Şimdi Ara

Bu kez beyaz renkli Lumia 928 modeli internete sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bu kez beyaz renkli Lumia 928 modeli internete sızdırıldı

Nokia'nın muhtemelen Mayıs ayında tanıtacağı ağırlık kazanan yeni Lumia 928 modeline ait dün bir görsel internete sızdırılmıştı. Bugün ise modelin beyaz renkli versiyonu gün yüzüne çıktı.

ABD'li Verizon operatörü tarafından ilk olarak pazara sunulacağı belirtilen model, hali hazırdaki amiral gemi modeli Lumia 920'nin üzerine bazı değişiklikler eklenmiş hali olarak görülüyor.

Modelin eskisine göre biraz daha inceldiği belirtilirken, hoparlör ise arka alt kısımda yerini almış. Arka kapak ise kenarlara doğru yuvarlatılmış. Kamera konusunda ise biraz iyileştirme yapan Nokia, LED flaşın yanına bir de Xenon flaş ekleyerek, fotoğraf çekim tecrübesini en üst düzeye çıkarmayı amaçlamış.

Bunun haricinde 4.5 inçlik 1280 x 768 piksel çözünürlükte ekran, 1.5GHz saat hızında çalışan Snapdragon S4 işlemci, 8.7MP çözünürlükte optik görüntü sabitleyici destekli kamera, 32GB depolama kapasitesi şeklinde özelliklerinde bir değişim yok.

Operatöre özel bir versiyon olduğu düşünülen Lumia 928'in uluslararası pazarda boy gösterip göstermeyeceği bilinmiyor. Tahminler 15 Mayıs tarihinde soru işaretlerinin cevabını bulacağı yönünde.

• Gelmez buralara, aslında 920 bu olmalıydı
    özellikle kalınlık ve hafiflik

• Aynı özellikler pek Bi,fark göremedim özel,çıkıyor galiba bu model. Ama artık yazılımcılar wp8e önem versin istiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon da güzel işletim sistemi de .. Ancak biraz daha hafif ve ince olmalıydı.

• ABD için özel olarak çıkartılan model,biz 15 Mayıs'ı bekliyoruz,yeni bir atak yapacak Nokia.

• Windows Phone işletim sistemi yüksek donanıma ihtiyaç duymadan çalışabiliyor. Lumia 620 gibi giriş seviyesi sayılabilecek telefonda dahi modern arayüz, canlı kutucuklar akıcı bir şekilde çalışmakta. Fazla ram tüketmeyen sistemin bence tek ihtiyacı Adreno 320 gpu. Tasarım olarak ise alüminyum kasa söylentileri mevcut. Umarım global sürüme de güzel bir amiral gemisi çıkarırlar. Zira piyasa yılda 1 çıkacak üst model telefonları kaldırmayacak kadar canlı. Daha çabuk olmaları lazım :)

• Lumia 950 yi bekliyoruz mayıs ayında

• Bu Lumia Tasarımları bi bana mı hoş geliyor yoksa sürü psikolojisinden dolayı mı Kötü yorumlar geliyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: KemalAY

Bu Lumia Tasarımları bi bana mı hoş geliyor yoksa sürü psikolojisinden dolayı mı Kötü yorumlar geliyor ?

Bence de çok hoş tasarımları var.

• Yazdıklarımı kötülemek için yazmıyorumda ben bu telefonunda en az " 0,8 mm " ama Lumia 920 den daha hafif olduğunu tahmin ediyorum.Kalınlık olayına gelince Lumia 920 nin kalınlığının iki sebebi var biri ekranında kullandığı piksel hızlandırma teknolojisi diğeri hareketli parçalar taşıyan özel kamerası.
    Bundan dolayı eğer istihbarat doğruysa ki doğru olduğuna inanıyorum Evleaks'ten ötürü Nokia Oled Ekran kullanmıştır.
    Gelelim Lumia 920 den sonra gelcek olan amiral gemisine bence bu o değil Nokia nın başka sürprizi var ve yine bence Iphone un yeni telefonunun lansmanından sonra ilan edecek yeni telefonunu yeni Windows Phone la birlikte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TECHTRONİC -- 9 Nisan 2013; 17:30:53 >
  • Bence tasarımı çok hoş, keşke android platformunu es geçmeseydi Nokia...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.