- x
EU-WEST&Türkiye SUPPORT Rehber ve Oyuncuları Odası
227 Cevap5494 Görüntüleme8 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

0 LOL Mesajı
1062 Mesaj
9 Nisan 2013; 9:21:52 

EDİT:Konuya katılımdan anlaşılıyor ki pek te seveni-oynayanı yokmuş Support (destek)'un.

Kendimizi geliştirmek,yenilikler katmak için bir beyin fırtınası oluşturalım.
Hangi şampiyona nasıl bir build ile başlanmalı,TF lerde nasıl yer tutulmalı gibi gibi.
Tabii bütün support şampiyonlar ile iyi oynuyoruz da main kavramı bambaşka.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BİZ KİMİZ ?
En basit açıklama bizler Ad-Carry için ve Takım için destek karakteriyiz.Genel olarak heal, CC (stun-slow-fear vb.) ve absorb (damage emme diyelim) kullanabilen bir takımın olmazsa olmazıyız.Farmımızı minimum derecede tutar,kill almaktan kaçınırız.(İstisnalar hariç)

RÜN SEÇİMİMİZ ?
Rünlerimizi 3 ayrı tarzda dizeriz
Kırmızı için +0.91 zırh
Sarı için +0.41 mana yenilemesi
Mavi için 18 levelda +2.7 büyü direnci ,
Cevherler için , her 10 saniyede +1 gold.

YA DA:
Kırmızı için +0.91 zırh
Sarı için +1,41 zırh
Mavi için 18 levelda +2.7 büyü direnci ,

YA DA:
Kırmızı için +0.91 zırh
Sarı için +1,41 zırh
Mavi için +0,31 mana yenilenmesi

BÜYÜ SEÇİMİ:
Genelde "Sıçra ve Bitkinlik" kullanırız.İsteğe göre " Heal Bitkinlik"
Ama ben şahsi olarak "Bitkinlik ve Işınlan" Kullanırım.(Bir support sadece ADC yi korumamalı,olası ganglerde Mid-Solo Top a anında ışınlanır hayat kurtarırım.)

NEDEN KİLL YA DA FARM YAPMAYIZ:

Bildiğiniz üzere takımı taşıyan genellikle Ad-Carry olur bu nedenle Ad-Carry nin alıcağı 1 gold bile önemli oluyor.Support , farm a karışırsa gold bölünür ve o lane için durum pek iyi gitmez.Yapıcağınız yarım farmda kimseye yaramaz.

"E BİZ NASIL GOLD KAZANACAĞIZ"

Öncelikle Support karakterinin demirbaşı."Gelişmiş Tamah Cevheri" bu cevher saniye başına gelen gold`u +1 yükseltir bu cevherden 3 tane almanız gerekli.Bunun üzerine kabiliyet sayfanızdan Hırs ve Servet kabiliyetlerini maximum yapmanızı tavsiye ederim.

Oyun içinde ise "her 10 saniyede +5 gold" pasif özelliğine sahip 2 item yeterli olucaktır.Aynısından 2 tane almanız gereksizdir +5 gold özelliği sadece farklı itemlerde yükselir.Bazı support şampiyonları bu itemlerden 3 ünü alabilir.(Oyunu %100 kazanıcaksanız hepsini alabilirsiniz maksat eğlence olsun)

Alıcağınız assistlerde bunlara ek olucaktır.

YAPMAMAMIZ GEREKEN CAN ALICI ŞEYLER:
1)Aşırı ofansiv şampiyon seçilmez.Farm yok , kill yok
2)Tercih meselesidir ama yetenek gücü rün kullanılmaz.Çoğu support karakteri zaten YG den fazla puan almaz.
3)Full çanta ile gezilmez.Ward-Totem için her zaman bir boş slot kalmalı.
4)Gereksiz skill açılmaz.Örn:Support Nunu`da 1 levelda Q açılmaz , ne saldırı hızı var ne slow var bişeye yaramazsın.

NELER YAPILMALI:
1)Gerekli yerlere sürekli ward atılmalı.
2)Mümkün olduğu kadar kontrollü mana kullanmalı
3)Yukarıda kill almaz ve farm yapmaz dedim ama , minion ziyan olucaksa siz alın Örn:Yukarı koridordaki adam asagı koridorda kule önüne dizilmiş 20 minion u kesmeye koşuyorsa hiç ugrasmadan siz kesin (eğer yakında kimse yoksa) zaten o adam gelene kadar minion kalmaz orda.

Kill alma konusuda şöyle diyelim bot lanede bi kapışma oldu ve Ad Carry kaçmak zorunda kaldı ya da kill için yetişemicek bir mesafede rakibi öldürebilicekseniz dalın ve kill i alın.Hesap vermek zorunda değilsiniz ama bazı manyaklar support kill mi alır be diyebilir , adam kaçıcağına siz 300 gold alın daha iyi.

Burda sadece basit kısımlarından bahsettim.

İşin sonunda ne yazıkki kimse sizi hatırlamıcaktır.Hatta Ad Carryniz "hadi gelin 5v1 atalım hepinizi ezdim botda" (sanki tüm oyun asagıda tekmiş gibi) diyebilir.Çoğu zaman teşekkür bile almayabilirsiniz ama işin sonunda Elo var. Support oyunda nerdeyse görünmezdir diyebiliriz.
Support boş bir lane değildir ranked a girerken "Hiç bişi kalmazsa Support oynarım" kafasında girmeyin.

tr.leagueoflegends.com/"MistralI" 'dan Alıntı ve değişiklikler mevcuttur.

Beyler sadece 30 lvl ve belli bir oyun bilgisine sahip olan Support oynayanları listelemek istiyorum,özetle kendisini Supportluğa adamışları.
NOT:SUPPORT OYUNCUSUNA İHTİYACI OLANLAR LİSTEDEN ARKADAŞLARA ULAŞARAK OYUN TALEBİNDE BULUNABİLİRLER.MAÇ SONUCU OYUNCU HAKKINDAKİ OLUMLU-OLUMSUZ DAVRANIŞ-OYUN BİÇİMİNİ SS'Lİ YA DA SS'SİZ BİR ŞEKİLDE KONU ALTINA KOYARSANIZ SEVİNİRİM.

NOT: Supportlar hakkın da güzel ve anlaşılır bir rehberi olanlar, benim ile paylaşır ise çok geniş bir rehber hazırlamaya başlamış olacağız.Bu konuyu en büyük Support Rehberi konusu haline getirebiliriz.

---------------TÜRKİYE SUNUCUSU KADROMUZ-----------------

NİCK ----------- > MANİNLER

1- LaHire ----------- > Taric - Soraka - Alistar - Janna
2- Turb0Fighter ----------- > Thresh-Nunu- Blitzcrank-Taric
3- UBEKA ---------- > Hepsi (İstanbul-Antalya Elemeleri 4.cüsü)
4- TursuSuyu ---------- > Hepsi
5- Siyah8 ---------- > Blitzcrank,-Leona-Taric,-Sona
6- Seadox ---------- > Leona- blitzcrank,-thresh- lulu- alistar- soraka
7- 2ne1 ---------- > Thresh, Sona, Taric
8- Strawhatluffyy ----------> Leona-Lulu-Janna-Taric-sona-soraka-shen-blitzcrank
9- Prodoctor355 ----------> Taric-Leona-Sona-Nunu
10- kitraxx ----------> Threşh - lulu - Sona - Leona
11- laroxye ----------> Lulu - Sona
12- legendsofturkey ----------> Taric
13- kcjvhuw ----------> Nunu
14- 0ttoman Slap ----------> Hepsi
15- Lord StarkTR ----------> Leona-Blitzcrank-Nunu-Taric
16- DeadMaster ----------> Alistar - Zilean - Kayle
17- GaaraOFTheSand ---------->Leona-Taric-Alistar
18- Gurme ---------->Thresh - Taric - Leona - Janna
19- Brofist ----------> Leona-Sona-Alistar-Taric-Nunu
20- Asturias ---------->Taric-Sona-Lux-Alistar-Lulu
21- lAristo ---------->Alistar - Leona - Taric - Lulu
22- Awesome160 ---------->Sona-Lulu-Nunu-Leona-Soraka
23- llLeonardo ---------->Thresh Blitz Leona Soraka Taric Janna
24- WiiCreate ----------> Taric
25- Gumbo ----------> Leona, Taric, Sona, blitzcrank, Nunu, Soraka, Karma
26- EtliTurta94 ----------> Leona-Lulu-Soraka-Alistar
27- emevatakorra ----------> Leona-Lulu-Soraka-Alistar.....
28- asdqwe123 ----------> Alistar Hariç Hepsi
29- Ooo1Ayi ----------> Hepsi
30- EternalNomad ----------> Taric, janna, alistar, SORAKA, morgana
31- Magykalfyre ----------> Taric, Leona, Sona, Alistar, Janna
32- DODE ----------> Thresh , Lulu , Janna
33- ShooTofLegends ---------->Blitzcrank,Leona,Alistar,Nunu,Taric
34- FizzMizz ----------> Lulu, Nunu, Taric, Nida, Blitz, Soraka
35- LG LEODORAS ----------> Thresh>Taric>Alistar>Nunu
36- LawIietLawsford ----------> Thresh , Lulu , Sona , Taric Alistar , Leona , Janna Soraka , Nunu , Zyra , Nami
37- FedeBankai ----------> sona janna ve lulu, taric soraka kayle nunu

38- MS Sanelorian ----------> Taric,zilean,soraka,janna,karma.

Main:
39- Tyler25 ----------> Thresh, Janna, Lulu, Leona, Bc, Morgana, Alistar, Zilean, Nunu
40- noriak ----------> thresh olmak üzere hepsi.
41- Tethark ----------> Zyra Janna Thresh Annie
42- parayban ----------> Braum, Lulu, Nami, Leona
43- Aisou ----------> Thresh, Leona, Nami, Lulu, Karma

--------------EU WEST SUNUCUSU KADROMUZ-----------------

1- MTZ BUFFER ----------- > Leona - Lulu - Blitzcrank - Zilean-Taric + Hepsi

-----------------------------------------------------------------------------------
-SUPPORT REHBERİ İÇİN LİNKLER
ALİSTAR REHBERİ:http://www.lolrehber.com/sampiyonlar/turkce-skill-hikaye-item/alistar.html
BLİTZCRANK REHBERi :http://www.lolrehber.com/sampiyonlar/turkce-skill-hikaye-item/blitzcrank.html
JANNA REHBERİ: Support Rehberi

LEONA REHBERİ : http://www.lolrehber.com/sampiyonlar/turkce-skill-hikaye-item/leona.html
LULU REHBERİ : http://www.lolrehber.com/sampiyonlar/turkce-skill-hikaye-item/lulu.html
NAMİ REHBERİ : http://www.lolrehber.com/sampiyonlar/turkce-skill-hikaye-item/nami.html
NUNU REHBERİ : http://www.lolrehber.com/sampiyonlar/turkce-skill-hikaye-item/nunu.html
SONA REHBERi : http://www.lolrehber.com/sampiyonlar/turkce-skill-hikaye-item/sona.html
SORAKA REHBERi : http://www.lolrehber.com/sampiyonlar/turkce-skill-hikaye-item/soraka.html
THRESH REHBERİ : http://www.lolrehber.com/sampiyonlar/turkce-skill-hikaye-item/thresh.html
ZİLEAN REHBERİ : http://www.lolrehber.com/sampiyonlar/turkce-skill-hikaye-item/zilean.html

-----------------------------------------------------------------------
Aşağıdaki resimdeki ifadelerin nasıl okunacağına gelirsek.
Örnek olarak; Alistar, Leona ve Draven karşısında iyi, - Janna ve Vayne karşısında kötü bir seçim.

0

EDİT:DESTEK OLURSA EU-WEST SERVERİ OYUNCULARINI DA LİSTEYE EKLEMEK İSTİYORUM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlluminatideİmam -- 20 Haziran 2014; 10:19:11 >

"Geçmiş hatalarınızı unutun. Başarısızlıklarınızı unutun. Şu anda yapacağınız dışındaki herşeyi unutun ve onu yapın."

LOL TR Pax Jax Skinsli Plat5 Hesap Satılır
http://forum.donanimhaber.com/m_95855923/f_//tm.htm#95869661

0 LOL Mesajı
312 Mesaj
9 Nisan 2013; 9:38:02 

Helal olsun ihtiyaci var tr nin boyle seylere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Tr:Sasuke
Jungler
Ejderha Mızrağı Serisi

0 LOL Mesajı
2793 Mesaj
9 Nisan 2013; 10:03:27 

Güzel bir olay fakat yanlış bir yaklaşım. Build taktik gibi şeylere gerek yok zaten neyin ne olduğu belli eksik olduğun konular varsa buraya yazabilirsin yada supp build hazırlayan arkadaşlara yazabilirsin.Ama türkiye server'ına supp olayını aşılamak gibi bir amacın varsa destekçinim.

Bu mesajda bahsedilenler: @Ultramarinex Bu mesaja 1 cevap geldi.

Tr:Pride Stalker -Marmara Üniversitesi Dışticaret bölümü.Cks90veCks77-SansaClip-Galaxy S3 Kullanıcısı

0 LOL Mesajı
1062 Mesaj
9 Nisan 2013; 10:25:01 

quote:

Orijinalden alıntı: ozieekus

Güzel bir olay fakat yanlış bir yaklaşım. Build taktik gibi şeylere gerek yok zaten neyin ne olduğu belli eksik olduğun konular varsa buraya yazabilirsin yada supp build hazırlayan arkadaşlara yazabilirsin.Ama türkiye server'ına supp olayını aşılamak gibi bir amacın varsa destekçinim.

S3 itemleri ile birlikte eski klasik support buildinin değiştiği düşüncesindeyim,onun için farklı değişik buildler olacağını düşünüyorum.
Support build hazırlamaya zamanım olsa bütün supportları tek tek hazırlarım fakat yoğun çalışıyorum.
West den Türkiye'ye gelme amacım da zaten Türkiye serverine benim gözümde oyunun olmazsa olmazı Support rolünü aşılamak.İyi bir support oyuncusu dönmesi imkansız maçları çevirtebilir.

Şuan da şaşkınım,hala 1 tane support oyuncusuyum diyen çıkmadı.

"Geçmiş hatalarınızı unutun. Başarısızlıklarınızı unutun. Şu anda yapacağınız dışındaki herşeyi unutun ve onu yapın."

0 LOL Mesajı
2793 Mesaj
9 Nisan 2013; 10:28:17 

quote:

Orijinalden alıntı: delypoyraz

S3 itemleri ile birlikte eski klasik support buildinin değiştiği düşüncesindeyim,onun için farklı değişik buildler olacağını düşünüyorum.
Support build hazırlamaya zamanım olsa bütün supportları tek tek hazırlarım fakat yoğun çalışıyorum.
West den Türkiye'ye gelme amacım da zaten Türkiye serverine benim gözümde oyunun olmazsa olmazı Support rolünü aşılamak.İyi bir support oyuncusu dönmesi imkansız maçları çevirtebilir.

Şuan da şaşkınım,hala 1 tane support oyuncusuyum diyen çıkmadı.

S3 itemleri fazla suppları etkilemedi. Amacınız güzel fakat zor tabi tr ye aşılamak zaman ister,Turnuva oyuncularının çıkıp konuşmaları filan oluyor riot tr twitchde onları izlerlerse turnuva maçlarına bakarlarsa anca ozaman gelişir düşüncesindeyim.

Tr:Pride Stalker -Marmara Üniversitesi Dışticaret bölümü.Cks90veCks77-SansaClip-Galaxy S3 Kullanıcısı

0 LOL Mesajı
486 Mesaj
9 Nisan 2013; 10:43:39 

Yaz üstad benide,

Nick : LaHire - Mainlerim; Taric - Soraka - Alistar - Janna

Bu mesajda bahsedilenler: @MTZ BUFFER Bu mesaja 1 cevap geldi.

Dragon Age Türkçe Yamamız için Tıklayın...
RPG OYUNLARI RESIMLI ARŞİV için Tıklayın...

0 LOL Mesajı
1062 Mesaj
9 Nisan 2013; 10:45:06 

quote:

Orijinalden alıntı: LaHire

Yaz üstad benide,

Nick : LaHire - Mainlerim; Taric - Soraka - Alistar - Janna

Destek için teşekkürler,yavaş yavaş toplanmamız lazım.

0 LOL Mesajı
2822 Mesaj
9 Nisan 2013; 11:05:40 

Dh'nin pro supportları bu konuda toplanıyor :)

0 LOL Mesajı
1062 Mesaj
9 Nisan 2013; 11:06:35 

quote:

Orijinalden alıntı: Kru3gerBey

Dh'nin pro supportları bu konuda toplanıyor :)

Bir amaç da o :)

0 LOL Mesajı
269 Mesaj
9 Nisan 2013; 11:16:34 

yaz keke yazzzz :D alistar zilean kayle Nick:DeadMaster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeadMaster35 -- 9 Nisan 2013; 11:29:41 >

Bence Galatasaraylılık din gibi, mezhep gibi yerleşmiş, köklü bir inançtır. Galatasaray'ı işte bunun için tercih eder ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım. METİN OKTAY

0 LOL Mesajı
514 Mesaj
9 Nisan 2013; 11:23:13 

Beraber oynadigim oyuncularin cogu support,tr de az support oyuncusu olsugunu dusunmiyorum

0 LOL Mesajı
30 Mesaj
9 Nisan 2013; 11:23:58 

Bot lanede hem support hem adc olarak oynuyorum eksiğe göre supportken oynadığım herolar: Thresh, Nunu, Blitzcrank, Taric

0 LOL Mesajı
118 Mesaj
9 Nisan 2013; 11:34:08 

UBEKA butun support champlar

0 LOL Mesajı
764 Mesaj
9 Nisan 2013; 11:38:17 

Main olarak Jungle ve Support oynuyorum.

Nick; Siyah8
Support olarak Mainler: Blitz, Leona, Taric, Sona

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyahSekiz -- 9 Nisan 2013; 11:39:02 >

Siyah8 - TR
Ruhu troll, kendisi güzel insan..
Kefine takılan, kendi halinde cangılır & sapırt & ÇAPUL'IR!..

Engelle,engelle.. Bi bitmediniz!

0 LOL Mesajı
355 Mesaj
9 Nisan 2013; 11:48:36 

tr serverında değilim.

west dahilse dahil olurum listeye.

...

0 LOL Mesajı
344 Mesaj
9 Nisan 2013; 11:53:42 

Seadox

Mainlerim; Leona, blitz, thresh, lulu, alistar, soraka.

0 LOL Mesajı
1311 Mesaj
9 Nisan 2013; 11:59:35 

Edit; Nick:Wiicreate Taric,Nunu,Blitz Blitzle rakip adc solo dragon yaparken hookla çalmıştım bi kez bu da böyle bir anımdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetsaid_ak -- 9 Nisan 2013; 15:29:46 >

0 LOL Mesajı
813 Mesaj
9 Nisan 2013; 12:02:51 

Strawhatluffyy

Leona,Lulu,Janna,Taric,sona,soraka,shen,blist, karmamızda vardı ancak mahvettiler güzelim supportu...

Benim main yok elimde olan tüm suplarla oynamaya çalışıyorum genelde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StrawHatLuffy -- 9 Nisan 2013; 12:03:49 >

0 LOL Mesajı
1048 Mesaj
9 Nisan 2013; 12:03:58 

Ooo1Ayi Tr nami eksik bir tek support karakterim.Gerçi o da free bu hafta normal oyunlarda kullanabilirim

Blind Guardian

0 LOL Mesajı
36 Mesaj
9 Nisan 2013; 12:05:45 

quote:

Evet beyler,bayanlar,kendini bayan hisseden beyler her neyse işte.

Türkiye serverini smurf açtığımdan bu yana tam 2 ay oldu,Dereceli oyunlar da ben support alacağım diyen 1 kula rastlamış değilim.Aksine adama support kaldı diye trolleyen ana bacı sülale saydıranlar aşırı derecede.

Şimdi merakım Türkiye sunucusun da ne kadar Support oyuncusu var onu listelemek,tanımak ve tartışma içerisin de farklı stretejiler öğrenmek,öğretmek.

Kendimden başlarsam yaklaşık olarak, 3 senedir oyunu Support olarak oynuyorum.( özel durumlarda lane değişikliğini saymıyorum)
Lig-Elo düşük olma sebebim de bu olsa gerek,solo girdiğim de bile support oynar idim.

Hangi şampiyona nasıl bir build ile başlanmalı,TF lerde nasıl yer tutulmalı gibi gibi.

1- MTZ BUFFER ----------- > Leona - Lulu - Blitzcrank - Zilean-Taric
2- LaHire ----------- > Taric - Soraka - Alistar - Janna
3- ?

Ekle nick :: Prodoctor355

0 LOL Mesajı
214 Mesaj
9 Nisan 2013; 12:17:05 

Nickim LepelienTR. Thresh ve Nidalee mainim.

0 LOL Mesajı
1062 Mesaj
9 Nisan 2013; 12:23:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Lepelien

Nickim LepelienTR. Thresh ve Nidalee mainim.

Nidaleyi support olarak kullanmamaktan yanayım

465 LOL Mesajı
543 Mesaj
9 Nisan 2013; 12:29:52 

nick kitraxx mainler suan için thresh,lulu,sona ,leonayı yenı actım 10-12 mac onla oynucagım alışmak için

Bu mesajda bahsedilenler: @MTZ BUFFER

0 LOL Mesajı
1062 Mesaj
9 Nisan 2013; 12:40:16 

Yapmayın 10 kişi olamayız Listede ismim olsun diye çabalara girmeyin lütfen,forum içindeki arkadaşlar sizleri oyuna çağırıp supportluk yapmanızı isteyeceklerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delypoyraz -- 9 Nisan 2013; 12:41:06 >

0 LOL Mesajı
324 Mesaj
9 Nisan 2013; 12:41:14 

1 Senedir Eastte oynuyordum,
TR 'ye arkadaşlarımla birlikte geçtik.Main'im support - mümkün oldukça lane değiştirmiyorum.

Main Champs : Rakibin carrysine göre de değişiyorda şöyle belirtiyim en sık oynadıklarım
Çok : Thresh , Lulu , Sona , Taric
Orta : Alistar , Leona , Janna
Az : Soraka , Nunu , Zyra , Nami

Ulaşım : LawlietLawsford

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi launcelot -- 9 Nisan 2013; 12:42:11 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Nisan 2013; 12:43:49 

quote:

Türkiye serverini smurf açtığımdan bu yana tam 2 ay oldu,Dereceli oyunlar da ben support alacağım diyen 1 kula rastlamış değilim.Aksine adama support kaldı diye trolleyen ana bacı sülale saydıranlar aşırı derecede.

Şimdi merakım Türkiye sunucusun da ne kadar Support oyuncusu var onu listelemek,tanımak ve tartışma içerisin de farklı stretejiler öğrenmek,öğretmek.

Kendimden başlarsam yaklaşık olarak, 3 senedir oyunu Support olarak oynuyorum.( özel durumlarda lane değişikliğini saymıyorum)
Lig-Elo düşük olma sebebim de bu olsa gerek,solo girdiğim de bile support oynar idim.

Beyler sadece 30 lvl ve belli bir oyun bilgisine sahip olan Support oynayanları listelemek istiyorum,özetle kendisini Supportluğa adamışları.
NOT:SUPPORT OYUNCUSUNA İHTİYACI OLANLAR LİSTEDEN ARKADAŞLARA ULAŞARAK OYUN TALEBİNDE BULUNABİLİRLER.

3- Turb0Fighter ----------- > Thresh-Nunu- Blitzcrank-Taric
4- UBEKA ---------- > ????
7- WiiCreate ---------- > Taric
8- Strawhatluffyy ----------> Leona-Lulu-Janna-Taric-sona-soraka-shen-blitzcrank
9- Prodoctor355 ----------> ????

O ne La ? Bundan 7 - 8 Yılönce Knight Oynarken Rez'leri Friend Liste Eklerdik (Bilmeyenler için ; Ölünce %5 Exp Gider Rez Kaldırırsa %1-2 )

Pm = S.a Hocam Dh 'den Ekledim Acil Leona Lazım

Cevap Pm = Hocam Boşta Nunu var olur mu ?

0 LOL Mesajı
338 Mesaj
9 Nisan 2013; 12:44:36 

laroxye

main hero: lulu sona vs vs

Vikings
Floki

0 LOL Mesajı
1482 Mesaj
9 Nisan 2013; 12:44:46 

Ekle beni legendsofturkey taric % 92 win garantisi

10dk önceki oyunum
0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Talha59 -- 9 Nisan 2013; 16:34:08 >

0 LOL Mesajı
405 Mesaj
9 Nisan 2013; 12:45:45 

Nick --> FoxFire
Mainler --> Lulu Soraka Nunu Nami

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

0 LOL Mesajı
1432 Mesaj
9 Nisan 2013; 12:57:34 

Yaz, kcjvhuw
Taric, Soraka, nunu genelde. Nunu main.

0 LOL Mesajı
1062 Mesaj
9 Nisan 2013; 13:02:41 

quote:

Orijinalden alıntı: hydrogena

O ne La ? Bundan 7 - 8 Yılönce Knight Oynarken Rez'leri Friend Liste Eklerdik (Bilmeyenler için ; Ölünce %5 Exp Gider Rez Kaldırırsa %1-2 )

Pm = S.a Hocam Dh 'den Ekledim Acil Leona Lazım

Cevap Pm = Hocam Boşta Nunu var olur mu ?

Helal Bir bakımdan da böyle bir şey olabilir bak
Şahsen beni çağıranlar için müsait olursam geliyorum.

Uzaklaştırılmış
9 Nisan 2013; 13:09:29 

quote:

Helal Bir bakımdan da böyle bir şey olabilir bak
Şahsen beni çağıranlar için müsait olursam geliyorum.

0 LOL Mesajı
214 Mesaj
9 Nisan 2013; 13:11:02 

quote:

Nidaleyi support olarak kullanmamaktan yanayım

Aslında "şimdilik" ibaresini eklemeliydim, haklısın. Henüz 16 . seviye olduğum için takdir edersin ki yanıma gelecek adc'nin kalitesi belirsiz. O yüzden genelde Nidalee dışındaki supportlar oyunda etkisiz kalıyor, bir nevi takımı sırtlamak zorunda kalıyorum. Bunu da başarabilecek Nidalee dışında pek support bilmiyorum.
Kısacası görüşüne katılıyorum ama ranked gamelere girebilecek seviyeye gelene kadar kullanmak zorunda gibiyim.

0 LOL Mesajı
1062 Mesaj
9 Nisan 2013; 13:16:12 

quote:

Orijinalden alıntı: Lepelien

Aslında "şimdilik" ibaresini eklemeliydim, haklısın. Henüz 16 . seviye olduğum için takdir edersin ki yanıma gelecek adc'nin kalitesi belirsiz. O yüzden genelde Nidalee dışındaki supportlar oyunda etkisiz kalıyor, bir nevi takımı sırtlamak zorunda kalıyorum. Bunu da başarabilecek Nidalee dışında pek support bilmiyorum.
Kısacası görüşüne katılıyorum ama ranked gamelere girebilecek seviyeye gelene kadar kullanmak zorunda gibiyim.

Support nidale ile oyunu sırtlayamazsın ama AD-AP nidale ile bunu yapma şansın var.Support nidale ile yapacakların çooook sınırlı anca mızrak sallayıp tutarsa adamın canını indirirsin,çok az bir Hp basabilirsin,ward niyetine kullanılamayacak bir tuzak kurabilirsin.
Yani nidaleyi support olarak düşünme,benim gözümde nidaleden support olmaz,zamanında çok support nidale oynadım ama bir Soraka,alistar-taric-sona nın tırnağı kadar supportluğu yok.
Support olarak oynamak istiyor isen,Taric-Alistar ile başlamanı öneririm.Sonraları turnuvaları ya da steamları izleyerek kendini geliştir.

0 LOL Mesajı
1901 Mesaj
9 Nisan 2013; 13:28:09 

ne bu supp sevdası cok gereksiz damagesi yok ward almaktan item alamıyolar onun yerine darius falan gitse carryle daha cabuk keserler botu.

Intel Haswell Core i7 4770K 3.5GHz 8MB Cache || ZOTAC GTX770 GDDR5 2GB 256BIT NVIDIA Geforce || MSI Z87-G45 Gaming INTEL Z87 DDR3 3000MHZ(O.C.)
Samsung 840Pro 128GB SSD || 8GB RipjawsX DDR3 2133MHz CL11 Dual Kit Ram || Gigabyte Y SUMO MidT Kasa || Cougar 700w 80+ PSU
AOC 23.6" E2461Fwh LED Monitör || Windows 7 64bit Home Premium || Urbanears Plattan Plus Denim Edition
Sony Vaio SVF1532WSTB

0 LOL Mesajı
214 Mesaj
9 Nisan 2013; 13:32:00 

quote:

Support nidale ile oyunu sırtlayamazsın ama AD-AP nidale ile bunu yapma şansın var.Support nidale ile yapacakların çooook sınırlı anca mızrak sallayıp tutarsa adamın canını indirirsin,çok az bir Hp basabilirsin,ward niyetine kullanılamayacak bir tuzak kurabilirsin.
Yani nidaleyi support olarak düşünme,benim gözümde nidaleden support olmaz,zamanında çok support nidale oynadım ama bir Soraka,alistar-taric-sona nın tırnağı kadar supportluğu yok.
Support olarak oynamak istiyor isen,Taric-Alistar ile başlamanı öneririm.Sonraları turnuvaları ya da steamları izleyerek kendini geliştir.

Önerilerin için çok teşekkür ederim. Dediğim gibi oyun kalitesi çok düşük olduğu için mızraklarımın %80'i tutuyor. Tuzaklarımın genelde direk üstüne basıyorlar. Hızlı bir şekilde yenilenme ve gold veren itemi çıkıp ileride Ap dönüyorum.
Genel anlamda en çok oynadığım championları sorarsan sanırım cevabım Nunu, Sona ve Taric olur. Thresh ve Nidalee'den özel bir keyif alıyorum sadece.

0 LOL Mesajı
2411 Mesaj
9 Nisan 2013; 13:33:58 

Lord StarkTR leona blitz nunu taric

Bu mesajda bahsedilenler: @ahmetsaid_ak

TR : Ellie Goulding V (ADC PLAYER)

0 LOL Mesajı
4265 Mesaj
9 Nisan 2013; 13:37:47 

Support oynamak güzeldir zevklidir bende tüm supportları oynarım severek fakat yanınızda oynayan adam oyunu bilmeyip kafasına göre engage falan yapıp ölüp suçu size atıyorya o zaman çok fena geliyorlar bana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

LOL TR : Lazzow

0 LOL Mesajı
1062 Mesaj
9 Nisan 2013; 13:40:26 

quote:

Orijinalden alıntı: WhoIsYourSummoner

ne bu supp sevdası cok gereksiz damagesi yok ward almaktan item alamıyolar onun yerine darius falan gitse carryle daha cabuk keserler botu.

Vay arkadaş ya.
Aldık darius gitti bota.
1-Farmı Darıus mu yapacak yanındaki ADC mi ?
2-Killeri Darıus mu alacak ADC mi ?
3-Ward olmayacağından belki gang den kaçarsın ADC nasıl kaçacak ?
4-Sen iyi kasılmış olacaksın ADC kasılamayacak Team Fightlar da ne olacak ?
5-Rakip takımın ADC si sizi ipe dizeriken sizin ADC ya quit atmış olacak,ya da farm yapmaya çalışıyor olacak.
6-Hadi girdi diyelim team fight a,vurduğu damage bir hiç olacak.
7- Support olmadığından harita kontrolü 0 olacak ne baron alabileceksiniz ne de dragon.
...........

Hatta biz şey yapalım jungler de gereksiz, all mid yapalım direk oyun bizde.

Uzaklaştırılmış
9 Nisan 2013; 13:43:11 

Güzel konu.

0 LOL Mesajı
214 Mesaj
9 Nisan 2013; 13:43:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Sasori-Sama

Support oynamak güzeldir zevklidir bende tüm supportları oynarım severek fakat yanınızda oynayan adam oyunu bilmeyip kafasına göre engage falan yapıp ölüp suçu size atıyorya o zaman çok fena geliyorlar bana

Benim NA'da çok iyi bir takımım vardı. Çok iyi insanlardı, eğlenmeyi biliyorlardı. Onlar sayesinde geliştirdim zaten oyunumu. Şimdi TR geçtim ve 30 level olup ranked girene kadar dediğin olayları ben de çekicem. Yapılacak bir şey yok. Umursamamayı, işini en iyi şekilde yapmaya odaklanmayı öğrenmen gerek.

0 LOL Mesajı
118 Mesaj
9 Nisan 2013; 14:01:24 

bana soru isareti yerine tum supportlar yazarsan sevinirim turnuva icin antreman yaptigimiz ister istemez tum herolari kullaniyorum

0 LOL Mesajı
187 Mesaj
9 Nisan 2013; 14:05:05 

Yanımdaki adc'ye bağlı olarak tüm supportlarla oynarım. Sıkça tercih ettiklerim Leona, Nunu, Taric. Nick: Rolf.

Diamond IV
Just want one thing
Just to play the king

0 LOL Mesajı
1062 Mesaj
9 Nisan 2013; 14:31:20 

Alıntı ve konuda değişiklik yapamıyorum Sorun nedir ?

Bu mesajda bahsedilenler: @Jacelyn

0 LOL Mesajı
269 Mesaj
9 Nisan 2013; 14:33:39 

hocam beni yazmamışsın üstlerde support oynadığımı belirttim

Bu mesajda bahsedilenler: @MTZ BUFFER

Bence Galatasaraylılık din gibi, mezhep gibi yerleşmiş, köklü bir inançtır. Galatasaray'ı işte bunun için tercih eder ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım. METİN OKTAY

0 LOL Mesajı
664 Mesaj
9 Nisan 2013; 14:36:26 

Beni de ekle

Nick:0ttoman Slap
Nami hariç hepsi var.Hepsiyle de baya iyi oynarım

Bu mesajda bahsedilenler: @DeadMaster35

Stale-TR

0 LOL Mesajı
36 Mesaj
9 Nisan 2013; 14:38:12 

Manimi eklemeyi unutmuşum
Mainler : taric leona sona nunu
Ayrıca support elisede de kendimi denemek istiyorum krepods çok başarılı olmuştu

Yeniden nick: Prodoctor355

0 LOL Mesajı
664 Mesaj
9 Nisan 2013; 14:43:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Sasori-Sama

Aynen kardeşim ben de çok uyuz oluyorum.Bazen ben ölüyorum adc'm ölmesin diye.Bazen de adc oynarken yanıma gelen support gereksiz yere dalıyor adamların içine ölüyor sonra diye neden dalmadın diyor farm çalıyor falan.TR'de supportluğun iyice öğretilmesi lazım.Tyresse abimizden daha çok video bekliyorum bu konuda.

Stale-TR

0 LOL Mesajı
664 Mesaj
9 Nisan 2013; 14:45:00 

quote:

Orijinalden alıntı: Prodoctor355

Manimi eklemeyi unutmuşum
Mainler : taric leona sona nunu
Ayrıca support elisede de kendimi denemek istiyorum krepods çok başarılı olmuştu

Yeniden nick: Prodoctor355

Ben bazen streamlerde LB,Annie supp bile görüyorum

Stale-TR

0 LOL Mesajı
664 Mesaj
9 Nisan 2013; 14:46:56 

quote:

NOT:SUPPORT OYUNCUSUNA İHTİYACI OLANLAR LİSTEDEN ARKADAŞLARA ULAŞARAK OYUN TALEBİNDE BULUNABİLİRLER.MAÇ SONUCU OYUNCU HAKKINDAKİ OLUMLU-OLUMSUZ DAVRANIŞ-OYUN BİÇİMİNİ SS'Lİ YA DA SS'SİZ BİR ŞEKİLDE KONU ALTINA KOYARSANIZ SEVİNİRİM.

3- Turb0Fighter ----------- > Thresh-Nunu- Blitzcrank-Taric
4- UBEKA ---------- > Hepsi
7- WiiCreate ---------- > Taric
9- Prodoctor355 ----------> Taric-Leona-Sona-Nunu
11- laroxye ----------> Lulu - Sona
12- legendsofturkey ----------> Taric
13- kcjvhuw ----------> Nunu
14- 0ttoman Slap ----------> Hepsi
15- Lord StarkTR ----------> Leona-Blitzcrank-Nunu-Taric
15- DeadMaster ---------->Alistar - Zilean - Kayle

nami hariç hepsi var kardeşim.Nami de oynarım free bu hafta.Bütün championların skillerini biliyorum zaten

Stale-TR

0 LOL Mesajı
1062 Mesaj
9 Nisan 2013; 14:47:41 

quote:

Orijinalden alıntı: Sulh

Onlar farklı fantezi beğişde koşanlar Ona bakarsan jax-pant trundle-anivia vs vs bir çok şampiyonla support yapıyorum.Trollememek lazım

0 LOL Mesajı
36 Mesaj
9 Nisan 2013; 14:49:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Sulh

Lebi bende görmüştüm annie de stunıyla başarılı olabilir