Şimdi Ara

TTNET ROKET (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.836
Cevap
23
Favori
111.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ttnet online işlem merkezinde servisi şu anda kullanmaktasınız yazıyor, hız testinde download 3mbps upload 4mbps çıkıyor, saçmalık resmen. @der ve gider
  • hipernet tarifem
    https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/isemri/Profil.do?method=turboInternetDurum
    bu linkten denedim

TTNET Roket Servisi sorgulama yapılamadı.
    dedi
  • HiperNet VDSL Hattımız 120 Mb. destekliyor , nasıl roketleyebiliriz ki acep?
    VDSL Training Status: Showtime
    Mode: VDSL2 Annex B
    VDSL Profile: Profile 17a
    Traffic Type: PTM Mode
    Link Uptime: 1 day: 2 hours: 6 minutes
    ============================================================================
    VDSL Port Details Upstream Downstream
    Line Rate: 2.094 Mbps 24.640 Mbps
    Actual Net Data Rate: 2.039 Mbps 24.576 Mbps
    Trellis Coding: ON ON
    SNR Margin: 31.3 dB 32.9 dB
    Actual Delay: 0 ms 0 ms
    Transmit Power: -19.0 dBm 2.3 dBm
    Receive Power: -19.2 dBm -4.7 dBm
    Actual INP: 0.0 symbols 0.0 symbols
    Total Attenuation: 1.1 dB 7.0 dB
    Attainable Net Data Rate: 43.270 Mbps 120.756 Mbps

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .: mds :. -- 14 Haziran 2014; 23:10:51 >

• xxF@t@l1TYxx X kullanıcısına yanıt
    aynen benim durum
    çözüldümü bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

hipernet tarifem
    https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/isemri/Profil.do?method=turboInternetDurum
    bu linkten denedim

TTNET Roket Servisi sorgulama yapılamadı.
    dedi

Sizin bu yazıyı görünce, ben de sms göndermiştim, şu an işleminizi gerçekleştiremiyoruz gibi bir yanıt gelmişti.

quote:

Orijinalden alıntı: .: mds :.

HiperNet VDSL Hattımız 120 Mb. destekliyor , nasıl roketleyebiliriz ki acep?
    VDSL Training Status: Showtime
    Mode: VDSL2 Annex B
    VDSL Profile: Profile 17a
    Traffic Type: PTM Mode
    Link Uptime: 1 day: 2 hours: 6 minutes
    ============================================================================
    VDSL Port Details Upstream Downstream
    Line Rate: 2.094 Mbps 24.640 Mbps
    Actual Net Data Rate: 2.039 Mbps 24.576 Mbps
    Trellis Coding: ON ON
    SNR Margin: 31.3 dB 32.9 dB
    Actual Delay: 0 ms 0 ms
    Transmit Power: -19.0 dBm 2.3 dBm
    Receive Power: -19.2 dBm -4.7 dBm
    Actual INP: 0.0 symbols 0.0 symbols
    Total Attenuation: 1.1 dB 7.0 dB
    Attainable Net Data Rate: 43.270 Mbps 120.756 Mbps

Sizinle teknik olarak birebir aynı şartlarda olan fibernetliler roket ten yararlanabiliyorken, sadece paket adınız hipernet olduğu için siz ve sizin durumunuzdaki kullanıcılar roket hizmetinden faydalanamıyorlar; kaldı ki bu durum ilgili yönetmeliğe, ayrıca akıl ve mantık ilkelerine de aykırı.

• roketi açma linki koyabilirmisiniz
    hipernet ile deniyelim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

roketi açma linki koyabilirmisiniz
    hipernet ile deniyelim :)

Ben fiberim 3 gündür deniyorum olmuyor roket.
  • Arkadaşlar 5650 modemde ulaşılabilir hızım 144 küsür mgbit i gösterirken 2 aydır Roketten faydalanamıyorum! Ttnet alt yapı yetersiz diyor!! Ulaşılabilir hızım böyle iken Ttnet sizce doğru mu söylüyor ?
     TTNET ROKET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylove -- 20 Haziran 2014; 13:19:27 >
  • mylove kullanıcısına yanıt
    Hattın rahat destekler 100'ü, maks görüldüğü gibi 130-140 mbps alabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IsO6 -- 20 Haziran 2014; 16:56:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wızard06

Hattın rahat destekler 100'ü, maks görüldüğü gibi 130-140 mbps alabilir.

Arkadaşım alt yapı yetersiz diyorlar ne diyeyim ?

Böyle saçma sapan şeyler söylemeye devam ederlerse abonelik iptaline kadar giderim vallahi!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar direkt online işlemlerden aktif ettim speedtest de 93mbps alıyorum ama steamde 3mb/s üstüne çıkmıyor hızım ve birde bu umarım kotamıza yansımaz ilk günden akk yemeyelim
  • hipernet tarifesindeyim roket hizmeti aktif değil yapacak birşey yok

TTNET ROKET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turexx -- 1 Temmuz 2014; 12:17:09 >
  • FTTC Bağlantı türü ile yani sokaktaki saha dolabından hizmet alan Fibernet abonesi roket servisini kullanabiliyor mu?

• Srcn81 kullanıcısına yanıt
    hayır
  • turexx kullanıcısına yanıt
    Hipernet olanlar roket kullanamıyor diye biliyorum ben, geçen forumda sokaktaki saha dolabından hizmet alan Fibernet abonesi aktif edebiliyorum diyordu..

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkay VARANGEL

quote:

Orijinalden alıntı: Srcn81

FTTC Bağlantı türü ile yani sokaktaki saha dolabından hizmet alan Fibernet abonesi roket servisini kullanabiliyor mu?

Aynen beni tarif etmişsiniz hocam Hipernet olmamasına rağmen altyapı bahanesiyle aktif edemiyorlar ne yazık ki.

Hipernet'te roket yok zaten, ben Fibernet'ten söz etmiştim..

• quote:

quote:

quote:

quote:

FTTC Bağlantı türü ile yani sokaktaki saha dolabından hizmet alan Fibernet abonesi roket servisini kullanabiliyor mu?

Aynen beni tarif etmişsiniz hocam Hipernet olmamasına rağmen altyapı bahanesiyle aktif edemiyorlar ne yazık ki.

Hipernet'te roket yok zaten, ben Fibernet'ten söz etmiştim..

Tarifem Hipernet olmamasına rağmen dedim zaten hocam yani Fibernet tarifem

Aynı mesajda tarifem Hipernet, Fibernet demişsiniz yanlış yazdınız sanırım herneyse..

• quote:

Hipernet olanlar roket kullanamıyor diye biliyorum ben, geçen forumda sokaktaki saha dolabından hizmet alan Fibernet abonesi aktif edebiliyorum diyordu..

her iki bağlantı turunude kullandım bir onceki evimde saha dolabından hizmet veriliyordu fiber abonesiydim o zamanda kullanamıyordum şimdi ki evimde hiperdeyim yine kullanamıyorum. roket hizmetini alan kullanıcılar binalarında kutu olanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: turexx

quote:

her iki bağlantı turunude kullandım bir onceki evimde saha dolabından hizmet veriliyordu fiber abonesiydim o zamanda kullanamıyordum şimdi ki evimde hiperdeyim yine kullanamıyorum. roket hizmetini alan kullanıcılar binalarında kutu olanlar

Evet bina girişindeki kabine kadar fiber kablo gelen aboneler kullanıyor, geçenlerde forumda biri sokaktaki kalbinden roketi aktif ediyorum demişti, bende bir bilgi alıyım diye yazdım neyse hayırlı günler.

• online işlemlerden anında aktif edebilirmiyim ROKET'i ?????
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.