik'in incelemesi var ofislerinde) ama GoPro 3'ü kafaya monte edemeyeceğim için yolu çekicez artık mecburen veya ona göre bir yere konumlandıracağım araba içerisinde.

Daha cihazı şarj bile etmedim. Kutu içeriği malesef zayıf ama ek aksesuarları daha sonra alırım sorun etmiyorum. En kısa zamanda su altında video çekmeyi istiyorum. Daha çok bunun için aldım bu cihazı.

IOS için yazılımını telefona kurdum. Aynı şekilde PC yazılımınıda. Daha iki programada bakmadım.

Cihaz ile ilgili şunu yap veya şunu yapma diyeceğiniz tavsiyeler varsa ve yazarsanız memnun olurum.

Evet onu da almayı düşünüyorum.

Bu arada LCD ekranını aldım fena değil. Telefona bağımlı kalmıyorsunuz bu yönden güzel. :)

• quote:

quote:

quote:

Bu arada LCD ekranını aldım fena değil. Telefona bağımlı kalmıyorsunuz bu yönden güzel. :)

Evet LCD ekran olsa güzel olur ama kafanıza taktığınız zaman telefondan canlı görüntüye bakarak açısını mutlaka ayarlayın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet LCD ekran olsa güzel olur ama kafanıza taktığınız zaman telefondan canlı görüntüye bakarak açısını mutlaka ayarlayın.

Ayar konusunda sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum. Öneriniz için teşekkür ederim.

• gopro black icin en ideal cekim ayari nedir?
  • uptade yapmaya calisiyorum en sonuna geliyorum dosyalari gorpnun icine atiyorum pc dencikartip tekrar aciyorum uptadefalan olmuyor bilen varmi acaba ?
  • Güzelmiş
  • quote:

ilk olarak hayırlı olsun
    araba çekiminizde diğer arkadaşlarında bahsettiği kafa bandı işinizi fazlası ile görür.Benimde kullandığım su altı çekimlerinde ise bileklik almanız lazım.İlk denemelerimde direk elimle su altına inerken çok çaba sarf ettim epey yorucu olabiliyor.İkinci sayfada sualtı için kısa bir video çekimim var.Su altı ve denizde kullanacaksanız kesinlikle dalıştan sonra makinanızı normal su ile yıkamanız. Yoksa cihaz tuzlu su ile kuruduğunda ulaşamayacağınız kısımlar oksitlenip tuz parçacıklarını görebiliyorsunuz.Kabı açıp kaparken tuz çıtırtılarını duyabiliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ruhname

bende bugun itibari ile gopro3 black aldim sd kart olarak class 10 almayi dusunuyorum daha dusuk olani is gorurmu?

class 10 almanızı tavsiye ederim yüksek kalite çekimlerinizde düşük modeller takılma yapabiliyor.
  • quote:

uptade yapmaya calisiyorum en sonuna geliyorum dosyalari gorpnun icine atiyorum pc dencikartip tekrar aciyorum uptadefalan olmuyor bilen varmi acaba ?

youtube da nasıl yapılacağı hakkında videolar vardı hatta kendi sayfasında da görüntülü anlatımı olması gerek.Şu an iş yerindeyim youtube kapalı olduğu için girip link atamıyorum bulamazsanız akşam eve geçtiğimde bulup linkini göndereyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TremoR666

quote:

bende bugun itibari ile gopro3 black aldim sd kart olarak class 10 almayi dusunuyorum daha dusuk olani is gorurmu?

class 10 almanızı tavsiye ederim yüksek kalite çekimlerinizde düşük modeller takılma yapabiliyor.

claas 10 aldimsandisckin, uptade olayina gelince youtubedekivideolara bakarak yapiyom zaten ama sonunu bi turlu getiremiyom
  • 1080p 60 çözünürlükte video kayıtlarında donmalar oluyor .update edildi class 10 hafıza kartı.Bu çözünürlükte GÖRÜNTÜLERDE DONMA TAKILMA YAŞAYAN VAR MI
  • uptade islemini yaptim, bugun deneme ckeimleri yapicam donma olup olmadigini yazarim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.