Şimdi Ara

Nitromix Fabrika Ayarları !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar Ben nitromix kombi kullanıcısıyım evim 140 m dublex. Kombim mütehaahit tarafından konulmuş ve P28 model. Kurulumu yapan demirdöküm servisindeki arkadaş fabrika ayarlarını değiştirdi ve kombiyi 15 kw ye aldım yeterli dedi. sizce bir hata mı var. bu kombinin kw si değişebilir mi? kw nin düşük olması neyi etkiler? fabrik ayarlarını değiştirmeyi bilen biri varsa bana nasıl olacağını pm ata bilir mi ? kw değiştirip farkı görmek istiyorum(fabrika ayarlayla oynamak tehlikeli ama denemek istiyorum :).

Teşekkürler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi katırcıbedri -- 12 Nisan 2013; 12:47:31 >

• Bu ayarlari ben de merak edeiyorum.bilenler de nedense devlet sirri gibi soylemiyor ya da kurcalama diyor ne varsa sanki.diger bosch kombimin ve novadensin tum parametrelerini servisten daha iyi biliyordum ve diledigimce ayarliyordum.yani paylasirsaniz ben de sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten Yok mudur aranızda bu parametre ayarlarının ne olduğu ve nasıl yapıldığını bilen. ya da bununla ilgili bir döküman yok mudur?
  • kombi açık olsun.
    1. Kombi ısı ayar düğmesi varya onu saat istikametin tersine doğru sonuna kadar çevir.
    2. Mode tuşuna elini hiç çekmeden basılı tut taki ol altta CODE yazana kadar ( Code yazana kadar ki geçen sürede ilk çıkan menü arıza kod deposu ikinci çıkanda kombinin o anki durumunu gösterir sonrada code çıkar zaten)
    3. Sıcaklık ayar düğmesi ile 35 rakamı çıkana kadar çevir 35 şifredir. 35 Olduğunda mode tuşuna bir kez bas çek
    4. Menü karşında. Sıcaklık ayar düğmesini çevirerek istediğin parametreye gel d00 mesela bunu değiştireceğin zaman d00 dayken moda bas üsteki rakam yanıp söner çevirerek değiştir kaydetmek için tekrar mode bas
    5 Açma kapama tuşuna 1 kez basarak menüden çık
  • lapa1 kullanıcısına yanıt
    Keske alinti oldugunu belirtseydiniz. Emeye saygi lutfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.