Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4 'paramparça' edildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
5
Favori
5.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Galaxy S4 'paramparça' edildi

Bazı analistlerin ilk ayında 10 milyondan fazla satacağını öngördüğünü Samsung Galaxy S4 için geri sayım sona ermek üzere. Bu ayın sonlarına doğru pek çok ülkede satışa sunulması beklenen yeni nesil akıllı telefon paramparça edildi. Sahip olduğu üst seviye donanım ile heyecan uyandıran ve DDR3 bellek ile Gorilla Glass 3 gibi sınıfında ilk defa kullanılan özelliklerle meraklı bakışları üzerine çeken Galaxy S4'ün tüm parçaları tek tek çıkartılrken, cihazın genel olarak son derece kolay bir şekilde parçarlaın ayrıldığı ve olası bir arıza durumunda hızlı bir şekilde tami edilebileceği anlaşılmış oldu.

Rakibi HTC One'dan farklı olarak çıkartılabilir arka kapak, değiştirilebilir pil ve microSD kart desteği gibi artılara sahip olan Samsung Galaxy S4, çıkacağı ülkeye göre Qualcomm'un Snapdragon 600 platformu veya Exynos 5 Octa ile gelecek. 4.99-inç büyüklüğünde Full HD Super AMOLED ekrana sahip olan telefon, yine pek çok rakibinden farklı olarak Android 4.2.2 işletim sistemi üzerinde çalışıyor: Gerek kamera gerekse de diğer donanımlar için çok sayıda özelleştirilmiş fonksiyon donatılan Galaxy S4, bu ayın sonlarına doğru dünya çapında satışa sunulmuş olacak. 

Samsung Galaxy S4 parçalama videosunun linki;

Samsung Galaxy S4 ön inceleme ve performans değerlendirme videoları;

• Başlığa bakınca kırdılar sanmıştım meğersem sökmüşler.
  • Apple olsa paramparca olmazdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • drop test yaptilar sandim la

• quote:

Orijinalden alıntı: FatalKnifeStroke

Apple olsa paramparca olmazdi

Bile bile yapıyorlar ya o sinirime gidiyor...
    Blocked :)

• Elmacılar gelir şimdi

• Başlık sırf dikkat çekmek için
  • Parça parça hali daha güzel.
  • Başlık olmamış, ilgi çekmek için yapılmış bir başlık

Haberin gerisi okumayacan fan boylar, alakasız yorumlar yazabilir.

Bu arada DH'ne zaman s4 incelemesi yapacak samsungla irtibata geçsinler. Böyle giderse kendimiz test etcez.

• Drop test diye geldim
  • Şöyle dursun
  • Erdi hocam az zahmet edip içerikte belirtilenleri de daha detaylı yazsaydınız.

Kaynakta tamir edilebilirliğinin çok yüksek olduğundan, micro sd slotu, şarj ünitesi vs bazı parçaların kolaylıkla değişebilir olduğundan bahsetmiş. Ayrıca ve özellikl ekranın S2 ve S3'e göre daha zor tamir edilebilir olduğundan ve kırılma durumunda 200$ gibi bir maliyeti olacağından bahsedilmiş.

Yani biraz daha detay verseniz daha güzel olacak. Ürünün teknik özelliklerini bilmeyen neredeyse kalmadı, bilmek isteyen de bu haberden değil önceki haberlerden öğrenebilir.

• Donanimhaber incelemesini ailecek bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: bayraak

quote:

Bile bile yapıyorlar ya o sinirime gidiyor...
    Blocked :)

Fakir samsung fani

• Esasında bunu yapmaları iyi. Teknik servislerin tamir esnasında sıkıntı yaşayıp yaşamayacakları veya açılırken zarar görüp görmeyeceği hakkında fikir edinmemizi sağlıyor. Tabi tamamen olmasa da bir nebze...

• Ben de telefonları blendıra atıp parçalayan ve sonrada tozlarını masaya döken blendırcı amca paramparça etti sandımdı...
  • Başlığı görünce Teoman aklıma geldi :D

• Ben olsam video yu evin köşesinde falan çekerdim veya merdiven altında başka yer mi bulamadılar video yu çekmek için sanki gizli bir iş yapıyormuş gibi karton köşelerinde yapmışlar !

• Habertürk tarzı saçma sapan başlıklar.

• quote:

bomb has been planted
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.