Şimdi Ara

Monster + Nokia Purity HD WH 920 Kulakiçi Kulaklık

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
4.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Monster'ın bu kulaklığı nasıldır acaba yurtdışı fiyatlarına baktım Türkiye fiyatıyla aynı neredeyse 160 TL burada, sizce alınır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: electROck35

Monster'ın bu kulaklığı nasıldır acaba yurtdışı fiyatlarına baktım Türkiye fiyatıyla aynı neredeyse 160 TL burada, sizce alınır mı?

Hocam nerede 160 TL? Ben en ucuz D&R da gördüm 200 küsür idi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

quote:

Monster'ın bu kulaklığı nasıldır acaba yurtdışı fiyatlarına baktım Türkiye fiyatıyla aynı neredeyse 160 TL burada, sizce alınır mı?

http://www.hepsiburada.com/liste/nokia-monster-wh-920-purity-stereo-kulaklik-/productDetails.aspx?productId=telkulnokwh920&categoryId=16117&SKU=TELKULNOKWH920-S

HepsiBurada'da 160 TL görünce bende şaşırdım aldım hemen 1 tane.

• quote:

quote:

quote:

http://www.hepsiburada.com/liste/nokia-monster-wh-920-purity-stereo-kulaklik-/productDetails.aspx?productId=telkulnokwh920&categoryId=16117&SKU=TELKULNOKWH920-S

Gayet uygun

Peki memnun musunuz önerir misiniz? Şöyle bi özet bilgi verseniz rahatlığı vs konusunda?

• quote:

quote:

quote:

o zaman şu anda almazsak dayaklığız herhalde; 99tl çünkü... kullananlar varsa bize de bir fikir verseler minnettar kalırız.

• yukarı...
  • Samsung Note 2 telefonda ses tuşları çalışır mı? Birde nokia olmayan telefonlarda ses kalitesi nasıl ?
  • beyler kulaklığı aldım cok memnunun bu fiyata inmişken kaçırılmaması gerek özellikle basslar cok iyi ama boğmuyo arka planda calan müziği kulaklığı çok beğendim bu fiyata yurt içinden elde edebileceğiniz en iyi kulaklık hemde monster kalitesi daha ne olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesemre1996

beyler kulaklığı aldım cok memnunun bu fiyata inmişken kaçırılmaması gerek özellikle basslar cok iyi ama boğmuyo arka planda calan müziği kulaklığı çok beğendim bu fiyata yurt içinden elde edebileceğiniz en iyi kulaklık hemde monster kalitesi daha ne olsun

Hocam bende almayı düşünüyorum, s3 telefonumla kullanıcam, ses artırıp azaltma tuşları sadece lumia larda mı çalışıyor, android cihazlar da çalışıyor mu yani deneme şansın oldu mu? Bir de ses tınıları nasıl? Tizler, midler? Basslardan şüphem yok zaten beats kulaklığım vardı bozuldu (ibeats) acaba ona göre nasıldır sesi? Ayrıca kulaklık gövdesi metal mi, plastik mi?
    Cevabıız doğrultusunda alacağım, yardımınızı rica ederim..
  • TheKinslayer T kullanıcısına yanıt
    ses tuşu iphoneda çalışmadı bu benim için önemli değil ses tınıları iyi geldi bana ama bu bir rock kulaklığı değil bass kulaklığı olduğundan çok çok iyi birşey bekliyorsanız hayal kırıklığına uğtarsınız.Trance müzikte harikalar yaratıyor kulaklık.Rock parçalarında ise sırıtmıyor ben beğendim yani.Kulaklık gövdesi plastik ama çok kaliteli öyle dandik plastik değil sertsağlam bir materyalden yapmışlar çok hoş bir hava katmış kulaklığa bu fiyata kaçırma bence alıcaksan mavi veya beyaz al
  • N8 ile kullanmak için alacaktım geçenlerde ama bu kulaklık hakkında doğru dürüst bir bilgi ve yorum bulamadım
  • Verdiğin bilgiler için sağol, şu ses tuşlarının bir s3 veya s4 ile çalışıp çalışmadığını deneme şansın var mı?
  • Ses tuşları farklı telefonlarda çalışıyor mu? Bilgisi olan var mı? Note 2 kullanıyorum.
  • biraz araştırmıştım yabancı sitelerde - olarak kulaklık üzerindeki tuşların sadece windows phone üzerinde çalıştığı yazılmıştı ama emin değilim pek kullanıcısı yok sanırım forumda
  • O zaman çalışmaz. Çünkü Nokia kulaklıklar sadece Nokia telefonlarda çalışıyor. Belki bu olur diye umut ettim ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kullanıyorum. N7105 benim telefon. Ses tuşları da çalışıyor, mikrofonu üzerinden konuşabiliyorum da.
  • issipro İ kullanıcısına yanıt
    o zaman iş değişir çalışıyorsa güzel
  • Cx 300 kullanıyorum. Alsam çok fark olur mu acaba? Şu an fiyatı çok uygun : /

Şu an fiyatı 79 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geryeon -- 5 Aralık 2013; 13:16:13 >
  • geryeon kullanıcısına yanıt
    cx300'den pek bi üstünlüğü yok, yani bir üst seviyeye çıkmış olmazsın bu kulaklığı alarak. fiyatının aşırı yüksek gösterilmesi tamamen markanın politikası diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sivert

cx300'den pek bi üstünlüğü yok, yani bir üst seviyeye çıkmış olmazsın bu kulaklığı alarak. fiyatının aşırı yüksek gösterilmesi tamamen markanın politikası diye düşünüyorum.

Hocam ürünü aldım. Cx 300 den bariz bir fark var :) kutusundan malzeme kalitesine kadar hak ediyor fiyatını. Ses olarak kristal berraklığında. Cx 300 gibi solistin sesini boğmuyor. Ses kalabalığı yapmıyor alet. Kısacası bu fiyata daha iyisini görmedim. Bir tane de yedek aldım:)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.