Şimdi Ara

Facebook Home belirli modeller için indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Facebook'un 4 Nisan tarihinde bir etkinlikle tanıttığı Android ana ekran uygulaması olan Facebook Home, dün itibariyle indirmeye sunuldu.

Facebook Home, kurulduğu zaman telefonun orijinal ana ekranının yerine geçen bir uygulama. 

Telefon başlatıldığı zaman karşınıza ilk gelen profil resimleri ile arkadaşlardan gelen bildirimler oluyor. Bildirimler sağa kaydırıldığında ise Facebook'ta ilgili bölümlere ulaşılıyor. Sola kaydırılınca da siliniyor. En altta ise profil resminiz sizi uygulama, Messenger veya son kullanılan uygulamaya  götürüyor. Ekranı alttan yukarı doğru kaydırdığınıza ise yüklü uygulama listesi ortaya çıkıyor.

Arayüze özel olan bir fonksiyon ise herhangi bir şekilde sohbet ettiğiniz kişinin resimli ikonunu ekranın üst köşesine yerleştiren ve kolay erişimin yanında kaçırdığınız mesajları da gösteren Chat Heads. Herhangi bir uygulama kullanırken, gelen mesajlara pop-up penceresi ile cevap verilebiliyor. 

Belli sayıda sohbet ettiğiniz kişi ikonu üst köşede yanyana dizilebiliyor. SMS gönderimi ve sohbet bu pencereden yapılıyor. 

Uygulama henüz ülkemize gelmedi ancak önümüzdeki günlerde erişilebilir hale gelecek. Android 2.2 ve üzeri cihazlar ile uyumlu olan uygulama ilk etapta HTC One, HTC One X, HTC One X+, Samsung GALAXY S III, Samsung GALAXY S4, Samsung GALAXY Note II modellerini destekleyecek.

• Xperia z?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon batarya performansı baya düşer, 3000mAh bile akşam edemez artık...

• S3 e yukledim cok kotu,berbat,felaketlerin en felaketlisi...

Uygulamalar sayfasi acayip kasiyor..5.sinif launcher lar gibi..

Flipboard bunun yaninda kralice Elizabeth ise bu Notre Dame 'in kamburu gibi..

• bi launcher işini oturtamadı android. seçenek olması iyi güzelde. güzel seçenek olmaması kötü. hepsinin bir eksiği mutlaka oluyor. tsf shellin üstüne tanımam ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

S3 e yukledim cok kotu,berbat,felaketlerin en felaketlisi... Uygulamalar sayfasi acayip kasiyor..5.sinif launcher lar gibi.. Flipboard bunun yaninda kralice Elizabeth ise bu Notre Dame in kamburu gibi..

kimse gelip sormamış, sen amerikada mısın arkadaşım?..

• quote:

Orijinalden alıntı: Hüsnü008

quote:

Orijinalden alıntı: engurlu S3 e yukledim cok kotu,berbat,felaketlerin en felaketlisi... Uygulamalar sayfasi acayip kasiyor..5.sinif launcher lar gibi.. Flipboard bunun yaninda kralice Elizabeth ise bu Notre Dame in kamburu gibi..

market bölge değiştirme kodları var veya xda dan indirmiştir

• s2 nasıl olmaz yavv ?
  • Nexus 7 için çıkmamış fakat herkes kötü diyor launchera. Üstelik dün HTC amerikada bu launcherla gelen bir model çıkardı.
    Yazık ya :)
    https://www.att.com/shop/wireless/devices/htc/first-black.html#fbid=t7TsnTWaHLv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkest earth -- 13 Nisan 2013; 12:05:42 >
  • Cezbetmedi acikcasi.

• Yükledim ama facebooka giriş yaparken Giriş Hatası veriyor tekrar deneyin diyor bendeki apk larlamı alakalı acaba sorunun çözümünü bilen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

quote:

Orijinalden alıntı: kaleci07

quote:

Orijinalden alıntı: Hüsnü008

quote:

Orijinalden alıntı: engurlu S3 e yukledim cok kotu,berbat,felaketlerin en felaketlisi... Uygulamalar sayfasi acayip kasiyor..5.sinif launcher lar gibi.. Flipboard bunun yaninda kralice Elizabeth ise bu Notre Dame in kamburu gibi..

market bölge değiştirme kodları var veya xda dan indirmiştir

O kadar zeka yok onda , kafasinin buyuk kismini burda trolluk yapmaya harcar.

@husnu008

Amerikada olmak gerekmiyor kardesim ..Android kullaniyorsan eger aklinda bulunsun Apk nin sunulmus olmasi yeterli,her yoldan bulup yukleyebilirsin..Google search,Xda,Blackmart,blapkmarket,apkmania,1 mobile,slide me..........

@PlayMakers

Bu kadar basit bi islem icin "zeka gerekir" diye dusunecek kadar g*rizekali olmak bile yeterli bu islemi yapmak icin..Sende yapabilirsin hadi yukle...

apk'sini xda'dan indirdim... uygulamayı açtığımda bu uygulama henüz sizin bölgenize sunulmadı yazıyordu...
    edit: cihazın henüz desteklenmiyor yazıyormuş, cihazım nexus 4, acaba sadece apk yükleyip çalıştıran varmı? yoksa market bölge değiştirmek mi lazım illaki? birisi haberdar ederse sevinirim

@PlayMakers sen benim nerde trolluk yaptığımı gördün sayın arkadaşım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüsnü008 -- 13 Nisan 2013; 20:25:52 >

• Mesajım size degıl engurlu denen kısıyeydı.

• Deneyesim bile yok
  • yükledim aynı hızla sildim. telefonu çok kullanışsız hale getiriyor. shell olarak çalışıyor ama aşırı kullanışsız. note 2 im de havadurumuna bakamıyordum o derece :D

fakat home u yükler yüklemez messenger update oldu ayriyetten. ve sonra home u silince. home ile gelen bazi özelliklerim updateli messenger ile devam ettiğini gördüm ve hoştu.

yani özetle home u yükleyin daha sonra silin :D faebook app i update olsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.