Şimdi Ara

TTNET ROKET (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.836
Cevap
23
Favori
111.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler malatyadayim, net paketim 24 mbsye kadar fiber, roketi aktif ettigimde internet 10 dk da bir kesiliyor,kesiliyor derken modemdeko isiklarda bir sikinti yok normal hepsi yaniyor fakat pc den nete girmeye calisinca sikinti gosteriyor. isin ilginci suan mobilden giriyorum internete ve telefonum ayni modeme bagli yani telden girebilirken pc den giremiyorum, musteri hizmetlerini aradim. hiz arttigi icin oyle olmustur dediler,isterseniz sonldiralim hizmeti dedi kadin
    kalsin dedim ben de. yok mudur bunun bi cozumu? ha bi de roketle max 35 mbs goruyorum,upload ise 4,ping 15.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende roket sekmesi gözükmüyor ne yapmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proxy1

Hemen gelir. Gelmiyorsa bi problem vardır.

gelmedi hocam ben gnderdim sms anında cevap geldi aktif olmuştur diye 1 günü doldurdum 50 gb lik indirmeye bıraktığım dosya vardı hiçbi fark yok. Fiber net ve ttnetin verdiği fiberi destekleyen modem var.
  • Blindfire kullanıcısına yanıt
    Yanlız değilsin arkadaşımda elektiriklerin gittiği günün sabahında roket yapmış tıraş oldu gitti diye vahlanıyordu.
  • İyiymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uregil -- 5 Nisan 2015; 19:10:56 >
  • arkadaşlar bu kullanım miktarı adil kullanıma etkiliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GfbHasan1907

arkadaşlar bende roket sekmesi gözükmüyor ne yapmalıyım?

Hat fiber internet değildir ondan.Ben 24 mpbs internet kullaniyorum hat 140 a kadar destekliyor ama fiber bağlantı yok.Bunu müşteri hizmetleriyle görüştüm yalnızca fiber internet kullanan abonelere oluyor.
    Yani hernekadar 24 mpbs icin fibernet vs deselerde degil hipernet kullandiriyorlar.
    Bu yüzden aktif değil roket kısmı bizlerde.

• hattım fiber de sanırsam modemim desteklemiyor vdsl modeme geçince de vdsl e geçtim diye haber verip hattı vdsl e aldırmak gerekiyor sanırsam.şu anda vdsl modem alıp almamak arasında kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GfbHasan1907 -- 5 Nisan 2015; 19:31:39 >
  • GfbHasan1907 kullanıcısına yanıt
    Hattınız fiber ise zaten ttnet size fiber net destekli cihaz veriyor siz ayrıyetten almıyorsunuz alıcaksanız ne anlamı kalır internet abonesi olmanın :D
    Muhtemelen hattınız fiber değildir olsa dediğim gibi fiber hat olsa bunu gelen sinyali diğer modemler karşılamıyor.
    Daha önce 8mpbs kullanıyordum 24 mpbs ye geçtim eski modem takılı iken sinyal yoktu TTnetin verdiği modemi takınca sinyal geldi ki eski modemde kullanıcı bilgilerimide güncellemiştim hatta.
  • Bu fibere direk geçti zaten ben de farkında değilim sanırsam ayrıyetten gelip bi kurulum yapmadılar dönüşüm fibernet 20 mbps ye kadar diye geçiyor online işlem merkezinde değilse de hayırlısı
  • VDSL'de kullanılıyor mu beyler?Kullanılmıyorsa neden kullanılmıyor,bari desteklediği kadar versinler hatta ben kendi hızımı 1 günlüğüne kullanmaya da razıyım.Kaldırmadılar gitti şu AKK b.kunu.Her ayın ortasında moralimin sırf bu sebepten dolayı bozulmasından bıktım artık.
  • GfbHasan1907 kullanıcısına yanıt
    Online islem merkezinde fibernet yaziyo olabilir bendede yaziyor ama kullanici bilgilerine bakincada hipernet gorunuyor :) boyle bisey olmadigindan eminseniz ilginc.Cunku ben yetkiliyle nette bana fibernet yaziyor siz bana roket desteklemiyor diyorsunuz yok efendim sizinki hipernet diyor :) iki yerde farkli yaziyor bi yerde fibernet biyerde hipernet :) milletede hep fibernet diyorlar cakallar :)
  • Merhaba Arkadaşlar Benim İnternetim fibernet 24 mb di Sonra Kapatdırdım Borçum Yok Modem Bende Tekrar Açtırsam Fibernet Alsam

Bu Modemlehttp://www.vatanbilgisayar.com/zyxel-vmg3312-300mbps-vdsl2vpnfiber-destekli-kablosuz-n-4-port-adsl2-modem.html#ozellikler

TTNET Roket Olurmu Sizden Cevap Bekliyorum
  • Şimdi ttnet roket yaptım. İlk defa deniyorum. Süpermiş ya. 10gb lık dosya indiriyorum. 5MB/S de indiriyor.

• cengizps3 C kullanıcısına yanıt
    ben bu modemi kullanıyorum 93 mbps hız alıyorum vdsl ile
  • 25 saatte 370 gb download yaptım. o değilde akkye daha 50 vardı. ben akkyi etkilemiyor sanmıştım. ama olsun bir aylık download yaptım kafa rahat en azından
  • quote:

Orijinalden alıntı: uykusuzinsan

ben bu modemi kullanıyorum 93 mbps hız alıyorum vdsl ile

Kablosuz ne kadar hız alıyorsun?

• Arkadaşlar bu roket olayı ayda 1 filan mı yapılabilen bir şey ve süresi ne kadar yani 24 saat filan mı?
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Ayda Sadece 1 Kere Yapabiliyosun
    Ve 24 Saat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengizps3 -- 6 Nisan 2015; 20:23:07 >
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.