Şimdi Ara

Bilgisayar ve Teknik Destek Genel Referans Konum (MühendisMurat) (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.497
Cevap
142
Favori
63.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HDD konusundaki bütün sorularıma kaç gündür sabırla verdiği cevapları ve tavsiyeleri için çok teşekkür ediyorum..
  • Yardımın için teşekkür ediyorum kardeşim allah senden raazı olsun bütçeme göre bir sistem önerdi. en yakın zamanda toplayacagım sistemi
  • program tavsiyelerinizi ve win 7 sistemini hızlandırma ayarlarınızı kullandım.çok yararlı bilgiler var.
    emeğiniz için teşekkür ederim.
  • Yardımlarınız çok oldu mühendismurat sayesinde 3 bilgisiyar topladım hepside tıkır tıkır teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiçbir konuda yardımlarını esigrmeyen Murat hocam'a çok teşekkür ederim.
    Yolunuz açık, işiniz rast gelsin inşallah.
  • Kendisi ilgili bir arkadaş. Ayrıca usanmadan sıkılmadan cevap verebilen bir arkadaş. Yardımları için teşekkür ederim.
  • İşten kesinlikle anlıyor. Her türlü sorunuzu cevaplıyor ve kafa karıstırmadan acıklamalar yapıyor. Sagolsun bana da cok yardımcı oldu. Sorularınızda basvurabileceginiz bir kaynak adeta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardım için teşekkürler

• Allah razı olsun bıkmadan usanmadan sorularımı cevapladı. Hem bilgili hem samimi birisi

• Arkadaşıma çok teşekkür ederim sıkılmadan usanmadan w8 yüklemek için defalarca cevap verdi tekrar tekrar teşekkür ederim.

• Kesinlikle en çok güvendiğim kişilerden biridir kendisi. Ve tereddütsüz bi şekilde önerdiği sistemleri alıp kullanırım, ki öylede yaptım. Memnunum.
    Kendisinin önerdiği 2 tane sistemi aldım. Birini hala kullanıyorum ve yeni aldım sayılır, bi öncekini yaz aylarında almıştım tam hatırlamıyorum onu sattıktan sonra zaten şuan kullandığım sistemi aldım. Ve şimdi akrabam için yeni bir sistem topluyorum yine bir kaç parça kararlaştırdıktan sonra kendisine pm attım ve yine güzel bi sistem topladık geriye sadece almak kaldı.
    Kendisine çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

Benide ekleyin hocam.
  • win 7 konusunda yardımınız için teşekkürler
  • format atmamda yardımcı oldugu için teşekkürler
  • Nvidia optimus ekran kartı için sorunum vardı.Üstadın sayesinde çözdüm gerçekten teşekkür ediyorum.Diğer verdiği bilgilerde çok faydalı
  • Açtığı format konusundan çok faydalandım, emeğine sağlık hocam...
  • İşletim sistemlerinde usta olan bir arkadaşımız. Sıkıntılara bulduğu çözüm arayışları için teşekkür ederim.
  • murat hocama cok teşekkür ederim ederim onun sayesinde aoc monitör aldım kendisine cok teşekkürler
  • Direksiyonu ters tarafa takmayan bir mühendis olarak gayet güzel SSD tavsiyesinde bulundu kendileri. :)
  • Açtığı konularından ve bilgilendirmelerinden çok faydalandım. Kendisine teşekkür ederim

• Sıfırdan işletim sistemi kurma,konusunda sorun sorunlar yaşıyordum saolsun çok yardımcı oldu. Ekle beni de listeye hocam :)
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.