Şimdi Ara

Eski Kabotaj bayramı 1 Temmuz 2012 İzmir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 Temmuz 2012 kabotaj bayramı İzmir kutlamaları, neden daha önce konu açmadım bilmiyorum. Fotoğrafları gezerken gördüm konu açayım dedim

o gün orda olan varmıydı?

quote:

1 Temmuz Kabotaj ve Denizcilik Bayramı kutlamaları kapsamında 5.'ci kez düzenlenen 'Karton Tekne Yarışı'nı Gemi Mühendisleri Odası İzmir Şubesi kazandı. 'Titanik' ödülünü ise Gemi Makinaları İşletme Mühendisleri Odası elde etti.
    Kabotaj ve Denizcilik Bayramı tüm yurtta çeşitli etkinliklerle kutlandı. Kabotaj ve Deniz Bayramı kutlamaları kapsamında 5.'ci kez düzenlenen 'Karton Tekne Yarışı'nı Gemi Mühendisleri Odası İzmir Şubesi kazandı. Suda ilk batan tekneye verilen 'Titanik' ödülünü ise Gemi Makinaları İşletme Mühendisleri Odası elde etti.

TMMOB Gemi Mühendisleri Odası İzmir Şubesi tarafından 5.'si düzenlenen Karton Tekne Yarışması, Cumhuriyet Meydanı'nda yapıldı. Yarışmaya 15 takım katıldı. Katılımcılar, yarışmaya, suya dayanıklı bant ve mukavva kullanarak kendi tasarladıkları teknelerle katıldı. Yapılan tekneler kortej eşliğinde Konak Pier Rıhtımı'na getirildi. Yarışmada başlama düdüğü ile tekneler suya indirildi.

Gemi Makinaları İşletme Mühendisleri Odası İzmir Şubesi'nin, üzerinde "Çarpık tekne yapımına karşıyız" yazılı teknesi, yarışmanın ilk saniyelerinde suya gömüldü ve ilk batan teknelere verilen 'Titanik' ödülünü kazandı. Büyük ilgiyle izlenen yarışmada birçok tekne suda battı. Yarışma sonunda Gemi Mühendisleri Odası İzmir Şubesi birinci, Orman Mühendisleri Odası İzmir Şubesi ikinci, Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi ise üçüncü oldu.

yarışmada 6plaka karton 150 metre bant ve diğer malzemeler verildi 3 saatte ekiple teknelerini yaptı sonra kortej yaptık cok eğlenceliydi bunlarda fotolar

Bu senede gelecekleri bekleriz, minik bir dh toplantısı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _bluescream_ -- 2 Mayıs 2013; 10:49:34 >

• tutmadı la
  • Bayram dediğin böyle olur , sağa sola polise sivile saldırarak değil

Helal olsun , orda olmak isterim bir bayram.Birde herkese veriliyormu o tekne yapmak için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TürkischUberfäll

Bayram dediğin böyle olur , sağa sola polise sivile saldırarak değil

Helal olsun , orda olmak isterim bir bayram.Birde herkese veriliyormu o tekne yapmak için ?

Sağolasın. bu sene yine olacak. fakat tekneleri sadece İl Komisyon Kurumuna bağlı olan oladar yapabiliyor, işte çevre müh odası, mimarlar odası, gemi müh odası gibi. ama seyirciler için bile eğlenceli geççiyor, para yok bişe yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _bluescream_ -- 11 Nisan 2013; 22:20:34 >
  • Güzel etkinlik bu sene yapıldımı hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

Güzel etkinlik bu sene yapıldımı hocam

2012 temmuz bu, bu senede olacak ama ben ekipte olurmuyum bilmiyorum
  • Kartondan tekne yapmışlar la Ne kadar dayanıyor arkadaşım bu kartonlar ? Bildiğimiz karton dimi bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Kartondan tekne yapmışlar la Ne kadar dayanıyor arkadaşım bu kartonlar ? Bildiğimiz karton dimi bunlar

5dakika falan dayanıyor.evet normal karton. 6plaka +150 metre bant

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _bluescream_ -- 12 Haziran 2013; 23:12:15 >
  • vallahi ne diyeceğimi şaşırdım İşsizliğimin sebebi 21temmuzda yapılacak dgs sınavı yoksa umrumda değil gider çalışır gezerim tozarım bişeyler yaparım. İzmir ne kadar güzelde olsa malesef iş kişide bitiyor sınav vardiye hiç bir halt yiyemiyorum. ne güzel AGH ile danimarkaya gidecektim hayalim gerçekleşecekti sonra iptal ettiler.

ne yazıkki durum böyle ne için yaşadığımı gelecekte ne yapacağım hiç bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

vallahi ne diyeceğimi şaşırdım İşsizliğimin sebebi 21temmuzda yapılacak dgs sınavı yoksa umrumda değil gider çalışır gezerim tozarım bişeyler yaparım. İzmir ne kadar güzelde olsa malesef iş kişide bitiyor sınav vardiye hiç bir halt yiyemiyorum. ne güzel AGH ile danimarkaya gidecektim hayalim gerçekleşecekti sonra iptal ettiler.

ne yazıkki durum böyle ne için yaşadığımı gelecekte ne yapacağım hiç bilmiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.