Şimdi Ara

Far Cry 3: Blood Dragon - Reveal (TR Alt.)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Enterasan siber konseptiyle dikkatleri üzerine çeken Far Cry 3: Blood Dragon'un ilk videosu Türkçe altyazıyla karşınızda!

• yaramazzzz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut2306 -- 11 Nisan 2013; 14:26:35 >
  • Çok manasız oldu bence bu oyun. Ama enteresan. Oynarız sıkıntı yok
  • FC'den sogudum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gereksiz
  • Ada ve çocuklar ayrı satılır

Bence konsept gayet güzel, yaratıcı. Tabi Vaas'ın öncekini hayatını içeren bir DLC olsa daha çok severdik.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Şu baştaki tutorial kısmı ve elamanın sürekli hud ile kapışması güldürdü .Ha birde "Etrafa bakmak için etrafa bakınız"
  • Gayet güzel bir dlc olmuş. Farcry konseptine uymasa da nostaji yaşatan bir oyun olmuş.

• sırf bu dlc için bu oyunu oynayabilirim
  • oyun mükemmel olmuş. özellikle o dönemleri yaşayanlar için bulunmaz nimet. benim de konsept çok hoşuma gitti.

• Bomba bir ek paket, çok eğlenerek oynuyorum şahsen. Neon bıçak ayrı bir hoş olmuş
  • Arkada çalan parçayı bilen ? (ayrıca dlc farklı ve güzel olmuş )

• Müziklerin 3 tanesine buradan ulaşabilirsiniz:https://soundcloud.com/powerglove
  • süper ya çocukluğum aklıma geldi , cyberpunk akımının yeniden canlanması harika bir olay

bu arada FC ye uymuyor diyenler var ama ilk oyunu hatırlasınlar bence sonraki iki oyun ilk FC ye uymuyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 12 Nisan 2013; 12:38:45 >
  • oyun dlc değil ayrı paket...
    isteyen alabilir istemeyen, almaz yani...farcry3 de gerekmiyor. ancak hala farcry 3 oynamamış ve orjinal almakisteyenler için test amaçlı alınabilir gibime geliyor.

ilk farcryla oynanış benziyor. ancak skill sistemi daha limitli bir oyun olduğu için otomatik geliyor videodan anladığım kadarıyla.

Vaasın hayatını konu alan bir DLC fikrini ise çok beğendim. blackops tadında eski silahlarla falan güzel olurmuş. ya da adayı kurtarmak yerine tekrar adada bir cartel kurmaya çalıştırabilirler :D kurtlar vadisi gibin :)

seslendirmeleri terminatör gibi filmlerin efsane sesçisi yapıyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Müziklerin 3 tanesine buradan ulaşabilirsiniz:https://soundcloud.com/powerglove

şu an dinliyorum.... adamın dibisin ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.