- x
ANKARA GECE RADAR NOKTALARI!
43 Cevap4779 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1217 Mesaj
11 Nisan 2013; 16:00:51 

arkadaşlar salı günü günübirlik istanbul ankara yaptım,sabah saat 5:00 da evden çıktım,anadolu bulvarı po içi, istanbul yolu eryaman ali babacan önü ankara istikameti ve akıncı gişeler ankara istikametinde gece radarı vardı bilginiz olsun,

çevirme yoktu ,araçların ışığı yanmıyordu bir polis aracı ters yöne çevirmiş kayıt yapıyordu,araçların biri eski toyota corolla diğerleri sembol dü

bu son genelge ile gece radarını ve denetlemeleri arttı dikkatli olun çarpılmayın ve lütfennn karşıdan gelene selektörle haber verin

2012 Superb 1.6 TDİ Elegance & 2003 Octavia 1.6 Mpi Elegance

Skoda bağımlılık yapar...

5421 Mesaj
11 Nisan 2013; 16:04:36 

uyarı tabelaları kalkacak deniyordu sanırım 7/24 başlamış mesai..

3348 Mesaj
11 Nisan 2013; 16:40:50 

İstanbul istikametinden gelirken Ankara gişelere tahmini 1 km kala sol şeridin yanındaki cepler oluyor ya orada genelde bir radar aracı duruyor bilginize

2003 Skoda Fabia Combi Elegance 1.4

SAMSUNG GALAXY S III

3348 Mesaj
11 Nisan 2013; 16:59:26 

Ayrıca havaalanı yolunu kullanan var mı bilmiyorum ama gündüzleri radar oluyor 90 geçmemek gerek.

Belki gecede oluyodur denk gelmedim

2003 Skoda Fabia Combi Elegance 1.4

SAMSUNG GALAXY S III

1393 Mesaj
11 Nisan 2013; 19:22:21 

Sakın kurallara uygun gitmeyelim Radar gördük mü birbirimize haber verelim Ceza yersek polise bela okuyalım !!!!!!!

SAMSUNG 55C7000, NEXT YE18500HD, PS3

2296 Mesaj
11 Nisan 2013; 21:06:31 

Teşekkürler bu gece radarları yeni mi çıktı yahu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

1391 Mesaj
11 Nisan 2013; 21:14:20 

Bi topic olsa herkes yaşadığı yerdeki radar noktalarını yazsa herkes oradan nasiplense çok güzel olacak

Ey yükselen yeni nesil, istikbal sizindir. Cumhuriyet'i biz kurduk, O'nu yükseltecek ve sürdürecek sizlersiniz.

2256 Mesaj
20 Mayıs 2013; 16:05:39 

Bencede radar paylasimi artik sart:)

Carsamba gece ankara dan izmir yapacagim , gece radar oluyormu oluyorsa tahmini nerelerde ?

Tesekkurler

1_60PH670 LG Smart TV Plazma
2_TOSHIBA 46XF350 FULL HD LCD 1080p
3_PLAYSTATION 3 / NTSC__PSN=kagan06
4_LG HT904TA HOME THEATRE

3738 Mesaj
20 Mayıs 2013; 16:20:32 

quote:

Orijinalden alıntı: ozay06

Sakın kurallara uygun gitmeyelim Radar gördük mü birbirimize haber verelim Ceza yersek polise bela okuyalım !!!!!!!

verelim tabi. 150 ile gidelim demiyoruz ki biz de. ama bir sınırı olmalı bu işin. 5 şerit yola da 70 sınırı koyulmaz.

78 km- hıza ceza yazıyorlar. insaf. istanbul yolu zaten sıkışık, 5 şeritten 3 şerite düşmüş yol, eşşek gibi 70 radarı. hele konya yolundaki, tam beddualık. her geçişimde beddua ediyorum. abartısız hepsinde. rampada araba zaten zor toparlıyor, yokuşun ortasına 70 i dikmişler. 80 le gitsem ne olur orda 90 la gitsem ne olur. 30 yazsalarmış...

tüm ford araçlar bakım-servis rehberi: http://forum.donanimhaber.com/m_24210525/tm.htm

Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak.
Siyu Kabilesi

olur da 75 yıl yaşayabilirsek şu fani dünyada, sağlık için çok önemli olan uykuya günlük 8 saatten 25 yıl harcarken, iş için, yani çalışmak için, yani PARA için 10-12 saatten yaklaşık 34,5 yılımız gidiyor.. ömrümüzü bu şekilde tüketmeli miyiz? elbette çalışmalıyız ama biz bunun için mi yaşıyoruz?

1403 Mesaj
20 Mayıs 2013; 16:28:06 

Susurluk-Balikesir arasi olagan radar.
Manisa-Balikesir. Balikesire 2-3 km kala.
Kesan-Malkara arasi her yerde olabiliyor.
Tekirdag-Marmara Ereglisi.
Ayrica Tekirdag'da EDS var sahil yolunda.
Edirne-Havsa
Babaeski-Edirne
Bursa Gorukle mevkii

Aklima gelenler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

5172 Mesaj
20 Mayıs 2013; 16:29:22 

yaklaşık 18 senelik ehliyet sahibiyim.

çok, uzun yol yapmışlığım vardır, bu zamana kadar sadece 1 defa o da yaklaşık 8 sene önce Uşak çıkışında rampa aşağı kamyonu sollarken radar cezası yedim, (o zaman yol tek şeritti, sollamada biraz atik olmak gerekiyordu, radarı da yokuşun altına kurmuş keklik avcıları, aslında orada radar olduğunu biliyordum ancak biran dalgınlığıma geldi işte.. )

bunun dışında birkaç tane park cezası var.

gelinen bu noktada radarların yeri/konumu ve polisimizin yakalayıp öpme arzusu birleşince olmadık yerlerde olmadık radar cezaları yenebiliyor. Ben şahsen buna karşıyım, örneğin Samsuna, antalyaya çok gider gelirim, yollar otoban gibi oldu, bu yollarda ne zaman radar görsem karşıdan gelenleri uyarırım.

radar trafik açısından riskli-tehlikeli yerlerde hız yapılmasını engellemek için konuyorsa ona eyvallah, ancak keklik avlamak için yapılıyorsa, elimden geldiğince engel olurum...

Bazı insanlar söyleyeceği çok şey varken susar. Çünkü anlayanı yoktur. Bilir.
Kötülük yaptın mı kork , çünkü o bir tohumdur , ALLAH yeşertir karşına çıkartır..
Varlığı birşey kazandırmayan insanın yokluğu bir şey kaybettirmez...

690 Mesaj
20 Mayıs 2013; 16:46:33 

radar görüldüğünde karşıdan gelenleri nasıl uyarılır? (sellektör, korna...)

2474 Mesaj
20 Mayıs 2013; 17:31:39 

Dün gece saat 11 civarında samsun yolundan konya yoluna doğru giden gezici radar gördüm. Bu görevliler umarım hız haricinde diğer hatalar için de ceza yazabiliyorlardır.

O araca bile makas atanlar oldu, sinyal falan zaten hak getire. :)

1393 Mesaj
20 Mayıs 2013; 17:44:36 

quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

verelim tabi. 150 ile gidelim demiyoruz ki biz de. ama bir sınırı olmalı bu işin. 5 şerit yola da 70 sınırı koyulmaz.

78 km- hıza ceza yazıyorlar. insaf. istanbul yolu zaten sıkışık, 5 şeritten 3 şerite düşmüş yol, eşşek gibi 70 radarı. hele konya yolundaki, tam beddualık. her geçişimde beddua ediyorum. abartısız hepsinde. rampada araba zaten zor toparlıyor, yokuşun ortasına 70 i dikmişler. 80 le gitsem ne olur orda 90 la gitsem ne olur. 30 yazsalarmış...

Ben şu ana kadar 1 kez hız cezası yedim o cezayı da belki bilirsiniz Doğukent caddesinde yazdılar Yol bölünmüş olarak 3 şerit gidiş 3 şerit geliş Yolun yanında 1 şeritten daha geniş bir kaldırım, kaldırımdan sonra ise yine geniş bir boşluk var Ayrıca yayalar açısından da çok yoğun bir yer değil Belki orada ceza yiyenlerin dışında o yolda ki hız sınırını herkes 70 km/saat zannediyor meğerse 50km/saat miş Şimdilerde bu yolda eskisi gibi radar var uyarıları da kaldırıldı ve sote yerlerde ekipler sürekli ceza yazıyorlar Ben o cezadan sonra artık 50 ile gitmeye alıştım Bunun doğru olduğunu savunmuyorum ama kurala uymayınca şimdinin 359 tl sini de ödemek istemiyorum Allah korusun bir kaza yapsak her tarafta radar olmasa bile kameralar var ve gidiş hızımız belli Kimse 50 azmış demez başımıza bir durum geldiği zaman hız sınırını % bilmem kaç aşmış olarak kaza yaptı diye yazılır

Bende sizin gibi isyan ettim polislere yetkililere ama 2 yıl öncenin 290 tl sini de ödedim Sonuç olarak hız limitlerinin saçma sapan olduğu konusunda herkes aynı düşünce de ama sonuçta kötü de olsa bir kural var ortada ve biz o kurala uymak zorundayız Kural değişene kadar yetkililere baskı yapmalıyız ama 70 yazan yerde 100 ile gidip kendi kuralımızı kendimiz koymamalıyız

Siz hızlı gittikçe devlet ceza yazarak bu işten karlı çıkıyor Kural belli Biz sevsekte sevmesekte kural ne yazık ki bu

SAMSUNG 55C7000, NEXT YE18500HD, PS3

1403 Mesaj
20 Mayıs 2013; 17:59:19 

quote:

Orijinalden alıntı: pilot84

radar görüldüğünde karşıdan gelenleri nasıl uyarılır? (sellektör, korna...)

Selektor yaparak anlasiyoruz.
Cok uyardim, cok ta uyarildim sagolsunlar. Uyardiklarim ya selektor ya el isareti ile tesekkur ediyorlar. Yani cogu insan selektorun ne anlama geldiginin bilincinde.

3738 Mesaj
21 Mayıs 2013; 10:39:21 

quote:

Orijinalden alıntı: ozay06

Bende sizin gibi isyan ettim polislere yetkililere ama 2 yıl öncenin 290 tl sini de ödedim Sonuç olarak hız limitlerinin saçma sapan olduğu konusunda herkes aynı düşünce de ama sonuçta kötü de olsa bir kural var ortada ve biz o kurala uymak zorundayız Kural değişene kadar yetkililere baskı yapmalıyız ama 70 yazan yerde 100 ile gidip kendi kuralımızı kendimiz koymamalıyız

Siz hızlı gittikçe devlet ceza yazarak bu işten karlı çıkıyor Kural belli Biz sevsekte sevmesekte kural ne yazık ki bu

beni de çıldırtan o işte, kuralın ceza ödetmek için koyulmuş olması, bir önleyiciliği olsun diye değil.

50 nedir ya? 70 nedir? trafiği sıkıştırmaktan başka bir şeye yaramıyor. hatta radarı birden farkedenler ani fren yapıp kazaya bile yol açabiliyorlar.

devlet buralardan kar amacı gütmeye başlarsa işte sonunu düşünün.. gerçi sonu da kalmamış, gelmişiz zaten sona, ötv-mtv zorunlu trafik sig., 15 dk.lığına ayaklarına götürdüğümüz araçlara artist artist bakmaları için verdiğimiz muayene parası, dünyanın en pahalı yakıtı, bozuk yollar.... oooooof offf... koyunuz koyun.

bir gün yıkacağım o radarlardan birisini, o olacak

tüm ford araçlar bakım-servis rehberi: http://forum.donanimhaber.com/m_24210525/tm.htm

Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak.
Siyu Kabilesi

olur da 75 yıl yaşayabilirsek şu fani dünyada, sağlık için çok önemli olan uykuya günlük 8 saatten 25 yıl harcarken, iş için, yani çalışmak için, yani PARA için 10-12 saatten yaklaşık 34,5 yılımız gidiyor.. ömrümüzü bu şekilde tüketmeli miyiz? elbette çalışmalıyız ama biz bunun için mi yaşıyoruz?

465 Mesaj
21 Mayıs 2013; 12:16:26 

70 le gidip kimseye yol vermem, en sol şeritte gözümü kapar giderim, kimse beni ilgilendirmiyor diyenler için çok sevindirici haber. yakında tek araba ile 4 şeridi kapamayı polis desteği ile becerecekler. bence polis topladığı paraların bi kısmını böyle gönüllülere destek için versin . melik beyde boşa kürek çekiyo yolları genişletecemdiye . tıkamak için çaba gösteren idari personel çook . bence az daha abartsınlar bu yollara 30 bile çok hepsini bisiklet yolu ilan etsinler hatta kazalar oluyo bütün yolları kapatsınlar!

2474 Mesaj
21 Mayıs 2013; 14:03:11 

70 ile gidenler değil, hızlı gidip kaza yapanlar trafik sıkışıklığına sebep oluyorlar.

Şehir içinde uygun bulduğu yerlerde 140 km/h hızla yol aldığında, hedefine daha çabuk varacağını düşünen cahiller oldukça tüm Ankaralılar trafikte beklemeye mahkumdur.

Polisin de yapmaya çalıştığı bu insanları engellemek; akıcı bir trafik oluşturmaya çalışmaktır. Kimsenin bir şerit hızlı diye hemen o diğer şeride atlamadığı, makas atmadığı bir trafik daha hızlı ve duraksız akacaktır.

İnşallah diferansiyel radarlar heryere konur da daha stabil akan bir trafiğe kavuşuruz.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
22 Ağustos 2013; 12:51:20 

Herönüne gelene ehliyet dağıtmasınlar.Bilinçli olan insanlar neyin ne zaman yapıldığını ne zaman hız ne zaman yavaş gitmek gerektiğini bilen insanlar olduğu zaman Cezaya yada herhangi bir yaptırıma zaten gerek kalmaz .Yeterki adam akıllı eğitim versinler şu ehliyet alanlara.

145 Mesaj
22 Ağustos 2013; 13:03:20 

bu yılki hedefleri tutturamadılar yıl sonuna kadar kimse arabaya binmesin bence hatta arabaları çadırla örtelim plakalar bile gozukmesin. Polis plaka gördugu anda bile ceza kesecek yer arıyor

8107 Mesaj
22 Ağustos 2013; 13:16:42 

Böyle konuların yasaklanması ve bu tarz konu açan üyelere ceza verilmesi lazım.

Copyright © 2010/2011/2012/2013/2014 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.

6649 Mesaj
22 Ağustos 2013; 13:44:34 

quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

neden?

sankı denıler yerlerde
her zaman kontrol oluyormuş?

Ey Türk! Dostunu da Düşmanını da bil artık..!

3749 Mesaj
22 Ağustos 2013; 14:36:11 

Konuya karşı gelen arkadaşlara bahsi geçen radar noktalarından birini göstereyim.
5 şerit, yaya yolu yok. Hız sınırı 70km/s...

0

Bu mesajda bahsedilenler: @ozay06, @zotacing

1217 Mesaj
22 Ağustos 2013; 16:38:26 

quote:

Okuma o zaman kardesim...ne giriyorsun konuya pas gec git...insanlarin ceza yemesi hosuna gidiyor galiba...

887 Mesaj
22 Ağustos 2013; 17:06:44 

2 km geçtim diye hız sınırını 166 lira ceza yedim. Radar yeri göstermeye belli etmeye karşıydım ama artık bende uyarıyorum herkesi.

3607 Mesaj
22 Ağustos 2013; 18:24:41 

Valla diğer yerlerde durum ne bilmiyorumda Ankara'da son zamanlarda çok saçma sapan noktalarda radar uygulamaları var.

En son küçükesat'tan koleje inen yolun bitiminde üst geçitin hemen altında Ahmetler postanesinin yanındaki parkın bitiminde tam yolu karşısına alarak ve yukarı giden araçlarıda görecek şekilde radar uygulaması yapan araç gördüm.Hatta yaya olduğumdan aracın dibine kadar girip kontrol ettim çatır çatır radar uygulaması yapılıyordu

Karadenizli ve Öfkeli

Ford Focus TDCİ/11

8107 Mesaj
22 Ağustos 2013; 18:53:28 

quote:

Orijinalden alıntı: guvenxoca

Okuma o zaman kardesim...ne giriyorsun konuya pas gec git...insanlarin ceza yemesi hosuna gidiyor galiba...

Trafik kurallarına uymazsan ve hız yaparsan tabi ki ceza yemen hoşuma gidiyor.

Copyright © 2010/2011/2012/2013/2014 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.

50 Mesaj
22 Ağustos 2013; 19:12:18 

quote:

Trafik kurallarına uymazsan ve hız yaparsan tabi ki ceza yemen hoşuma gidiyor.

Trafik kuralını yesinler ordaki 70 hız sınırı devletin sözde ekmek kapısı

429 Mesaj
19 Eylül 2013; 17:39:44 

Çiftlikten çukuambara giderken TOBB üniversitesinin önünde radar oluyor arkadaşlar. Her sabah işe giderken görüyorum. iki günde bir oluyor. gri clio symbol.

Bi gün üst geçidin altında, bigün tobb a gelmeden önceki köprünün altında duruyor.
Üstelik burda hız sınırı 50.

2084 Mesaj
19 Eylül 2013; 18:19:04 

radar uygulaması çoğu yerde bilmeyeni "avlamak" mantığı ile kurulduğu için tamamen ....... bir uygulama. örnek bostancı/pendik sahilyolu, pendik yönünde dokuz palmiyeler sitesi hizasında hep radar var. bir gün 2 km öne 2 km arkaya kurmazlar, hep sabit. oraya kadar 110/120 gider herkes, o noktada hızlar 55/60 a düşer. herkes biliyor artık tamamen göstermelik, ilk defa o yolu kullanan insanları tuzağa düşürmek için kurulmuş bir radar.

1879 Mesaj
19 Eylül 2013; 22:34:33 

Ankarada en nefret ettiğim olay, radar direklerinin altında 40-50 ile giden tipler.. ulan az önce yanımdan 150 ile geçiyordun; direğin altından en sol şeritten 40-50 ile gidiyor inan çıldırıyorum. tüm trafik kilitleniyor kafaları basmıyor 70 ile gitmeyi. Ankarada o kadar çok varki böyle tip... arkadaş 70le gitte trafik kilitlenmesin.. neyse forum olduğu için direk güzel dieklerimi yazamıyorum...

bu arada şaşmaz-çay yolu arasında(yeni açılan yol) zırhlıbirlik önünde sabahları mesai saatinde 2 günde bir gri sembol radar taraması yapıyor hız sınırı 50 idi ama o levhayı kaldırmışlar büyük ihtimal 70 oldu..

HP DV7-4100ST İNCELEMEM(15.11.2010)
http://forum.donanimhaber.com/m_44480600/mpage_1/f_/key_//tm.htm#44480600
PACKARDBELL 17,3" LM98 İNCELEMEM(19.12.2010)
http://forum.donanimhaber.com/m_45340106/mpage_1/f_/key_//tm.htm#45340106
HP DV7-2210ET İNCELEMEM(12.12.2009)
http://forum.donanimhaber.com/m_36185850/mpage_1/fromTicket_/key_//tm.htm#36185850

5 Mesaj
28 Ekim 2013; 8:33:07 

Arkadaşlar keçiören girişindeki Petrol Ofisininde önünde radar bekliyor ! Beyaz hundai her sabah bekliyor....

Her sabah MHPnin ordan keçiörene geliyorum konya yolunda şuan radara hiç denk gelmedim ne gündüz ne gece? Ben mi fark etmedim yoksa uygulama mı yok?

2295 Mesaj
28 Ekim 2013; 8:52:12 

quote:

Orijinalden alıntı: wings35

Ankarada en nefret ettiğim olay, radar direklerinin altında 40-50 ile giden tipler.. ulan az önce yanımdan 150 ile geçiyordun; direğin altından en sol şeritten 40-50 ile gidiyor inan çıldırıyorum. tüm trafik kilitleniyor kafaları basmıyor 70 ile gitmeyi. Ankarada o kadar çok varki böyle tip... arkadaş 70le gitte trafik kilitlenmesin.. neyse forum olduğu için direk güzel dieklerimi yazamıyorum...

bu arada şaşmaz-çay yolu arasında(yeni açılan yol) zırhlıbirlik önünde sabahları mesai saatinde 2 günde bir gri sembol radar taraması yapıyor hız sınırı 50 idi ama o levhayı kaldırmışlar büyük ihtimal 70 oldu..

Kesinlikle katılıyorum, bu Sabah Ulus'tan İstanbul yoluna çıktım, trafik kilit vaziyetteydi. Sebebi ise dediğiniz gibi o yola girene kadar tam gaz gelen arkadaşların (?!) radara belli bir mesafe kala 40km/h hıza düşmesi, sonra tekrar basmaya devam ediyorlar ve sol şerit 120km/h ile devam ediyor. Tabi ana yolun sağındaki duraklara sol şeritten girmeye çalışan otobüs ve dolmuşların da bu duruma büyük katkısı var ama o ayrı bir tartışma konusu..

Bu felek kimine kavun,
Kimine kelek yedirdi...

1217 Mesaj
28 Ekim 2013; 9:22:27 

Dogukent bulvari hergun 4 saat cevirmesiz radar uygulamasi var
0
0

1259 Mesaj
28 Ekim 2013; 14:13:56 

Eskişehir yolundan sağa sapıp Bilkent yoluna girince okula kadar levhalar var ancak ben radara benzer bir şey göremedim. Bir de Gölbaşına dönerken Konya yolunda 4 şeritli bomboş yokuş aşağı yolda 70 limit koymak kimin eseriyse bravo, zaten aracı boşa atıp gitsek 100-110 görüyor araba o yolda, kurallara riayet ederim ama bu gerçekten saçmalık.

iPhone 4 (iOS 6.01) - iPhone 4S (iOS 5.1.1 JB)- iPad 3 - (iOS 5.1.1 JB) - iPhone 2G (3.1.3 JB, öldü)- XBOX 360 Arcade PAL - Packard Bell EasyNote TS623TK (i5 2450 Sandy Bridge - Nvidia GT630M 2GB VRAM - 6GB RAM - 15.6 HD LED) iPod nano 7. gen 16GB- Sennheiser CX-300 II - Sennheiser CX-200 Street - Gibson 1974 Les Paul Custom VOS - 2012 Honda Civic Elegance (FB7) 2012 Kia Cee'd 1.6 CRDi Concept Plus - LastFM

2552 Mesaj
28 Ekim 2013; 14:17:38 

Ekleme yapalım.

Batıkent adnan kahveci yolundan bilgi hastanesine gidilen yolda radar uygulaması var.
Adnan kahveci parkının solundan andora iş merkezine dogru gidilen yolda radar var.

47 Mesaj
9 Mayıs 2014; 17:49:38 

Arkadaşlar yeni yapılan Ankara Bulvarında da sabit radar var mı.Yoksa gezici radarlar mı çalışıyor burda...Bilgisi olan var mı acaba..

Bilgi Paylaştıkca çoğalır.

2474 Mesaj
9 Mayıs 2014; 23:09:54 

Bazen çiftlik civarında, Etimesgut istikametini sabit radar(araç) ile kontrol sağlıyorlar. Yakında EDS sistemi koyacaklardır.

Bu mesajda bahsedilenler: ankfantoma

47 Mesaj
13 Mayıs 2014; 17:42:53 

Sormamın sebebi bana 102 km. ile gittiğim için trafik cezası geldi.Herhangi bir radar da göremedim ben orada.Yavaş giden araba yok zaten Ankara Bulvarında.Ceza Nisan'ın 24 ün de kesilmiş.
Ankara Bulvarını kullanan arkadaşlar dikkatli olsunlar.Bence gizli radar var orada.

Bilgi Paylaştıkca çoğalır.

4921 Mesaj
13 Mayıs 2014; 18:09:51 

Geçen ay gece 02:44'te Eskişehir yolunda 102'yle girmişim bende. Twitter kullanan arkadaşlar Ankara Çevirme grubunu eklesin. Radar, uygulama, alkol çevirmesi gibi tüm polis kontrollerini grup üyeleri fotoğraflı olarak paylaşıyor.

Mercedes-Benz

578 Mesaj
Dün; 3:53:14 

Konuyu hortlaticam ama daha demin eskisehir yolunda sol seritte 100 km hizla giderken orta seritte yaklasik 50-60 km hizla giden peugeot 301 vardi siyah renkli, gecerken cok dikkat etmedim ancak uzun anten vardi gibi gordum arkasinda birde uzunlarini yakmisti gecince suphelendim ancak boyle bir sey mumkun mu gece orta seritte gezici radar olmasi.

Kurt dustu icime gece gece bilen birileri varmi yada daha once goren ? Yardimci olursaniz sevinirim.

120 Mesaj
Dün; 7:45:31 

quote:

Trafik polisinin amacı para cezası yazmak mı hız yapılmasını engellemek mi?
Hız yapılmasını engellemek ise ben radar yerini burada yazarım arkadaş bakar ve söz konusu yerde hız yapmaz. Mevzu ceza yazmaksa da ben bu işe çomak sokarım. Helal kazancımı başkasının kazancını emniyetin "bu ay ceza geliri az Biraz çalışın" zihniyetine yedirmem.

Hızı engellemek ise ben de engelliyorum. Sıkıntı nedir?

2004 AUDI A3 1.6 AMBITION S-TRONIC (SATILDI) 2013 HONDA CIVIC 1.6 ELEGANCE ECO (Satıldı)
2014 Alfa Romeo Giulietta. Distinctive 1.4 170 hp TCT. Lüks spor paket+cam tavan+f1 şanzıman. Alfa Kırmızısı. Ouuyeaa

1217 Mesaj
Dün; 9:28:14 

onun sıkıntısı büyük hocam boş ver...

gelip burada büyük erdemli insan pozlarına giriyor...salla gitsin..

Bu mesajda bahsedilenler: mkemalyigit

141 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
ChanningTatum
Dün; 11:59:20 

Eskişehir'den Ankara'ya gelirken Sivrihisar girişinde HasTavuk'a gelmeden 1-2 km önce 23.30'da ceza yemiştim. Aklınızda bulunsun.

En Beğenilmeyen Yorumlar
Susurluk-Balikesir arasi olagan radar.
Manisa-Balikesir. Balikesire 2-3 km kala.
Kesan-Malkara arasi her yerde olabiliyor.
Tekirdag-Marmara Ereglisi.
Ayrica Tekirdag'da EDS var sahil yolunda.
... Yoruma Git
Yorumun Devamı High Quality - 20 Mayıs 2013; 16:28:06 -1
Yoruma Git Böyle konuların yasaklanması ve bu tarz konu açan üyelere ceza verilmesi lazım. zotacing - 22 Ağustos 2013; 13:16:42 -1
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.488