Şimdi Ara

EU-WEST&Türkiye SUPPORT Rehber ve Oyuncuları Odası (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
9
Favori
8.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Randy Blythe 01

Taric, Blitzcrank, Janna, Alistar, Thresh, Volibear,
  • Resimdeki kaynağı görünce bu konu altında paylaşmanın iyi olacağını düşündüm. Umarım faydalı olur.

Resimdeki ifadelerin nasıl okunacağına gelirsek.

Örnek olarak; Alistar, Leona ve Draven karşısında iyi, Janna ve Vayne karşısında kötü bir seçim.

EU-WEST&Türkiye SUPPORT Rehber ve Oyuncuları Odası
  • Takımımız ve duo girmek için iyi oynayan bir supp arıyoruz. Eğer ilgilenen varsa oyun içinden mesaj atsın ranked team oynuyoruz
    Nick : Prototp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni de yazar mısın usta

Nick:petr / Blitzcrank , Alistar , Leona , Taric , Soraka , Nunu ,
  • WingardiumLevisa
    Taric,Leona,Sona,Thresh,Kayle,Alistar,Soraka,Nunu yaz beni de
  • quote:

Orijinalden alıntı: MTZ BUFFER

quote:

Orijinalden alıntı: ozieekus

Güzel bir olay fakat yanlış bir yaklaşım. Build taktik gibi şeylere gerek yok zaten neyin ne olduğu belli eksik olduğun konular varsa buraya yazabilirsin yada supp build hazırlayan arkadaşlara yazabilirsin.Ama türkiye server'ına supp olayını aşılamak gibi bir amacın varsa destekçinim.

S3 itemleri ile birlikte eski klasik support buildinin değiştiği düşüncesindeyim,onun için farklı değişik buildler olacağını düşünüyorum.
    Support build hazırlamaya zamanım olsa bütün supportları tek tek hazırlarım fakat yoğun çalışıyorum.
    West den Türkiye'ye gelme amacım da zaten Türkiye serverine benim gözümde oyunun olmazsa olmazı Support rolünü aşılamak.İyi bir support oyuncusu dönmesi imkansız maçları çevirtebilir.

Şuan da şaşkınım,hala 1 tane support oyuncusuyum diyen çıkmadı.

o benim işte

• quote:

Orijinalden alıntı: choosendead

quote:

Orijinalden alıntı: MTZ BUFFER

quote:

Orijinalden alıntı: ozieekus

Güzel bir olay fakat yanlış bir yaklaşım. Build taktik gibi şeylere gerek yok zaten neyin ne olduğu belli eksik olduğun konular varsa buraya yazabilirsin yada supp build hazırlayan arkadaşlara yazabilirsin.Ama türkiye server'ına supp olayını aşılamak gibi bir amacın varsa destekçinim.

S3 itemleri ile birlikte eski klasik support buildinin değiştiği düşüncesindeyim,onun için farklı değişik buildler olacağını düşünüyorum.
    Support build hazırlamaya zamanım olsa bütün supportları tek tek hazırlarım fakat yoğun çalışıyorum.
    West den Türkiye'ye gelme amacım da zaten Türkiye serverine benim gözümde oyunun olmazsa olmazı Support rolünü aşılamak.İyi bir support oyuncusu dönmesi imkansız maçları çevirtebilir.

Şuan da şaşkınım,hala 1 tane support oyuncusuyum diyen çıkmadı.

o benim işte

Kollarını sıva ve icraata geçme vakti o vakit,hadi bakalım başlayalım.

• güzel bir konu açan arkadaşa teşekkürlerümi iletirim ,
    Cadcerium - Alistar , Taric oynayabiliyorum , lys var diye pek aktif değilim . Takım arkadaşlarım kapalı olursa aranızda olmakda isterim
  • Benide yaz mainlerim leona,sona,nunu,lulu nick:Rouletto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rou -- 15 Mayıs 2013; 14:09:55 >
  • arkadaş foruma bak, bildiğin support cenneti
  • Benide yaz keke hepsini oynamasamda Thresh-Blitz-Leona Üçlüsünü iyi oynadığımı düşünüyorum yanımdaki adc uyanık olup grab yada stunladığım adama hızlı focus yapabilirse tflere başlamadan önce en az 5 kill alıyor.
  • pm: Eski7Numara LULU / SONA / ELİSE / NUNU /THRESH /TARİC/NUNU benide eklermisin
  • Ekle patron ekle.

Nick:RenoClio

Main: Sona,Nunu
  • Nick vermiyim ama bende main support oynuyorum gerçekten takıma çok faydası oluyor zafer ihtimalide yüksek oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Virüsü -- 15 Mayıs 2013; 22:19:35 >
  • Gözlerim doldu yemin ederim...
  • bana suppluk öğretebilecek varmı suppluk konusunda biraz eksiğim ward atmak adc korumada iyiyim fakat 2 3 item aldıkdan sonra gerisini getiremiyorum takılıyorum

• Merhaba arkadaslar ben 10 mac yapip bir lige yerlesicem burdan support ounayabilen arkadaslarla iletisime gecmek istiyorum tr serverindayim yani siz hep supp oynayacaksiniz diye birsey yok 1 el siz bir el ben supp oynayabilirz nick: Elıjah 888

• Benide yaz genelde oynadığım supportlar Janna-Blitz-Morgana İnşallah Leonada olacak.

Nick:Seurse
  • ekle benide tank ve supportta iyiyimdir

taric haric hepsi

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.