Şimdi Ara

Bu Ekran Kartı Nasıl?Ati 9550?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben 2-3 bilgisayarcıya sordum gt6600 ile başa baş gider canavar gibi hiç çekinme al dediler.

agp destekli 250 mb.5 yıl tüm oyunlara yeter diyolar siz nedersiniz?

• O bilgisayarcı bir kaç sene geride yaşıyor galiba. Hangi ekran kartı olursa olsun 5 sene idare etmez. Bilgisayarın en çabuk eskiyen parçasıdır ekran kartı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoGo -- 1 Haziran 2006; 14:21:42 >
  • konuyu yanlış yerde açmışsın
    vede o ekran kartı sen 6 ay bile idare etmez güzel oyunlarda 6 ay fazla bile.
    cok oyun oynamıyosan sorun yok
  • çok oyun oynuyorum valla.bana iyi oyunları açacak bişe lazım:)
  • 9550 BAZI ANAKARTLARDA PROBLEM VERİYOR YANİ ANAKART SEÇİYOR... TECNOLOJİ BİLİYORSUN ÇOK DEĞİŞKEN OYLE GÜZEL BİR OYUN ÇIKARTIRLARKİ SADECE YENİ ÇIKAN EKRAN KARTLARI DESTEKLER AMA AGP BİR EKRAN KARTI DÜŞÜNÜYORSAN İDARE EDECEK 6600 al sen
  • alcamda 300 ytl heralde 6600
  • kardeş sen 2-3 sene geride yaşıyosun galiba ati radeon 9600 xt var bende ben memnunum...
  • en azından 256 MB X1300 AGP 8X al ama daha diye diyorsan 256 MB X1600XT al derim ati den şaşma MARKA BELİRTMEDİM ZATEN PİYASADA BU ÖZELLİKLERDE EN FAZLA 3-4 MARKA OLMASI LAZIM
  • benim anlamadığım o öneren adamın bu 9550 ye, 6600gt ile başabaş gider demesi. buraya yazan herkese katılıyorum. eğer çok oyun oynuyorsan, ve kaliteli oyunlar ise bunlar, 9550 işini görmez.
  • evet oke anladım gt 6600 işimi görür herhalde ama sade alırken gt 6600 mü diyim.çeşitleri vardır en iyi hangi markanın tam olarak yazın tabi ricadır
  • quote:

Orjinalden alıntı: BoGo

O bilgisayarcı bir kaç sene geride yaşıyor galiba. Hangi ekran kartı olursa olsun 5 sene idare etmez. Bilgisayarın en çabuk eskiyen parçasıdır ekran kartı.

arkadaşa katılıyorum
  • dostum o ekran kartı seni en fazla 2 sene idare eder.ya birde ucuz ekran karı alma derim ben...çünkü bende fx5200 vardı 2 sene sonra sorun çıkardı...sonra Ati 9600pro aldım..onda da sorun çıkardı..105 ytl falan vermiştim 9600pro ya elimde kaldı ama en kötüsü işlerim aksadı...neyse sinirlendim gittim Sapphire x800 Gto aldım....diyeceğim sakın ucuz ekran kartı alma sorun çıkıyor.paran varsa 9550 alacağına bi o kadar daha para koy git benimki gibi bir ekran kartı falan al...ben dertlerimden anca böyle kurtuldum...
    sana kolay gelsin...
  • Güncel oyunları düşük detayda rahatça oynarsın ilerisi için en fazla 1 sene idare edeceğini kimse garanti edemez, ya aldığının yarı fiyatına satarsın yada öyle kullanırsın bilgisayar piyasası nankördür. Oyun için ps2 yada xbox alın, şu linke'de göz atmanız yararınıza olur.
    tıkla
  • Ben X1600 PRO aldım canavar gibi tüm oyunlarda ben çok mennunum valla AGP alacaksan ya bunu al yada X800GTO var o da 256 bit süper bir kart.
  • ok
  • 955o fiyat performan açısından oldukça mükemmel bir model özelliklede msı lar,9600 xt alcağına 9550 alabilirsin,ancak 6600 gt den bahsediyorsan iki kart kıyaslanamaz elbette ancak 6600gt 2. el fiyatı 160 ytl 9550 80 civarı,hani 9550 alırsanda birçok oyunu oynarsın ama wow da bile kasılırsın bütçene göre 6600 gt alabiliyorsan al
  • peki 6600 gt mi iyi

POWERCOLOR ATI RADEON 256MB X1600 PRO PCI-E EKRAN KARTI

bu kartmı iyi ve fiyatları çok oynuyomu?

6600 gt ise tam özellikleriyle hangi marka?
  • bi 9800 proal bari 2ç. elden o bile işini süper görür
  • http://www.pclabs.gen.tr/article.asp?doc=473
    http://www.pclabs.gen.tr/article.asp?doc=442
    http://www.pclabs.gen.tr/article.asp?doc=443

benzeri testlerde bulabilirsin bu konularda pclabı ziyaret et parçaları almak istiyosan dawww.starbilgisayar.com u ziyaret et yalnız fiyatlar güncel olmayabilir.

• birader hangi marka iyi o ikisinden o önemli alacam ben birini öteki diyo şunu al bunu al.benim karar verdiğim iki parçayı belirttim en son hangisi iyi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.