Şimdi Ara

Bilgisayar ve Teknik Destek Genel Referans Konum (MühendisMurat) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.497
Cevap
142
Favori
63.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

ben sımdı anlamadım referansın olunca nolacak? ıkıncı el bolumu gıbı bırısı senden yardım ıstedıgınde referanslarına bakarakmı guvenecek

quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

2. el bölümündeki referansı anlarım da bu konuda neden

Tavsiye vereceğiniz kişilere güven açısından mı?

evet. bu sizi rahatsız mı ediyor ?

neden rahatsız etsın..sadece cok garıbıme gıttı o kadar..

• quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

neden rahatsız etsın..sadece cok garıbıme gıttı o kadar..

tamam saygılar iyi akşamlar.
  • Kendisinin yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum :D Beni de ekle
  • Hocam ne yalan söyleyeyim benimde bu tür şeylere ilgim ço. Bir çok kez bilgisayarım bozuldu. Sürekli kendim tamir ettim. Öğrenmek istedim , bilmek istedim. Şu an kasamın halini görseniz bu nasıl çalışıyor dersiniz. Kafama göre bazı şeyler öğrendim kendi imkanlarımla . Bir de galiba yanlış anlamadıysam makine mühendisliği okuyorsunuz. Bende makine bölümündeyim. Benim size başka bir sorum olacak pm yada burdan bana ulaşır mısınız. MAkine bölümü hakkında bir soru.
  • arm v6 işlemcilere 3.0 kernel stabil olur mu ki?
  • bu konu yardım konusu değildir arkadaşlar lütfen bu tarz soruları bölümlerinde sorunuz .
  • Eyvallah arkadaş çok yardımcı oluyor gerçekten saolsun.
  • Selamınaleyküm hacım beni de alırmsın
  • benide ekleyin teşekkürler!..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuĞrA

o zaman ben keseyim yardım etmeyi felan ha ne dersin ? Türk insanı işte alıştım ben sıkıntı yok saygılar.

daha önce de söylemiştim böyle birşeyi yardım ettiğim insanlar teklif etmişti son zamanlarda sıkça duymaya başladım benimde aklıma yattı açayım dedim ne var bunda. içinmi fesat kardeşim senin yok ego tatmini yok show yapıyor. öyle olsaydı başkasının sorunlarına saatlerimi harcamazdım. ama işte kime anlatıyorum ki. insanın fikri neyse zikri o olurmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 13 Nisan 2013; 14:36:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LightningRaven

2 gün bilgisayarda takılan kendini profesyonel sanıyor

evet aga ne yapalım zaman kavramı biraz farklı işlemiş senle benim ben kendimi bildim bileli bu işlerdeyim. bakayım yaklaşık 6 7 yıl olmuş bilip bilmeden sallamasak keşke.
  • Samsung r530'da klavyemde bir tuş bozuldu basmıyor.Nasıl düzeltebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: LightningRaven

2 gün bilgisayarda takılan kendini profesyonel sanıyor

evet aga ne yapalım zaman kavramı biraz farklı işlemiş senle benim ben kendimi bildim bileli bu işlerdeyim. bakayım yaklaşık 6 7 yıl olmuş bilip bilmeden sallamasak keşke.

Dayıoglum DPU mezunu 4 yıllık bilgisayar mühendisliği. Teyzeoglum profesyonel yazılımcı üst düzey bir şirkette calısıyor. Küçük teyzeoglum ( 22 yaşında ) net kafe + teknik servis ( mahalle bilgisayarcı gibi değil daha üst düzey ) .. De gider ben desen veritabanı yazılım kursuna gidiyorum eğitimini alıyorum şuan. E ozaman bende konu açıyım millete yardım ediyim ?

quote:

Orijinalden alıntı: Demage

Samsung r530'da klavyemde bir tuş bozuldu basmıyor.Nasıl düzeltebilirim?

Klavyedeki tuşu sök. Altında jelatin gibi birşey vardır. Onun altında devre vardır baskı devre noktaya temas etmesini sağla. Eğer gene sıkıntı cıkartıyorsa klavyeyi çıkar tuşları komple veya altından aç. Klavye soketlerinin bitiş yerinde kart gibi devresi vardır. Temassızlık varmı ona bakıver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LightningRaven -- 13 Nisan 2013; 16:21:19 >

• Benide listeye eklemişsin ? Sadece yardımsever biri olduğunu söylemiştim
  • benide ekle
  • Mesajım burada dursun bir konuda yardımınıza ihtiyacım olacak. kolay gelsin diğer arkadaslara da.
  • Murat hocam bana da cok yardiminiz dokundu cok tesekkur ederim siz olmasaniz sazan gibi onume geleni alacaktim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Domatesli Biber

Benide listeye eklemişsin ? Sadece yardımsever biri olduğunu söylemiştim

Arada kaynamis hemen siliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pcmin şifresini kırmamda yardımcı oldun.dile benden ne dilersen :D
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.