Şimdi Ara

Bilgisayar donuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar , şu lanet olası son yamadan sonra oyunu oynarken birden bire bilgisayar donuyor daha doğrusu oyun donuyor bilgisayarı kontrol edebiliyorum aslında oyunuda kontrol edebiliyorum ama göremiyorum base atabiliyorum ping verebiliyorum görev yöneticisinden launcher.exe yi kapatıyorum gene düzelmiyor ve ne tesadüftür ki hep aynı zamanda o minyonların tam savaşmaya başlayacağı zaman 2.00 gibi donuyor ve her girdiğimde 10 saniye içinde tekrar gidiyor bir tane minyon kesemiyorum yani bu sorunu nasıl çözebilirim bilgisayar yeni format attım tekrar yükledim yok hala aynı

• İlk defa böyle birşey duyuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamir et sil baştan yükle olmadı o pc yi at

• quote:

Orijinalden alıntı: Kru3gerBey

İlk defa böyle birşey duyuyorum.

Bende ilk defa karşılaştım gerçekten çok sinir bozucu birşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: eruser123

Tamir et sil baştan yükle olmadı o pc yi at

Tamir ettim olmadı , format attım tekrar yükledim gene olmadı ve son yamadan sonra böyle oldu önceden böyle değildi.

Birde artık tesadüf mü bilmiyorum ama gece oyuna girip denediğimde sorun olmadı 2 kere gündüz oluyor bu olay tesadüf galiba bilemiyorum
  • Bu sorun başka oyunlarda varmı

• Kul yapımı bunlar
    Sil tekrar yükle supporta ticket at onlar anlıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: eruser123

Bu sorun başka oyunlarda varmı

Bakmadım hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhisperOfTheSouL

Kul yapımı bunlar
    Sil tekrar yükle supporta ticket at onlar anlıyor

Ticket atıyorum şimdi :) cevap ne zaman gelir bilmiyorum ama
  • sistem özelliklerini ve işletim sistemini yazarmısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilaldem12

sistem özelliklerini ve işletim sistemini yazarmısın

1,5 GB RAM 3.01 GHZ
    PENTİUM 4CPU 3.00 GHZ
    Windows XP SP3
    512 Nvidia GeForce 6200 TurboCache Ekran kartı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cilginturk7d

quote:

Orijinalden alıntı: bilaldem12

sistem özelliklerini ve işletim sistemini yazarmısın

1,5 GB RAM 3.01 GHZ
    PENTİUM 4CPU 3.00 GHZ
    Windows XP SP3
    512 Nvidia GeForce 6200 TurboCache Ekran kartı

oyunu en düşük grafikte oynarsın rahatlıkla.sorun bilgisayarının kaldırmaması değil.ben daha kötü sistemle 50fpsde oynuyorum.sorun başka bişey supporta ticket at
  • Şuan grafikler en düşükte zaten ama dediğim gibi son patch geldikten sonra böyle oldu
  • quote:

Şuan grafikler en düşükte zaten ama dediğim gibi son patch geldikten sonra böyle oldu

Şu sorunu bir çözemedik kardaşım.Allah sabır versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frkkbo

quote:

Şuan grafikler en düşükte zaten ama dediğim gibi son patch geldikten sonra böyle oldu

Teşekkür ederim 1-2 kere girdim normal oyuna devam ediyor kendimi geçtim takımı zor durumda bırakıyorum bende oyuna girmiyorum artık bir çare bulana kadar çok gıcık bir durum
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim 1-2 kere girdim normal oyuna devam ediyor kendimi geçtim takımı zor durumda bırakıyorum bende oyuna girmiyorum artık bir çare bulana kadar çok gıcık bir durum

Formatta atmışsın sanırım arkadaşın öyle söyledi.Repair yaptın.Yeni bir oyun arayışına başlardım ben olsam.The War Z mesela.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Formatta atmışsın sanırım arkadaşın öyle söyledi.Repair yaptın.Yeni bir oyun arayışına başlardım ben olsam.The War Z mesela.

Düzelmezse yapacak birşeyim yok yeni oyun oynarım heralde böyle mülteci gibi

• Çok saçma olacak ama bir önerim var. VGA veya HDMI kullanıyorsan artık her neyse Display Port falanda olabilir monitörün arkasındakı çıkış kalsında kablonun kasanın arkasında nereye takıldığına bir bak. Eğer anakartın girişine takılıysa onu ekran kartının girişine tak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Criminal

Çok saçma olacak ama bir önerim var. VGA veya HDMI kullanıyorsan artık her neyse Display Port falanda olabilir monitörün arkasındakı çıkış kalsında kablonun kasanın arkasında nereye takıldığına bir bak. Eğer anakartın girişine takılıysa onu ekran kartının girişine tak.

Ekran kartı girişine takılı :)

edit : saçma olması önemli değil sonuçta makine çok küçük bişey bile sorun yaratabiliyor herşey önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZexaLoo -- 13 Nisan 2013; 13:22:36 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Criminal

Çok saçma olacak ama bir önerim var. VGA veya HDMI kullanıyorsan artık her neyse Display Port falanda olabilir monitörün arkasındakı çıkış kalsında kablonun kasanın arkasında nereye takıldığına bir bak. Eğer anakartın girişine takılıysa onu ekran kartının girişine tak.

Ekran kartı girişine takılı :)

edit : saçma olması önemli değil sonuçta makine çok küçük bişey bile sorun yaratabiliyor herşey önemli

Aynı sorun bir kaç gün öncesine kadar bendede vardı. Hdmi'ı anakartın girişine takmışım 3 oyunumdan 1'i donuyordu. Sonra aklıma geldi baktım arkaya şimdi sorunum yok. . Ekran kartınızla ilgili bir sorun olabilir belki.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.