Şimdi Ara

TTNET ROKET (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.836
Cevap
23
Favori
111.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesaj geldi, 30 gün içinde 3 farklı günde roket açabiliyormuşuz.
  • Aynen mesaj geldi.Aylık roket kullanımı 1 den 3 e mi çıkarıldı acaba? Bu ay kullandığım halde online işlem merkezinden tekrar açılabilir görünüyor.
  • Allah Allah bende olmuyor, sadece 1 kere kullandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 29 Nisan 2015; 19:28:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e6750

Az önce şöyle bir sms aldım:

quote:

24 saat ucretsiz 100 Mbps'e kadar hiz icin,hemen ROKET bosluk 179**** (Hizmet no yazılacak) yazip 6606'ya gonderin, 30 gune ozel toplam 3 farkli gunde SMS gondererek bu hizmetten yararlanin

Ben de online işlemlerden girip roketi tekrar başlattım ve aktif oldu. 2. kez rokete geçtim bu ay. Bilginize.

Bana da aynı sms geldi. ayda 3 kez roketleyeceğiz.

• ben şunu merak ediyorum bugün 30 nisan akşam 17 de 24 saat dolacak roket bitecek o saatte tekrar başlatsam (nisan 3 hakkım dolmadı ) 1 mayısta ta kullandırmaya devam eder mi ederse mayıstaki 1 hakkım gitmiş mi olucak :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kel_bakkal -- 30 Nisan 2015; 0:34:32 >
  • Bu 3 gün olayı nereden çıktı acaba, herkes için geçerli değil galiba.
  • Biz hiperlilere de 1 günde olsa bu hizmeti sunsalar iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jenas J kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum.
  • Beyler Online İşlemler Menüsünde, TTNET Roket sekmesi yok.Telefon ile aktif ediyorum..Peki bu sekme neden yok ? Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

• Biz burda 1 gun akk kullanicaz diye kendimizi yirtiyoruz. Superonline fiberde uygun sayilabilecek AKK siz tarifeler çıkarmış, 25 mbit 99 TL, alip 2-3 kişi kullanican rahat edicen. Bizim burada yok... Her yerde olsa keşke

• Blindfire kullanıcısına yanıt
    Zaten bu kafa yüzünden çıkardılar bunu 100 lirayıda tekver.
  • evet 3 gün olayı doğru galiba. bu ay 3. kez roketledim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay956 -- 30 Nisan 2015; 21:12:35 >
  • Valla ben 3 gün olayını kullanamadım, seçilmiş kişilere mi gönderiyorlar yoksa gerçekten bir açık falan mı var anlamadım.
  • Birileri 3 gün olayını detaylandırabilir mi? bende fiber kullanıyorum (tilgin) ayda 1 defadan fazla roketliyemiyorum?
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    ilk önce giriş yapın online işleme, sonra linke tıklayın belki çıkar aktifleştirme sayfası

https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/isemri/Profil.do?method=turboInternetDurum#
  • abc1905 A kullanıcısına yanıt
    Ben bu online işlem merkezine giremiyorum, adsl bilgilerimizi güncellememiz gerekiyormuş. Adsl bilgilerini güncellemek için TC kimlik no girdiğim zaman da sistem hata veriyor, bu numara tek şifre alımına uygun değildir diyor. Telefon açtığım zaman da hiçbir şeyden habersiz iş bilmez çalışanlar karşıma çıkıyor. Adamların her işi yamuk, her işinde bir hata var ttnet beni kanser etti
  • abc1905 A kullanıcısına yanıt
    Çıkmadı maalesef :S MH ile görüştüm.Arıza kaydı bıraktım öyle kaldı işte.
  • isbara alp İ kullanıcısına yanıt
    öyle ya benim de ttnet roketi iptal etmediler normalde 24 megabit olan hızım 6 7 aydır 100 megabit buraya kadar herşey güzel ama 75 gb'den sonra 3 megabite düşüyorum. ve roketi kullanamıyorum güya ilgili birime ilettiler :(
  • Oha 3 gün olayı süpermiş, ki tam 24 saattede düşmüyor son 2 ay kullanımımda birinde 40 saat diğerinde 44-45 saat sonra düşmüştü. Bu hesapla her bir günü düz 2 gün yapsak toplamda 6 güne yakın 100 mbit hız kullanabileceğiz.

Bana bir mesaj gelmemiş, ttnetin sitesindede bir güncelleme yok bekleyelim bakalım.

Kendini feda edecek arkadaşlar varsa haberlerini bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 3 Mayıs 2015; 4:24:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Oha 3 gün olayı süpermiş, ki tam 24 saattede düşmüyor son 2 ay kullanımımda birinde 40 saat diğerinde 44-45 saat sonra düşmüştü. Bu hesapla her bir günü düz 2 gün yapsak toplamda 6 güne yakın 100 mbit hız kullanabileceğiz.

Bana bir mesaj gelmemiş, ttnetin sitesindede bir güncelleme yok bekleyelim bakalım.

Kendini feda edecek arkadaşlar varsa haberlerini bekliyoruz

Senle de konuşuyorduk ya keşke ayda 1 den fazla olsa diye, başka bir şey mi isteseydik ne

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.