Şimdi Ara

*** XPERIA Z - SIK SORULAN SORULAR ve TEKNİK REHBER ***ANA KONU (430. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.642
Cevap
61
Favori
418.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: leonpart

quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

quote:

Orijinalden alıntı: leonpart

Arkadaşlar selam. Xperia Z telefonuma dalvik cache yaparken yanlışlıkla system i de işaretlemişim. Sanırım sistem de silindi. Şimdi telefonu açamıyorum :SSS Ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum. Yardımcı olacak bi arkadaş var mı?

Dostum eXistenZ falan yüklü ise SD karta romu at, recoverden flashla... Ya da SD kartta kullandığın rom varsa direkt flashla sorunsuz ve veri kayıpsız açarsın cihazı

Sağolasın hocam teşekkür ederim hallettim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vodafone Avustralya'ya göre 5.0 Nisan ayının sonlarında yayınlanması bekleniyor.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TnesQuare -- 19 Mart 2015; 12:47:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski z kullanıcısıyım. Lolipop hala gelmemiş sanırım. Aralıkta bekliyorduk mart bitiyor hala yok. Lg g3 e hemen verdi. Samsung da gecikti biraz s5 te.

• arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum sony olsun ıstiyosun ilk önce z3 compact almaya karar vermiştim fakat telefon için o kadar para vermek istemedim z yi önerir misiniz bunun yanında hangi modellere bakmalıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: omer-9417

arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum sony olsun ıstiyosun ilk önce z3 compact almaya karar vermiştim fakat telefon için o kadar para vermek istemedim z yi önerir misiniz bunun yanında hangi modellere bakmalıyım

Dostum Z bir geçiş telefonudur. Bence üst seviye cihazlara bakmalısın.. Z1,Z2 falan. Çünkü batarya ve kamera performanslari Z'ye göre çok daha iyi...

• quote:

Orijinalden alıntı: omer-9417

arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum sony olsun ıstiyosun ilk önce z3 compact almaya karar vermiştim fakat telefon için o kadar para vermek istemedim z yi önerir misiniz bunun yanında hangi modellere bakmalıyım

Z2 alabilirsen daha iyi olur. Z artık fazla götürmüyor. Oyunları kasmadan oynuyorum ama uzun süre kullanılmaz telefon.
  • z2 nin fiyatı da zaten z3 compact la aynı hangisini önerirsin peki

• Compact ya da miniler normalinde gore daha zayıf oluyor genellikle.

• Arkadaşlar herkese merhaba. Bugün telefonumda bir sorun ortaya çıktı. Telefonun ekranı birden kısıldı sanki, tvlerde olan tüpü bitmiş gibi. Ve parlaklık bir kısılıyor, bir normale dönüyor. Sorun nedir sizce? Ve garantisi yok. Kaç liraya tahmini yaparlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Arkın.

Arkadaşlar herkese merhaba. Bugün telefonumda bir sorun ortaya çıktı. Telefonun ekranı birden kısıldı sanki, tvlerde olan tüpü bitmiş gibi. Ve parlaklık bir kısılıyor, bir normale dönüyor. Sorun nedir sizce? Ve garantisi yok. Kaç liraya tahmini yaparlar?

hocam ekran parlaklığı ayarlarından aydınlatma koşullarına uyum var orasındaki klik aktifse odanda ekran gelip gidebilir
  • omrtnckl kullanıcısına yanıt
    Dediğini yaptım dostum ama sonuç aynı. Bugün tamire verdim bakalım.

• Arkadaşlar z kullanıyorum telefonum bir haftadır falan çok geç şarj olmaya başladı mesela dün gece şarja taktım 8 saatte %70 anca dolmuştu daha önce bu sorunu yaşayanınız var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: aycak

Arkadaşlar z kullanıyorum telefonum bir haftadır falan çok geç şarj olmaya başladı mesela dün gece şarja taktım 8 saatte %70 anca dolmuştu daha önce bu sorunu yaşayanınız var mı

Benim z de olmuştu. Kendi sarj aletiyle çok geç dolduruyordu. Başka sarj aletiyle deneyin. Sarj aleti bozulmuş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali119 -- 28 Nisan 2015; 13:09:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aycak

Arkadaşlar z kullanıyorum telefonum bir haftadır falan çok geç şarj olmaya başladı mesela dün gece şarja taktım 8 saatte %70 anca dolmuştu daha önce bu sorunu yaşayanınız var mı

Şarj aleti bozulmuştur. Başka şarj aleti kullanma sony al. Ben şu an samsung kullanıyorum pil iyice zayıfladı.

• arkadaşlar ben z2 kulanıyorum bizim çocuk z kullanıyor.z de ciddi şekilde çizilme var ve şarj girişi de kopuk vaziyette 3 defa şebeke sorunu yüzünden de garantiye göndermiştim tabii halla aynı yapımdan geldi bazen şebeke tamamen gidiyor.ben telefonun garantisi bitmeden kasa yı garantiden nasıl değiştirebilirim.ne tavsiye edersiniz.
  • 5.0.2 sürümünde çok problem var umarım iyileştirme gelir.

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=75882596&p=2#107300854

Hic acilmayan sadece sarjdayken kirmizi isigi yanan xperia z tel linkteki anlatimla ftf flashlamayi basardim ancak hala sarjda kirmizi isik yaniyor baska bir sey yok.

Ses+power yapiyorum sadece kirmizi led yanim sonuyor reset atamiyorum.

Varmi daha once basina gelen bunu cozen.
    Bir yardimci olursaniz sevinirim

• Arkadaşlar stamina modunu açtığım zaman, ekran kapanınca whatsapp, facebook gibi uygulamalardan mesaj gelmeye devam ediyor, neti de kesmiyor ne yapmalıyım?
  • merhaba. kulaklığım sürekli bozuluyor. bu nedenle farklı marka almayı düşünüyorum acaba standart mı bu kulaklıklar. verdiğim linkteki xperia z için uygun mudur ?

http://www.vatanbilgisayar.com/se-cl521-k-kulakici-kulaklik--siyah.html#ozellikler
  • Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak. Xperia Z arka kapağını sökerken dokunmatiği çatlattım. Cihazın pilini sökmeye çalışırken dokunmatik tamamen dağıldı. ve şu an görüntüde alamıyorum. Şarja taktığımda led kırmızı yanıyor sadece uzun sürede şarjda kaldı bir fark olmadı. Power tuşuna bastığımda led yanıp sönüyor ama başka bir tepki yok. Sorun anakarttamıdır yoksa ekranda bozulduğu için denetleyip açamıyor mudur? Konu ile ilgili sizden destek rica ederim.
  • 
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.