Şimdi Ara

2013 Philips 8008 Serisi (40/46/55 PFL8008K) [ANA KONU] + [PFL8908 DesignLine] (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.309
Cevap
17
Favori
94.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mito hocam teşekkür ederim alayım madem.

Arkadaşlar tv'yi kendim kurdum servis ile görüşüp. Onlar da bir ay sonra gelip garantiyi başlatacaklar eve boya yapıldıktan sonra.

Arkadaşlar henüz hiç güncelleme yapmadım. Ancak bir şey belirtmek istiyorum tv ile alakalı.

Panasonic GW plazma izledim arkadaşımda var. Mağazada sayısız led-lcd tv izledim, plazmalar izledim:

Açık ve net söylüyorum ben bu kadar kaliteli ve iyi SD yayın çok uzun zamandır izlemedim. Pany plazmaların kalitesinde sd yayın kalitesi var.

Neden kimse başlıkta bundan bahsetmemiş anlayamadım

Gerçekten benden sonra alacaklar ve standart uydu ile yayın izlicekler alabilirler. Ben şahsen 120 liralık Goldmaster ile izliyorum. Kendi uydusunu kuramadım bir türlü.

Ancak full hd ve hızlı görüntüler de biraz kasıyor cihaz. Onun için en uygun ayarları deneme yanılma ya da forumlardan okuyarak bulurum diye umuyorum.

Yalnız sevgili forumcular : tekrar söylüyorum SD uydu yayını kalitesi mükemmel, yani daha iyisi nasıl olur bilemiyorum.

Zamanla kendi tecrübelerimi devamlı olarak buraya yazmaya çalışırım.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolas246 -- 6 Haziran 2014; 17:38:17 >

• 666azazel kullanıcısına yanıt
    Kapali ayardaydi, standard yapinca azaldi, en iyi goruntuye getirince de neredeyse tamamen yok oldu. Tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Legolas246 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun güle güle kullan. evet dahili alıcısının sd ve hd görüntüsü çok iyidir ben bahsetmiştim bir konuda tek kusuru alıcının tüneri zayıf buda merkezi anten sistemlerinde sorun yaratıyor artı eski bireysel tesisattada sorun olabiliyor sinyal bakımından bir önemli eksiğide basit şifre olan biss şifreyi girememek bu çok önemli eksik bence çünkü dünya kupasını bu güzel görüntü veren alıcıyla izlleyemeyeceğiz bu arada bendeki model 8007 40 inç ve sanırım hızlı sahnelerde ekran boyutundan dolayı fazla kasma yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Shoryuken.M

Arkadaşlar iki TV arasında kaldım. Biri Sony 42W805B diğeri Philips 42PFK6309 modeli. Philips'in bu modeli hakkında düşünceniz nedir? Philips TV'lerin SD görüntü kalitesinin iyi olduğu söyleniyor. Buda benim için en önemli kriter ancak bu markayla ilgili epey şikayet var. Onun için emin olamıyorum. Şuan bu TV'nin fiyatı 2000 lira bu paraya değermi?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Cevap verebilecek kimse yokmu?

Şuan fiyatı 1900 liraya düşmüş durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

7 ,8 ve 9 serisinde altyazı ve dts sorunu yok

1-altyazı film ve altyazı dosyası aynı isimde olmalı

2-film açınca option dan seçeneklerden karakter ve dil seçimi yapılıyor

"Hocam karakter seçiminde orta avrupa var, yunanca falan var bir kaç tane daha var. Ancak Türkçe yok ve diğerlerini seçtiğimde Türkçe karakterler gelmedi bir türlü."( Tv güncelleme yaptıktan sonra Türkçe geldi teşekkürler )

Arkadaşlar peki bu altyazıyı büyütmenin ve Türkçe karakterleri olduğu gibi görünür yapmanın bir yolu var mıdır ?

Arkdaşlar bir de şimdi ben yazılım güncellemeyi aynı anlattığınız gibi usb bellekten yapmak için tv ye taktım . Sonra pc ye taktım usb belleği. Şİmdi burdaki en sonuncu güncellemeyi indirirsem, ondan önceki
    tüm güncellemeleri kapsıyor mu ?

Saygılar İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolas246 -- 7 Haziran 2014; 8:55:12 >

güncelleyince gelmiş ok

altyazı büyütme için programlar var forumda konu vardı araştır istersen.

son güncelleme hepsini kapsıyordur herhalde ....
  • pfl 8007k

bilgisayarı tv ye 1.4 HDMI kablo ile bağladım. bilgisayarda 3D film açtım, tv de görüntü tam üst üste oturmuyor...

ne yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: psykopat81

pfl 8007k

bilgisayarı tv ye 1.4 HDMI kablo ile bağladım. bilgisayarda 3D film açtım, tv de görüntü tam üst üste oturmuyor...

ne yapabilirim?

pcde film üst üste görürünoysa ve tv kumandasından 3d tuşuyla alt üstü seçtiğin halde olmuyorsa uğraşma bendede olmadı sadece yan yana olan filimleri izledim pcye bağlıyken. belki tvye usb ile filmi takınca üst üste olan filimler izlenebilir denemedim o şekide
    evet son güncelleme tüm eskileride kapsıyor.
  •  2013 Philips 8008 Serisi (40/46/55 PFL8008K) [ANA KONU] + [PFL8908 DesignLine]
     2013 Philips 8008 Serisi (40/46/55 PFL8008K) [ANA KONU] + [PFL8908 DesignLine]

• Arkadaşlar benim Philips 46 8008K'nın uzaktan kumandası çalışmıyor...

Pilleri değiştirip denedim yine hareket yok... Ne olmuş olabilir?
  • dammak kullanıcısına yanıt
    pilleri değiştirtirdiysen kumandanın arkasını philips logosuna 10 cm kalıncaya kadar yaklaştır
    ve kırmızı yeşil tuşlara 10 saniye basılı tut tv kumandayı tanıyacaktır
    buda çare olmazsa philips müşteri temsicileriyle görüş bir çözüm üreteceklerdir
  • niyaziethem N kullanıcısına yanıt
    Tşk.

Ancak ilginç bir şey oldu sabah kontrol ettiğimde her şey normale dönmüştü...

Dün gece şiddetli yağmur, fırtına ve şimşek vardı... Bu etkilemiş olabilir mi bilemiyorum?
  • 46PDL8908 almayı düşünüyorum (2013) kullanan arkadaşlar artıları ve eksilerini yazabilirmi? tavsiye edermisiniz?
  • dizayn line 55 PDL bi iki video çektim arkadaşlar

https://www.youtube.com/watch?v=VRaAP_vJ9LM

https://www.youtube.com/watch?v=a467j-Maieg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratalagoz -- 24 Haziran 2014; 11:40:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratalagoz

dizayn line 55 PDL bi iki video çektim arkadaşlar

https://www.youtube.com/watch?v=VRaAP_vJ9LM

https://www.youtube.com/watch?v=a467j-Maieg

Dostum elindeki tv nin 46" ni almayı düşünüyorum tavsiye edermisim

• Fiyat ne istiyorlar ben cok memnunum tek eksigi yavas olmasi onun disinda hersey guzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Fiyat ne istiyorlar ben cok memnunum tek eksigi yavas olmasi onun disinda hersey guzel

2799 TL fiyatı teknosada. Kampanya varmış. İnternet üzerinden film yada dizi izlerken sorun oluyormu? Teknosa çalışanları "her filmi açmayabilir net üzerinden" dediler.
  • 55 ni 3599 a aldim. Hic denemedim smart ozelligini pc ye bagli oldugu icin ama aksam bakarim denerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

55 ni 3599 a aldim. Hic denemedim smart ozelligini pc ye bagli oldugu icin ama aksam bakarim denerim

kusura bakma çok soru soruyorum ama izleme mesafesi max. 3,5-4 metre için 46 inç yeterlimi sizce?
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.