Şimdi Ara

TTNET ROKET (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.836
Cevap
23
Favori
111.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Napalım? Sopayı alıp Müdürlüğü basacak değilim.

Hoş, yaptıkları son indirim ilaç gibi geldi o ayrı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam anlayamadım , hem akn etkielemz diyor hem de ücret kesilir diyor.

şimdi 50mbit bağlantılı 200 gb akn olan hattı roketleyince 200gb dolduğunda ne oluyor roket düşüyor mu?

limitsiz bu hat , 200 gb aşınca ücret mi kesiyorlar kafam karıştı..
  • Ttnet de bir garip doğrusu. Roketi online işlemlerden aktif ettim. Bana 100 mbit yerine kendi hızımı verdi. Aradım, hattınız bu kadar destekliyor diyor. Yahu geçen ay kullandım 90 mbit diyorum, modeme şu an tam olarak 88 mbit geliyor görüyorum diyorum, o zaman modemdendir diyor. Çattık valla, neyse kendi hızımızı bir günlüğüne kullanalım bari

EDIT : Cfospeed kullanıyordum, traffic shaping i kapatınca düzeldi, rezil oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 20 Şubat 2015; 19:56:45 >
  • Bu ay çalışıyormu online işlemdeki sekme?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emo5313

Bu ay çalışıyormu online işlemdeki sekme?

Kendim cevap vereyim çalışıyor..
  • quote:

quote:

Bu ay çalışıyormu online işlemdeki sekme?

Kendim cevap vereyim çalışıyor..

tam olarak nerden ulaşıyoruz bu sekmeye ben bulamıyorum ?
  • Jan!ssaRy kullanıcısına yanıt
    Tarifen fiber olarak geçiyorsa alt resimdeki gibi..

• quote:

Tarifen fiber olarak geçiyorsa alt resimdeki gibi..

Bende böyle bir sekme yok arayıp sordum kullanabilirsiniz hat sahibi lazım ama yada mesajla aktifleştirin dediler, mesajla denedim olmadı.paketim de 20 mbite kadar fiber mi neydi, sokağın fiber kutusu da evin önünde bu arada.

• koskoca iş merkezinde 80 kusur mb desteklediği için geçemedim
  • Ben servisi başlat dedim online olarak, net kesildi hemen modem resetledim bf4 u yarım saate indiriyo ((((:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Sekme yok ve size kullanabilirsin diyorlarsa var bir bit yeniği.
  • quote:

Sekme yok ve size kullanabilirsin diyorlarsa var bir bit yeniği.

sizin online işlemlerde gözüken, paket adınız nedir ?
    20 mbps'ye kadar fibernet diye geçiyor tarifem..
  • @Jan!ssaRy @emo5313

Bende de o sekme yok. FİBERNET LİMİTSİZ (20 Mbps'e kadar)_TTNET'le Tam Zamanında_Mevcut diye geçiyor tarifem. Farklı zamanlarda mesaj attım, şu anda sistem çok meşgul, diye cevap geldi. Online İşlemler'de zaten sekme yok. Sanırım bizi kapsamıyor kampanya, kapsasa şaşardım
  • 3 aydır ttnet'e roket hizmeti için arıza kaydı bırakıyorum, hattımın 87mbps'e kadar desteklediğini söylüyorlar ancak roket hizmetini bir türlü aktifleştiremiyorlar. 3 seferindede arızanın giderildiği söylendi ancak hala giderilmiş degil. Dün tekrar arıza kaydı bıraktım bu seferde düzelmezse farklı yollara başvuracağım artık yetti..
  • dellopos kullanıcısına yanıt
    BTK'ye şikayet etme vakti gelmiş..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dellopos

3 aydır ttnet'e roket hizmeti için arıza kaydı bırakıyorum, hattımın 87mbps'e kadar desteklediğini söylüyorlar ancak roket hizmetini bir türlü aktifleştiremiyorlar. 3 seferindede arızanın giderildiği söylendi ancak hala giderilmiş degil. Dün tekrar arıza kaydı bıraktım bu seferde düzelmezse farklı yollara başvuracağım artık yetti..

e-devlet şifreniz var ise , yerinizden kalkmadan tüketici hakem heyetine dilekçe yazabilirsiniz.Boşuna bu kadar arkasından koşmayın arızanın eğer ısrarla düzeltmiyorlarsa.Dilekçeyi verdiğiniz anda zaten kırk takla atacaklar düzeltmek için , siz kırk takla atmak yerine onları attırın, sıkmayın canınızı boşuna
  • hele şükür beklenen oldu
  • TMoE T kullanıcısına yanıt
    Adsl üzerindenmi vdsl üzerindenmi hizmet alıyorsunuz malum ttnetle herşey mümkün adsl üzerindende 20 mbps hız verilenlerdede fibernet abonesi yazıyor.
  • quote:

Adsl üzerindenmi vdsl üzerindenmi hizmet alıyorsunuz malum ttnetle herşey mümkün adsl üzerindende 20 mbps hız verilenlerdede fibernet abonesi yazıyor.

Tam bilmiyorum ama muhtemelen ADSL hocam. Modemde ADSL2+ yazıyor.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.