Şimdi Ara

Citroen C5 tourer mı, yoksa megan sport tour Gt-line mı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hepinize selam iyi akşamlar.

Hyundai i30sw almayı düşünüyordum. kaporayı verdim ama son anda bi aksilik oldu. aracı süresinde veremediler bende kaporamı geri aldım.

Bu hafta bir araç almayı planlıyorum... Sizce Citroen C5 tourer mı, yoksa megan sport tour Gt-line mı almalıyım. Yardımlarınız için teşekkür ederim.....

• kardeşim renault bende var sport tourer inan ki sıfır aldım çok sorun yaşadım şuan parçası fransadan gelyr yerli üretim parçaları yok en ufak bir kazada arabam birbuçuk ay servisde yattı araba dahi vermediler şikayetler sonucunda külüstür bir megan 2 servis aracı verdiler tek farıda yanmıyordu dieceğim o ki citroen abi c5 se hiç düşünme
  • teşekkür ederim. kardeş.... ama spor tour 13 martta satışa çıkmadımı ben mi yanlış hatırlıyorum......
  • yok eylül de tanıtımı yapıldı ekim 2012 de çoğu yerlerde satışa sunuldu bende makyajlı versiyonu var şuan araçtan memnunum ama renaultdan deilim servisler anlamıyor hiçbirşeyden beyinli araba yapıyorlar bir tane anlayan yok git kosiflere adamlar araba mühendisi olmuşlar ya:)
  • Kardeş yanlışın var. Clio sport tour lansman tarihi ve satışa çıkışı mart 2013. senin dediğin araç clio 4 hb. ekimde satışa çıktı...... Sport tour station wagon olanı 2013 mart ta çıktı......
  • Kesinlikle Megane almanızı öneririm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.