Şimdi Ara

Belkin'den iPad uyumlu yeni klavyeli kılıf modeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Belkin'den iPad uyumlu yeni klavyeli kılıf modeli

Daha önce de iPad uyumlu birçok klavyeli kılıf modelini gördüğümüz Belkin, bu tarz ürünlerinin sayısını arttırmaya devam ediyor. Firmadan bu sefer YourType Folio + ismine sahip yeni bir kılıf modeli daha geldi.

Belkin'in geliştirdiği YourType Folio +, Apple'ın iPad modelleri için özel ve tam uyumlu olarak tasarlanmış durumda. Öncelikle cihazları her türlü darbe ve düşmeden koruyabilen kılıf, beraberinde gelen ve 60 saat aktif, 2000 saat bekleme sağlayabilen Bluetooth klavyenin gövdeden ayrılabilmesi ile birçok kılıf modelinden farklı bir yapı sunuyor. TruType özellikli klavye ayrılarak ihtiyaç olmayan durumlarda çok daha kompakt bir yapıya bürünebilen kılıf, ayrıca oldukça şık bir tasarıma sahip.

Normal kullanımlarda iPad modelleri dik konumda da tutabilen Belkin YourType Folio +, enerji ihtiyacını microUSB portu üzerinden karşılayabiliyor. Özel kontrol tuşlarının da üzerinde unutulmadığı model, iPad modellerinin bütün tuşlarının ve kulaklık girişinin aktif olarak kullanılmasına imkan sağlayabiliyor.

Belkin tarafından geliştirilen YourType Folio + klavyeli iPad kılıfı, beş farklı renk kombinasyonu ile firmanın resmi üzerinden 99,99$ fiyat etiketi ile satın alınabiliyor.

• Son fotografta tuslar 1 2 3 gibi yuzu ekrana dogru bakiyor sanirim klavye yatagindan cikartip takilabiliyor ki tuslarin yanlis tarafa bakmasindan boyle anladim.

• bu ürüne bu fiyat çok bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanPenguen

Son fotografta tuslar 1 2 3 gibi yuzu ekrana dogru bakiyor sanirim klavye yatagindan cikartip takilabiliyor ki tuslarin yanlis tarafa bakmasindan boyle anladim.

ilk fotoğrafa bakarsan çıktığı görünüyor zaten :D

• Arkadas bu adamlari anlamiyorum ya cihaz kontratli 200 dolar gibi fiyatlardan kontratsiz 600 den satiliyor ucuz sayilir yani. Obur taraftan da aksesuarlar bir o kadar pahali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydede96fb

quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanPenguen

Son fotografta tuslar 1 2 3 gibi yuzu ekrana dogru bakiyor sanirim klavye yatagindan cikartip takilabiliyor ki tuslarin yanlis tarafa bakmasindan boyle anladim.

ilk fotoğrafa bakarsan çıktığı görünüyor zaten :D

Ilk son fotografa bakinca gozumden kacmis 1.fotograf ama niye insan klavyeyi ters birakirki dimi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.