Şimdi Ara

*** XPERIA Z - SIK SORULAN SORULAR ve TEKNİK REHBER ***ANA KONU (427. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.643
Cevap
61
Favori
418.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 ay önce aldığım sony z de bir adet ölü piksele yeni rastladım, sağ en alt köşede ve dikkat çekmiyor. Sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zfrbyndr

1 ay önce aldığım sony z de bir adet ölü piksele yeni rastladım, sağ en alt köşede ve dikkat çekmiyor. Sizce

Ayıplı mal gibisinden değişim istemeyi deneyin... Prosedürü tam olarak ben de bilmiyorum ama bir sansinizi deneyin derim...

• ali119 kullanıcısına yanıt
    Önemli değil fakat yedek parça için teleservice çok bekletti yaklaşık bir ay serviste kaldı telefon ondan sonra Bende kameradaki noktalar için üçüncü kez servise gönderdim değişim kararı çıktı şimdi değişim cihazı bekliyorum 3 haftadır.
  • merhaba. cihazı fabrika ayarlarına sıfırlasam root gider mi?
  • Arkadaşlar som bir kaç aydır ara sıra ahizede bir problem oluyor ve ses gelmiyor. Telefonu kapatıp açıyorum düzeliyor. Yazılımsal bir hata mıdır yoksa parça mı bozuldu. Başına gelen oldu mu?

• Benim Xperia z nin ekranı düşürmediğim halde içten çatladı ayrıca kamerada siyah lekeler var i. Fotoğraflarda lekeler oluyor hep aynı yerlerde. Garanti hala devam ediyor. Ekranı yaptırsam yine durduk yerde çatlar mı? Üretim hatası diyorlar her 10 Xperia 'nın 8inde varmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: concortt

Benim Xperia z nin ekranı düşürmediğim halde içten çatladı ayrıca kamerada siyah lekeler var i. Fotoğraflarda lekeler oluyor hep aynı yerlerde. Garanti hala devam ediyor. Ekranı yaptırsam yine durduk yerde çatlar mı? Üretim hatası diyorlar her 10 Xperia 'nın 8inde varmış.

Geçmiş olsun. Öncelikle yanlış algıyı düzeltmekte fayda var. Yani öyle her 10 cihazın 8'inde falan var olayı inandırıcı değil. Olsa olsa binde birden daha az olacak bir ihtimal. Bu sorunla alakalı daha önce bir arkadaştan duymuştum garanti kapsamında tamir edildiğini. Tavsiyem cihazı vır an önce garantiye yollamaniz.

• Hârimi kullanıcısına yanıt
    Peki yaptırdıktan sonra bir daha bozuldu mu?

• quote:

Peki yaptırdıktan sonra bir daha bozuldu mu?

Orasını Allah'tan başka kimse bilemez. Siz yaptırın, muhtemelen garanti kapsamında değiştirirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hârimi kullanıcısına yanıt
    Sony Türkiye'yi aradım. Ekran çerçevesiyle birlikte 850tl tutar çıkardılar. Teknosaya gidip konuşacağım. Onlar göndersinler bir de bakalım ne olacak. En kötü 400 e ekran getirtir yakınnımda teknik servis var oraya taktırırım.(Telefon tamircisi :D )
  • quote:

Sony Türkiye'yi aradım. Ekran çerçevesiyle birlikte 850tl tutar çıkardılar. Teknosaya gidip konuşacağım. Onlar göndersinler bir de bakalım ne olacak. En kötü 400 e ekran getirtir yakınnımda teknik servis var oraya taktırırım.(Telefon tamircisi :D )

Hadi ya çok çıkarmışlar.. Tekrardan geçmiş olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba cihaz cebimde iken kapanıp açılıyor ama sadece cepte iken bu sorunla karşılaşan
    yada yardım edebilecek var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeterisPariibus -- 22 Aralık 2014; 18:48:31 >
  • Arkadaşlar sarj ve kulaklık tıpalarının lastikleri koptu dealxtreme, alibaba, amazon ebay de falan ucuza alabileceğim link atar mısınız araştırdım fakat bulamadım

• filojistoN kullanıcısına yanıt
    Buyur, Ben burada temin ettim arkadaşım

http://www.aliexpress.com/snapshot/6291947970.html?orderId=64198938195153

• quote:

Orijinalden alıntı: artakalan

Buyur, Ben burada temin ettim arkadaşım

http://www.aliexpress.com/snapshot/6291947970.html?orderId=64198938195153

Dostum nasıl taktınız acaba?
  • OziiX kullanıcısına yanıt
    Su videodaki teknik ile kapakciklari sokebilir ve yerine yenilerinide takabilirsiniz.

https://m.youtube.com/watch?v=kDEMhGoFTnU

• Arkadaşlar merhaba 1 ay dolmadan kutulu değişim talep ettiğim sony xperia z3 compact telefonumun kvk sitesindeki cihaz takibi sayfasında anakart değişimi diyor ne demek yani telefon değişecek mi yoksa anakartı değiştirip mi geri verecekler?
  • Arkadaşlar mesaj geldiğinde şu bildirim çubuğunda içeriği göstermesede sadece x kişiden mesaj geldi gibi bir olay var mı. Telefon birinin elinde olsa ne var ne yok görüyor çok sinir bozucu

• _boyacı _ kullanıcısına yanıt
    Telin suanki haliyle yani mevcut yazilimi ve ustundeki sms uygulamasıyla bu mümkün değil.
    Marketten alternatif sms uygulamalarini yükleyip kullanabilirsiniz,Go sms in sanirim Oyle bir özelliği vardı

• 1 ay dolmadan sorun vermis anlaşılan tel ve bu yuzden de serviste dimi..
    Birebir degisim yapilmasi gerekir, yok yalnız anakarti değişimi yapilmissa kabul etmeyin bence servisten alırken
  • 
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.