Şimdi Ara

Bilgisayar ve Teknik Destek Genel Referans Konum (MühendisMurat) (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.497
Cevap
142
Favori
63.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam teşekkürler Allah razı olsun yardım için..
  • Kasayı dizmemde ve update etmemde cok yardımcı oldu. üstelik moniör seciminde de baya bi güzel tercih yapmamı sagladı.
  • Arkadaştan ekran kartı tavsiyesi aldım gecenin 4ünde anında cevapladı sagolsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beni de listeye ekle dostum. Forumda 5 gündür konu açıyorum kasa toplıcam diye bilgi araştırıyorum açtığım her konuya yazı yazan 4 kişiden biri sendin iyi bilgilendirdin beni az kafanı ütülemedim kasa alıcaksanız bu arkadaşa danı
  • Sistem toplarken ve modem alırken çok yardımcı oldu sağolsun emege saygı ben murat abı ye helal olsun saygılar

• TV tavsiyesi istedim, yardımcı oldu sağ olsun. Bana da gidip almak kaldı.
  • EKLE BENİDE
  • sistem toplarken yardımcı oldu sağolsun.
  • Yazıcı konusundaki destek çalışmaların için teşekkür ederim.

• S3'ü tekrar ayağa kaldıran adam. Çalışmalarının devamını dilerim hocam.Yardımların için çok teşekkür ederim.

• Respect reis :) yaptığın işler güzel ve kullanılır şeyler. ayrıca her konuda insanlara yardım yapıyosun. eyvallah.
  • 2. kez yardım aldık sağolsun ilgilendi.
  • Yardımın ve önerin için sağol
  • Hdmi ile 1080p sığmama sorunu yardımı için teşekkürler

• Pıyasa arastırması ve ürünlerın fıyat/performans ıncelemelerı acısından bana önerdığı SSD ve HDD ürünlerın ıcın kendısıne cok tesekkür edıyorum
  • SES KART LARINDAN ANLARMISIN ACİL SORUM VAR ANLARSAM 2-3 gündür araştırıyorum
  • Saygıdeğer abimiz sağolsun ilgili bi şekilde yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ediyorum. Sorun ortadaki kabloymuş kendisi uygun bi dille izah etti
  • Ekran kartı konusunda çok yardımı dokundu arkadaşın tekrardan teşekkür ediyorum kendisine :)
  • Oyun kasası toplamamda cok yardımcı oldunuz hocam çok teşekkür ederim emekleriniz için,beni de ekleyebilirsiniz listeye
  • Murat hoca ya teşekkür ederim cok iyi bi sistem onerdi bana

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.