Şimdi Ara

TTNET ROKET (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.835
Cevap
23
Favori
111.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Macaroon

Bende fibernet kullanıyorum.Bu şimdi ücretsiz mi gerçekten ve nasıl başlatabilirim

Ttnet online işlem merkezinde "Kullanıcı İşlemleri" menüsü içinde "Türk Telekom Roket" varsa kullanabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan

quote:

Bende fibernet kullanıyorum.Bu şimdi ücretsiz mi gerçekten ve nasıl başlatabilirim

Ttnet online işlem merkezinde "Kullanıcı İşlemleri" menüsü içinde "Türk Telekom Roket" varsa kullanabilirsiniz

türk telekom roket sıkça sorulan sorularda

Türk Telekom ROKET servisine Online İşlem Merkezinden, 444 1 444 Türk Telekom Çağrı Merkezini arayarak ya da "ROKET" yazıp boşluk bıraktıktan sonra "ADSL NO" yazıp 6606’ya SMS göndererek ile başvurabilirsiniz. (Örnek: "ROKET 1234567890")

başvurabilirsiniz diyo. Böyle de olur acaba?

• quote:

quote:

quote:

Türk Telekom ROKET servisine Online İşlem Merkezinden, 444 1 444 Türk Telekom Çağrı Merkezini arayarak ya da "ROKET" yazıp boşluk bıraktıktan sonra "ADSL NO" yazıp 6606’ya SMS göndererek ile başvurabilirsiniz. (Örnek: "ROKET 1234567890")

Evet üç şekilde de olur.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet üç şekilde de olur.

SMS ile denedim ''İşleminiz şuanda gerçekleştirilememektedir.Daha sonra tekrar deneyin.'' yazdı.

• Yalın fibernet kullanıyorum.Yaklaşık 30 dk önce sms ile denemiştim ''İşleminiz şuanda gerçekleştirilememektedir.Daha sonra tekrar deneyin'' yazdı.Bir de online işlem merkezinden girip deniyim dedim.Kullanıcı İşlemlerine geliyorum ama türk telekom roket falan yazdığı yok.Heyecanlanmıştım ya
  • Şu an roket hizmeti çalışmıyor bende , talep alınamadı diyor

Edit : Neyse düzeltmişler, roketledim, rahatladım

TTNET ROKET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 18 Mart 2016; 11:22:13 >
  • Yine geldi telekoma gelenler nedir bu?

Türk Telekom Roket Servisi başvuru talebiniz yapılamadı.

Diyor ödenmemiş fatura yok bir ayda düzgün çalışsın ya.
  • online işlem sayfasını açamıyorum.

sertifika hatası falan bişiler çıkıyor sorun ne olabilir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

online işlem sayfasını açamıyorum.

sertifika hatası falan bişiler çıkıyor sorun ne olabilir acaba?

Farklı tarayıcıyla dene ara ara sapıtıyor.

Bugün denedim roket yapabildim her ay farklı bir sorun çıkarıyorlar.
  • giriş yapılmıyor şaka gibi.

hatalı bilgi girdiniz diyip duruyor
  • Yaklaşık 3 aydır kesintisiz süren yüksek ping problemim dün 'roketi' açmamla birlikte düşüp normale döndü. Roket bitince yine yükseldi. Sebebi ne olabilir, fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. (Hız artmasıyla bir alakası yok, lakin roketin modemde yaptığı değişiklikler vs olabilir sanki)
  • Ben roketteki en iyi değerimi bu ay gördüm! Normalde 70'lerde gezerdi. Bu ay 90'lara çıktı!

TTNET ROKET
  • bu roket servisi adil kullanım kotasını etkiliyor mu acaba bilginiz var mı ?
  •  TTNET ROKET

TTNET ROKET
  • Creav kullanıcısına yanıt
    etkiliyor
  • Şu roket olayını ayda 2-3 defa yapmaya izin verseler ne güzel olurdu be

TTNET ROKET
  • quote:

Orijinalden alıntı: k1ng

Yaklaşık 3 aydır kesintisiz süren yüksek ping problemim dün 'roketi' açmamla birlikte düşüp normale döndü. Roket bitince yine yükseldi. Sebebi ne olabilir, fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. (Hız artmasıyla bir alakası yok, lakin roketin modemde yaptığı değişiklikler vs olabilir sanki)

aynı sorun bendede mevcut. kanal türün " aralıklı " ( interleaved path ). roket açınca kanal türü otomatik olarak " hızlı " ( fast path ) moduna geçiyor. sonra tekrar eski haline dönüyor. ilk başlarda 24 mbps lik paket kullanıyordum onda fast path idi. 50 mbps lik pakete taahhüt ile geçince kanal türüm interleaved olmuştu ve hiçbir şekilde düzelttirememiştim. iyi şanslar.
  • Arkadaşlar merhaba,ilk defa roket servisinden yararlanmak için online işlem merkezini kullanmak istedim fakat Ttnet roket ile ilgili hiç birşey bulamadım,sanırım kullanıcı işlemleri sekmesinde çıkması gerekiyor ama yok.Bunun sebebi Akn yi geçtiğim için midir ?
  • İnternetim yalın internet 8 mbps limitsiz iken, FİBERNET LİMİTSİZ (20 Mbps'e kadar) olan tarife ile değiştirilmişti. Bende de roket seçeneği yoktu. Müşteri hizmetleri online şikayet falan, bana verilen cevap fibernet 24 mbps limitsize geçiş yaparsam kullanabileceğim iletildi. O da şuanki tarifemden 15 tl daha pahalı. Muhtemelen senin tarifede benimle aynı tarifedir.
  • Bu bir dramdır...

TTNET ROKET

Şunun 30 gün boyunca olduğunu düşünemiyorum ya...
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.