Şimdi Ara

Grid 2'nin Multiplayer Bölümü Detaylandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Tek kişilik bölümünde 30 saatin yukarısına kadar ulaşan oynanış süresiyle karşımıza çıkan Grid 2'nin multiplayer bölümü de detaylandı.

Yapılan açıklamalara göre Grid 2'de split screen desteği yer alacak ve online maçlarda 12 kişiye kadar destek sağlanacak. Oyunun online bölümünde Race, Endurance, Drift, Touge, Checkpoint, Face Off, Time Attack, Power Lap ve Global Challange adında oyun modları yer alacak. Grid 2'nin multiplayer bölümündeki araçlar modifiye edilebilir olacak ve toplamda 6 milyara varan farklı kombinasyonlar yer alacak.

Codemasters Racing, Grid 2'nin multiplayer bölümünde RaceNet sistemine de yer verecek. Oyuncuların sosyal platformu olan RaceNet'te video paylaşabilecek ve liderlik sıralamasında birinciliğe oynayabileceksiniz. Son olarak Grid 2'nin bu bölümünde Rival sistemi de yer alacak. Günlük, haftalık ve aylık olarak üçe ayrılacak olan Rival oyunları RaceNet aracılığıyla seçilecek ve oynuncular rakiplerinin önüne geçmeye çalışacaklar.

Oyunun multiplayer modundan ve RaceNet'ten alınan görüntülere aşağıdan bakabilirsiniz.

• Son NFS'lerin yapamadığını bu oyun yaptı. Tebrik etmekten ve oyunu almaktan başka bişey düşmez bize :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Şu oyunda kokpit kamerasının olmaması, biraz daha arcade yarışa yönelmesi ve en önemlisi de modifiye sisteminin eklenmesi ; oyunun resmen "Ben NFS'nin yıllardır yapamadığını yapacağım." demesidir.

• Sabahlar olmasın.
  • Mükemmel bir oyun geliyor!

• bu oyun ps2ye mi çıkıyordu?
  • Oyundaki modifiye özel bi video çıksa keşke daha detaylı bilgimiz olurdu.

• Bomba gibi geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

bu oyun ps2ye mi çıkıyordu?

PS4 çıkması an meselesi. Siz hâlâ ps2.
  • tek eksik kokpit kamerası... araba yarışı oyunlarında en önemli şeyde kokpit kamerası (bana göre) ve g27 direksiyon seti sahibi olarak ben bu oyunu almam arkadaş... gel project cars gel...
  • Split screen dahil olacakmış ve bu gerçekten çok iyi bir özellik.Arkadaşlarımızla doğru düzgün bir yarış oyunu oynayamıyoruz.GT serisi hiç bir zaman beni tatmin etmmedi bu bağlamda.
  • oha bunlar çok güzel bilgiler.
    özellikle yıllardır hasret kaldığımız modifiye konusunda söylenen 6 milyar rakamı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.