Şimdi Ara

2013 LG Cinema 3D TV / LG FPR - Modelleri [LA SERİSİ-620-640-660-690-740-790-860-960][ANA KONU] (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.832
Cevap
70
Favori
446.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lg 47la660s model tv yi 100 tl para puan 30 tl avantajix iadesi ile 2060 tl aldım. acele etmezseniz bu fiyatlara bulabilirsiniz 2500 tl verilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

arkadaşlar bende uzun zamandir 47LA660S almayı istiyordum para durumundan dolayı bugun LG 42LA620S aldım ve 1377 TL ye LG türkiye garantili sizce tv LA 640 ve 660s e göre cok fark varmi ?

arkadaşlar LG türkiye sitesinde

Dahili Uydu alıcısı
    dahili wifi

yazıyor yorumlarda 620lerde olmadığı yazıyor acaba sitede yanlıslıkmı var ? neden olmadığı halde var olduğu yazıyor

bugün gidip teknosadan baktım bu alete her 2side var rahat olun :)
  • hoca sitesinde yanlışlık var ben daha dün aldım kutusunda bile yazıyor wifi diye , araştırırken hiç LG nin sitesine bakmıyormusunuz yahu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MR.BYKUSH -- 15 Eylül 2013; 17:23:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hancii05

quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

arkadaşlar bende uzun zamandir 47LA660S almayı istiyordum para durumundan dolayı bugun LG 42LA620S aldım ve 1377 TL ye LG türkiye garantili sizce tv LA 640 ve 660s e göre cok fark varmi ?

arkadaşlar LG türkiye sitesinde

Dahili Uydu alıcısı
    dahili wifi

yazıyor yorumlarda 620lerde olmadığı yazıyor acaba sitede yanlıslıkmı var ? neden olmadığı halde var olduğu yazıyor

bugün gidip teknosadan baktım bu alete her 2side var rahat olun :)

bende resmi siteisnde görüyorm olduğu yazıyor ama burdaki yorumlarda 620de wifi ve uydu yok diyor bazı arkadaşlar 640da kumanda yok yazmışlar 660da hepsi var yazmızlar ula diyom ya sitede bi yanlışlık var teşekkür içi rahatlattn :D
  • 55la860v teknomina ve lgsatısmerkezi.com da 3800tl olmuş hemde digiturk hediyeli
  • Arkadaşlar 32LA620s kullanıyorum. Wifi ile ev ağından bilgisayarımı görebiliyorum ama video,resim ve müzik klasörlerini sadece. Geri kalan istediğim klasör ve dosyaları nasıl paylaşıma açıp tv üzerinden görebilirim ? bilgisayarımdaki filimleri tv üzerinden izlemek istiyorumda hiç hd ile taşımadan
  • arkadaşlar lg tv min hem modelini hem de boyutunu yükseltmek istiyorum sizce hangi model alınmalı şimsi kullandığım 32lw5500 özellikleriyle flashıyla vs hangi model önerilir?salıya kadar vaktim var.
  • xmxksk kullanıcısına yanıt
    hoca hiç uğraşma direk kasayı bağla geç :D ne uğraşıon ya
  • dimitradon kullanıcısına yanıt
    yok yani kusura bakmayında araştırma yapan arkadaşlar yarım yamalak yapıyor bu işi yanlış bilgiler çıkıyor. kutunun üstünde koskoca hem uydu var diyor hemde wifi . hadi onu geçtim sitesinde zaten bütün özellikleri yazıyor :d
    alınacak markanın ilk başta sitesinden kontrol edilse sorun çıkmayacak :D

merak etme bir sorun olursa kendi konuma beklerim yarın televizyonu kurmaya gelecekler servisten o arada incelemesini yaparak ben siteye koyacağım resimler vs. her neyse :D

http://forum.donanimhaber.com/m_80903485/f_//tm.htm#80903485
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykush1905

hoca hiç uğraşma direk kasayı bağla geç :D ne uğraşıon ya

16 gb flash bellek ve 500 gb taşınabilir disk işimi fazlasıyla görüyor aslında filmleri tak izle yapıyorumda biraz tembellik yapayım dedim wifi üzerinden ev ağıyla izleyebilirmiyim diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: duyguluboy

arkadaşlar lg tv min hem modelini hem de boyutunu yükseltmek istiyorum sizce hangi model alınmalı şimsi kullandığım 32lw5500 özellikleriyle flashıyla vs hangi model önerilir?salıya kadar vaktim var.

1500-1600 tl aralığında yakalarsan 42lm660s.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canciger

quote:

arkadaşlar lg tv min hem modelini hem de boyutunu yükseltmek istiyorum sizce hangi model alınmalı şimsi kullandığım 32lw5500 özellikleriyle flashıyla vs hangi model önerilir?salıya kadar vaktim var.

teşekkürler dostum peki la640s den yüksek bir model değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duyguluboy -- 15 Eylül 2013; 22:47:40 >
  • quote:

quote:

1400 tl ye 620s alınmaz mı peki
  • quote:

quote:

quote:

teşekkürler dostum peki la640s den yüksek bir model değil mi?

640s den yüksek modeldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efemertmetin

quote:

quote:

1400 tl ye 620s alınmaz mı peki

arada çok fazla fiyat farkı yok 200 tl için değmez puan kampanyaları indirimler 1500-1600 civarı 42lm660s alınabilir.

400 hz-
    sihirli kumanda-
    2+1 ses sistemi-
    çerçevesiz tasarım-
    2 adet dual-play gözlük 660s de fazladan olanlar.

bence 200 tl fazla verilir. ama para senin kararı sen ver öne çıkan farkları belirttim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canciger -- 15 Eylül 2013; 23:22:33 >
  • quote:

http://www.n11.com/42la660s-106cm-400hz-3d-led-tvsmart-tvdahili-hd-uydualicisidahiliwifilg-turkiye-garantili-P15479252

Peki hocam çogunlukla ben cihazı kendi uydu alıcısı ile kanal-d star gibi sd kanalları izleyeceğimi ön plana alırsak aradaki farka değermi 620 ile 660 arasındaki
    yoksa zaten taksit başına arada 20 tl farkediyor çok etkilemez bu açıdan
  • xmxksk kullanıcısına yanıt
    az önce bir arkadaş yazdı benim konuda smartshare programını yükleyerek wifi den kendi bilgisayarınıza bağlanabilir ordan tvde seçip izleyebilirsiniz demişti şimdi bunuda ben sana söyliyim hadi iyisin :D ahha
  • quote:

Orijinalden alıntı: efemertmetin

quote:

http://www.n11.com/42la660s-106cm-400hz-3d-led-tvsmart-tvdahili-hd-uydualicisidahiliwifilg-turkiye-garantili-P15479252

Peki hocam çogunlukla ben cihazı kendi uydu alıcısı ile kanal-d star gibi sd kanalları izleyeceğimi ön plana alırsak aradaki farka değermi 620 ile 660 arasındaki
    yoksa zaten taksit başına arada 20 tl farkediyor çok etkilemez bu açıdan

bir kaç gün önce 2050 tl karşılığı 47la660s aldım 3 gündür kullanıyorum kendi uydusu ile izliyorum sd yayın performansı çok iyi 42 olanda dahada iyi olacaktır. hd yayınlar da zaten sıkıntı yok tek kötü tarafı kanal değişim hızı biraz yavaş be biss key girilemiyor. kesinlikle aradaki farka değer.
  • canciger arkadaşım 2050 nerden aldın 47la 660s yi ben bulamadım o fiyata yanlız lg türkiye garantilimi
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.