Şimdi Ara

EU-WEST&Türkiye SUPPORT Rehber ve Oyuncuları Odası (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
9
Favori
8.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Thresh - Taric - Leona - Janna
  • Bugün itibariyle bir daha Türkiye server'ında oynayamacağım roldür..

Hepinizi azminizden ötürü tebrik ediyorum!
  • Asturias : taric sona lux alistar ve lulu
  • Agresif oyunu seven ,sadece support oynayanınız varsa tr'de ekleyin awt Vansayk
  • Oha bu başlığı nasıl görmedim daha önce.

Main'ler : Leona,Sona,Alistar,Taric,Nunu
  • Support'a başlayalı çok olmadı 4 ay veya 5 ay ama kötü değilimdir. Alistar ve lux main support şampiyonlarım. Eklersen sevinirim.

Edit: nick'im ozguruh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Holy Alpaca -- 9 Nisan 2013; 18:26:24 >
  • Awesome160----------- > Sona,Nunu,Lulu,Leona,Soraka (Diğerlerinde daha pek ustalaşmadım.)
  • normal oyunlarda support almam ama rankedde sup isterim genelde

Nick: lAristo

Alistar - Leona - Taric - Lulu
  • Benide ekle hocam

Nick: TursuSuyu hepsiyle oynuyabiliyorum hatta support olmayan herolarla bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: inek möö

Benide ekle hocam

Nick: TursuSuyu hepsiyle oynuyabiliyorum hatta support olmayan herolarla bile

Adam sınır tanımıyor
  • 30 level değilim ama bu tarz oyunlara yatkın-alışkan olduğumdan kısa sürede çözdüm. 8-9 support karakter deneme şansım oldu ve en beğendiklerim sırasıyla Soraka, Nami, Zilean ve Janna. Çok merak edip deneyemediğim bir hero var ki o da Lulu, onu da alacağım yakın zamanda. Bu arada ben de sadece support oynuyorum, rehberler de umarım support hevesi olan arkadaşlara yardımcı olur :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam beni eklemeyi unuttun sanırım. Akşam eve dönünce win sup ssleri yavaş yavaş gelecektir
  • ya ben supportu sevmiyorum. çünkü yemin ediyorum yardıma muhtaç özürlü gibisin. gold alma kill alma minyon kesme boş slot bırak filan. yani bence eğer adc'n yoksa bi işe yaramıyosun. ben aksini seven bi insanım. Keseyim kopartayım öldüreyim tarzından bi insanım :D bu nedenle supportluğu hiç bi zaman sevemicem. :(
  • Nick : DODE

Main : Thresh , Lulu , Janna
  • quote:

Orijinalden alıntı: delypoyraz

quote:

Orijinalden alıntı: WhoIsYourSummoner

ne bu supp sevdası cok gereksiz damagesi yok ward almaktan item alamıyolar onun yerine darius falan gitse carryle daha cabuk keserler botu.

Vay arkadaş ya.
    Aldık darius gitti bota.
    1-Farmı Darıus mu yapacak yanındaki ADC mi ?
    2-Killeri Darıus mu alacak ADC mi ?
    3-Ward olmayacağından belki gang den kaçarsın ADC nasıl kaçacak ?
    4-Sen iyi kasılmış olacaksın ADC kasılamayacak Team Fightlar da ne olacak ?
    5-Rakip takımın ADC si sizi ipe dizeriken sizin ADC ya quit atmış olacak,ya da farm yapmaya çalışıyor olacak.
    6-Hadi girdi diyelim team fight a,vurduğu damage bir hiç olacak.
    7- Support olmadığından harita kontrolü 0 olacak ne baron alabileceksiniz ne de dragon.
    ...........

Hatta biz şey yapalım jungler de gereksiz, all mid yapalım direk oyun bizde.

avi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhoIsYourSummoner -- 9 Nisan 2013; 22:19:02 >

• Yaz kardeşim

Nick:llLeonardo

Main=Thresh Blitz Leona Soraka Taric Janna
  • Main'i Zyra olan yok sanırım.Üzüldüm bak şimdi.
  • Ekleyin.

Nick: Thetoxictr

(Kesinlikle bir daha solo q da support almam ama normal gamelerde hep supp alırım)

Favorilerim: Taric, Janna, Soraka(Uzun zamandır oynamıyorum), Alistar, Blitz
  • Yaz benide hocam

Lazzow
    Main: Taric

Bu oyuna başlayalı 3 ay oldu olmadı, başlarda çeşitli denemelerden sonra kendime en uygun olanın support olarak oynamak olduğuna karar verdim. Şu sıralar fazla zamanım olmadığından günde 1-2 oyun atabiliyorum onda da severek oynadığım Taric'i alıyorum hep :) Bu arada TR serverinde öyle abartılacak küfür olayı göremedim ben ve seviyeli oyuncular gayet fazla..
    Ayrıca bu konuyu açtığın için teşekkürler hocam..
  • Güncelledim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.