Şimdi Ara

NAB2013: Sony, 4K çekim kapasitesine sahip olacağı tahmin edilen iki prototip kamera modelini sergiledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• NAB2013: Sony, 4K çekim kapasitesine sahip olacağı tahmin edilen iki prototip kamera modelini sergiledi

NAB2013 fuarı kapsamında dün 4K televizyon modellerinin fiyatlarını ve yeni prototip televizyon modellerini tanıtan Sony, ayrıca iki farklı kamera modelini de sergiledi. 

Sony standında yer alan video kamera prototipler hakkında tüm ayrıntılar bilinmiyor olsa da, bu modellerin özellikle sergilenen bir modelin gövde yapısı göz önüne alındığı zaman Canon'un EOS 1D seviyesinde bir DSLR sistem fotoğraf makinesi olabileceği ve 4K video çözünürlüğüne sahip olacakları belirtiliyor. Aynı stand üzerinde farklı lensleri de sergilemiş olmasına rağmen özellikleri hakkında teknik bilgi vermeyen Sony'den bu modelleri kısa bir zaman içerisinde göremeyeceğimiz de ekstra olarak belirtiliyor.

Fuar kapsamında Engadget tarafından çekilmiş Sony stand videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. 

NAB2013: Sony, 4K çekim kapasitesine sahip olacağı tahmin edilen iki prototip kamera modelini sergiledi

• 4k ile sony kelimesi özdeşleşti sanki:-)

• kaç gün NBA 2013 diye okuyorum acaba etkinlikte 4k kamera falan mı denicekler diye düşünüyorum. sanırım kpss ara versem iyi olucak.

• Orada öylece duruyor ya cihaz. Vay be. Demek ki Sony'ye sahip olsaydım evde 4K, belki de 8K video çeken kameralarım, bütün lens çeşitleri, 84" OLED ekranlar falan olurdu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.