Şimdi Ara

*** XPERIA Z - SIK SORULAN SORULAR ve TEKNİK REHBER ***ANA KONU (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.643
Cevap
61
Favori
418.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu hoparlörden kullanıyorum, 4 adet satmıştım zamanında. Çok güzel bir ürün, boyutuna göre oldukça kaliteli. NFC ayrı güzel, dokundurduğunuzda eşleşiyor hemen Xperia Z ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spinoza17

root ile ilgili olarak. dün adb sürücülerini yüklememişim.yeni farkettim.(burada sadece xperia z yazan dosyayı kurdum) ilk sıkıntımı atlattım şimdi de şöyle bir sıkıntı oluyor. *#*#7378423#*#* yapıyorum display ekranına geliyorum orada takılıyor. beyaz ekranda kalıyor. bilgisayarda enter'a basınca da hata veriyor. 6-7 kere denedim ama banamısın demedi. ne olabilir?

Root yapmadan evvel araçlar içindeki yedekleme uygulamasıyla telefonun yedeğini aldınızmı.Driverleri kurarken listede xperia z varmıydı.Mesela ben flashtool un son sürümünü yükledim ve o klasörün içindeki driverleri kurdum.Eğer bilgisayarın Windows 8 ise ondan hata verebilir bu konuda 1 yada 2 sayfa evvel anlatmıştım.
    Bunların hepsini doğru yaptıysanız telefonu kapatıp açın ve yeniden deneyin Beyaz ekran geldiğinde bir iki defa power tuşuna basıp bırakın.Bendede bazen takılıyor kapatıp açtığımda yeniden denediğimde problemsiz root yapıyor.

• Arkadaşlar;

Pc- XZ USB bağlantısı ile ilgili bir sıkıntım var.
    Ne yaptıysam PC içerisinde XZ'deki dosyalarımı göremedim. Nerede yanlış yapıyorum yardımcı olabilecek var mı?

USB bağlantı ayarlarlarından MSC seçince sadece Micro Sd kart içeriğini gösteriyor. MTP seçince "My Computer\MTP Device" diye bir dosya ve My Computer\PCCompanion" diye dosya beliriyor bilgisayarımın altında.

My Computer\MTP Device içesinde hiçbirşey yok ve herhangi birşey içerisine kopyalamıyorum.
    My Computer\PCCompanion içerisinde startme.exe'ye tıklıyorum birşey olmuyor.

MSC modunda sd kart içerisine atıyorum istediklerimi ama MTP modunda birşey yapamıyorum.
    Telefondaki dosyaları görmemin bir yolu ya da yanlış yaptığım birşey mi var? Yardımcı olur musunuz?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahabraven07

Ben bu ürünle kullanıyorum, bu kulaklığı da sipariş etmiştim bugün ve ya yarın elimde olacak fakat Nfc Bravia Tv ler henüz piyasada yok sonbahar gibi çıkar muhtemelen.

Kulaklığım da gelmiş bulunmakta ilk izlenimlerim gayet olumlu ses kalitesi beklediğimden çok çok daha iyi (nfc kablosuz olduğu ve konuşma da gerçekleştirilebildiği için ortalama bir ses kalitesi bekliyordum.) ve gayet ergonomik almak isteyip de kararsız kalanlar gönül rahatlığıyla alabilirler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Lostfan
    Önceki sayfalarda soruldu mu bilmiyorum ama video incelemede değinilen oyunlarda oluşan sorunlar düzeltildi mi ? Yoksa kaplama gecikmesi, kare atlama gibi sorunlar hep devam mı edecek ? Mesela Gta'yı rahat oynayamamaktan söz edilmiş video incelemede veya NFS'nin desteklenmemesinden.

GTA sorunlu bir oyun her telefonda sorun çıkarıyor optimizasyonu çok kötü. Onun dışında sorun görmedim ben.

Kaplama gecikmesi ve kare atlaması diyorsun ama ben daha böyle şeylere rastlamadım?

19 tane oyun buyrun seyredin:http://www.youtube.com/watch?v=EoJCvmaFqJo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresmar -- 16 Nisan 2013; 15:36:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: osbournee
    ...

(MTP modunda) PC companion da dosya yöneticisi var ben sorunsuz ordan kopyala yapıştır yapıyorum. Hiç söylediğin şeyleri karıştırmadan.
  • quote:

Hoparlör 180 tl civarı olması lazım ve ben de alırken bildiğiniz kumar oynadım fakat çok iyi çıktı gayet memnunum tabi dinlediğiniz müzik türüne ve ya kişisel tercihlerinize göre bu durum değişebilir.İsterseniz dinlediğiniz türde bir müzik söyleyin deneyeyim hemen , şu an yanımda alet.

hem tizi hem de bass'ı olan bir şarkı olabilir aslında zahmet olmazsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

quote:

...

(MTP modunda) PC companion da dosya yöneticisi var ben sorunsuz ordan kopyala yapıştır yapıyorum. Hiç söylediğin şeyleri karıştırmadan.

Teşekkürler yardım için...
  • Xperia Z dayanıklılık testi 1

Diş kaşıma, ısırma, salya ve elden düşürme testlerinde telefonumuz başarılı oldu.

• Dostum cihazı jazz, blues, psychedelic trance ve rap tarzında müziklerle denedim ve hepsinde de memnun kaldım.(tizi basa göre biraz daha iyi veriyor gibi ama bas tada kötü değil)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hadesperado

Xperia Z Aksesuarları

Ekran Koruyucu Filmler

5. Ben aşağıdaki ürünü aldım, hala gelmedi. Geçici olarak uyduruk bir ürün kullanıyorum. Gearmaxx gelince arkayı matte önü clear film ile kaplamayı düşünüyorum. (@osbournee)
    http://tinyurl.com/cn9kby3 (ebay)

Merhaba ekran koruyucular için önerilerde linkteki ürün kaldırılmış.
    alternatif link..
    http://tinyurl.com/cjrj3t2

• Teşekkürler, düzeltildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyeanil

quote:

Xperia Z Aksesuarları

Ekran Koruyucu Filmler

5. Ben aşağıdaki ürünü aldım, hala gelmedi. Geçici olarak uyduruk bir ürün kullanıyorum. Gearmaxx gelince arkayı matte önü clear film ile kaplamayı düşünüyorum. (@osbournee)

alternatif link..

Bu ekran koruyucu nasıl olur sizce? Bende almayı düşünüyorumda bunu mu alsam?

• quote:

Orijinalden alıntı: paratoner85

Xperia Z dayanıklılık testi 1

Diş kaşıma, ısırma, salya ve elden düşürme testlerinde telefonumuz başarılı oldu.

Yerim onu ben yerim.
  • quote:

Dostum cihazı jazz, blues, psychedelic trance ve rap tarzında müziklerle denedim ve hepsinde de memnun kaldım.(tizi basa göre biraz daha iyi veriyor gibi ama bas tada kötü değil)

Az önce sennheiser kulaklıkla bir kaç çeşit müzik test ettim. Çok iyi bu telefonun ses kalitesi. İyi bir kulaklıkla dehşet oluyor.

Gneel bilgi: Bu arada PureXAudio modununda 12incisi çıkmadan bence modlamayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuCh

quote:

quote:

Xperia Z Aksesuarları

Ekran Koruyucu Filmler

alternatif link..

Kullanan var ise daha net bilgi verebilir, ben henüz teslim almadım

bende araştırırken 1.sayfadaki hatayı gördüğüm için bilgi verdim sadece

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SuCh

quote:

quote:

Xperia Z Aksesuarları

Ekran Koruyucu Filmler

alternatif link..

Kullanan var ise daha net bilgi verebilir, ben henüz teslim almadım

bende araştırırken 1.sayfadaki hatayı gördüğüm için bilgi verdim sadece

Adi bir film vardı onu çıkardım şuan linkteki koruyucu filmi kullanıyorum, memnunum. Arkaya mat öne parlak film uyguladım ama arka güzel durmadı arkaya da parlak uyguladım gayet güzel. Yalnız parmak izi olayına bir çözüm arayışı içerisindeyim. Parmak izi eski filme göre daha az olsa da gene de kalıyor.

• quote:

Adi bir film vardı onu çıkardım şuan linkteki koruyucu filmi kullanıyorum, memnunum. Arkaya mat öne parlak film uyguladım ama arka güzel durmadı arkaya da parlak uyguladım gayet güzel. Yalnız parmak izi olayına bir çözüm arayışı içerisindeyim. Parmak izi eski filme göre daha az olsa da gene de kalıyor.

Oleophobic kaplamalı olmadıkça parmak izine çözüm yok maalesef. Benks mi ne bir marka var XDA da birisi almış çinden getirtmiş. Onda var bu kaplama ve videosu da vardı. Ancak bu kaplamaların da 3-4 ay sonra etkisini yitirdiği yönde söylenti var.

Yenilenebilen oleophobic sıvı kaplamalar filan da gördüm bu iş için. Cila gibi ara ara yapıyosun.

XDA da sıvı araba cilası kullanan bile var denemek için. Güzel oldu demiş bi de

• diğer konularada yazdım birde buraya yazayım
    wifi çok az çekiyor salona geçiyorum kopuyor ama ablamın takoz telefonu bile full alırken benim xperia z sıkıntı çıkarıyor garantiyemi vermeliyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

quote:

Orijinalden alıntı: Lostfan
    Önceki sayfalarda soruldu mu bilmiyorum ama video incelemede değinilen oyunlarda oluşan sorunlar düzeltildi mi ? Yoksa kaplama gecikmesi, kare atlama gibi sorunlar hep devam mı edecek ? Mesela Gta'yı rahat oynayamamaktan söz edilmiş video incelemede veya NFS'nin desteklenmemesinden.

GTA sorunlu bir oyun her telefonda sorun çıkarıyor optimizasyonu çok kötü. Onun dışında sorun görmedim ben.

Kaplama gecikmesi ve kare atlaması diyorsun ama ben daha böyle şeylere rastlamadım?

19 tane oyun buyrun seyredin:http://www.youtube.com/watch?v=EoJCvmaFqJo

nfs sorunsuz açılıyor gtada öyle gtada ısındıkça fps problemleri geliyor fakat nfsde sorun yok ayrıca gta hiç oynanabilir değil indirirsen demek istedigimi anlıcaksın ben kurdugum gibi sildim basit bi 3d drift oyununa saatlerimi harcarken gta olmamış dedim geçtim

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.