Şimdi Ara

2si1 'Enerji Dolu' Teknoloji ve Oyun Programı 12 Nisan 2013

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2si1'in bu bölümünde yeni nesil savaş robotlarından Konsollara Lazer silahlarından ekran kartları ve soğutuculara kadar bir çok eğlenceli konu ve haber sizleri bekliyor.

• Erken geliyor artık programlar :)

• O deilde reklam beni etkiledi ya kız arkadaşım olsa vazgeçerdim..

İzledikten sonra editliycem

• 2si1 izliyor...
    Rahatsız Etmeyin... :

• Sonunda.. :)
  • 1mb net ile 2si1 izleyecek.2 gün sonra editlerim!

• Başlık yine yanlış Nisan olcak :)

• DH Yöneticilerine bir sorum olacak html5 versiyonuna geçince neden çözünürlük HD çözünürlüke geçiremiyoruz. tarayıcım chrome kullanıyorum.

Saygılarımla İyi Çalışmalar.

• henüz hâlâ izliyorum fakat batman'e çok zaman ayırmışsınız...
    edit: sondaki batman videosu dehşet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüsnü008 -- 12 Nisan 2013; 22:39:34 >
  • izleyelim bakalım
  • oh tam iyi oldu bu

• Bir yetkili şu soruma cevap verebilirmi ???

- Video otomatik başlamasın, Butonunu tıklıyorum. Fakat video yine otomatik açılıyor, buna bir çözüm bulamazsınız? eskiden böyle değildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Bir yetkili şu soruma cevap verebilirmi ???

- Video otomatik başlamasın, Butonunu tıklıyorum. Fakat video yine otomatik açılıyor, buna bir çözüm bulamazsınız? eskiden böyle değildi.

2si1 'Enerji Dolu' Teknoloji ve Oyun Programı 12 Nisan 2013

taze taze yakaladım kareyi

• ilk yorum!!!!!!!!
  • 39:35 Talha abi içini neden içini çektin ya :D :D :D Bu arada koptum ya ATAR YAPTI BÖYLE OLDU efsane başlık cidden :D :D :D (Ama adam haketti bence) Sondaki Batman videosuda güzeldi. Yine her zaman ki gibi çok keyifliydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpins951 -- 12 Nisan 2013; 22:41:16 >
  • Darksouls2 yi izlerken bir an Blade of Darkness da Barbarian'ı izliyorum sandım

• Teşekkürler.Yine eğlenceli ve bilgilendirici bir program olmuş. Lakin ABD silah sanayisinde olan gelişmeler biraz üzücü. Adamlar ciddi anlamda çağın ötesinde. Tabi onları takip eden diğer bir kaç ülke daha var. Biz ise bu yönden bakılırsa çok gerideyiz. Her şey eskisi gibi olsa bizler için çok daha kolay olabilirdi gelecek. 3.Dünya savaşı olursa ki bence de olacak katılan ülkelerden birisi umarım biz olmayız. Gün gelir ülkemizin de bu yönde büyük adımlar attığını görmek hepimize nasip olur inşallah.

• BATMAN de kafayı yemiş.
  • Talha Bendensin Yak bir Sigara dumanina anlat derdini :D

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digimon52 -- 12 Nisan 2013; 23:16:11 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.