Şimdi Ara

SimCity'ye Yeni Hız Modu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
         SimCity çıkışında problemler yaşamış olsa da gelen güncellemelerle birlikte daha oynanabilir hale gelmeye devam ediyor. Son güncelleme ile birlikte bazı kullanıcıların yakındıkları hız sorunu gideriliyor ve eski oyunlarda da bulunan Cheetah hız seviyesi eklenmiş oluyor. Yani artık binalarınızın büyümesini beklerken dördüncü seviye olan Cheetah ile işleri daha hızlıya alabilirsiniz.

Bu özellik aslında oyunda bulunuyordu fakat oyunun açılışta problem yaşaması ve sunucuların sorunlar yaşaması nedenile deaktif edilmişti. Bu arada oyun için planlanan SimCity Update 2.0 da geliştirilmeye devam ediliyor, anlaşılan büyük bir güncelleme paketi daha yolda.

• Oyun ciktigindan beri ben çita modunda oynuyorum, hatta toplam 60 saat oynamisim rahat 59 saat 40 dakikasini çita modunda oynamisimdir.

Anlamadim bende mi bug oldu acaba...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyunu almayı düşünüyorum vereceğim paraya değermi alan arkadaşlar memnunmusunuz lütfen yardımcı olun.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrecan53

Oyunu almayı düşünüyorum vereceğim paraya değermi alan arkadaşlar memnunmusunuz lütfen yardımcı olun.

Ben de almayı düşünüyorum yakın zamanda. Çevremde biraz soruşturdum oyunda bazı buglar varmış fakat oyunu etkilemeyen şeylermiş. Oyunun başına oturduğunda saatlerce kalkamıyorsun deniyor genelde

• harita en az 4 kat büyümeli

• Bütün haritalar şu resimde koyduğunuz boyuttaysa, oyunu oynayanların vay haline. Niye buna SimCity diyorlar ki, bunun adı belli "SimSemt". :D

• quote:

Orijinalden alıntı: onur89tr

Bütün haritalar şu resimde koyduğunuz boyuttaysa, oyunu oynayanların vay haline. Niye buna SimCity diyorlar ki, bunun adı belli "SimSemt". :D

+1

• oyunda geliştirilmesi gereken çok şey var.. öncelik oynanabilirlik konusunda ve şehrin boyutları olmalı.. şuan ki haritanın değil 4 katı en az 10 katı olması lazım..

ve tüm şehirlerin, tüm regionlarda bir birine bağlanabilir olması lazım.. o konuda saçma bişey var.. aynı regiondaki 4 şehir bir birine bağlı diğer 4 şehir birbirine bağlı değil.. sanki biri uranüs diğeri neptünde anasını satayım!

• yahu bu kadar küçük haritadan köy bile kurulmaz. cities xl da ki oynanabilirlik bu oyunun grafiği ile birleşse süper olacak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.