Şimdi Ara

NAB2013: Sony, 30' ve 56' ekran boyutlarına sahip 4K OLED ekran prototiplerini sergiledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• NAB2013: Sony, 30' ve 56' ekran boyutlarına sahip 4K OLED ekran prototiplerini sergiledi

Las Vegas Nevada'da düzenlenen NABSHOW (Ulusal Yayıncılar Birliği) kapsamında Sony, 30" ve 56"boyutlara sahip 4K OLED ekran prototiplerini sergiledi.

NAB2013 fuarı kapsamında Sony tarafından sergilenen prototip ekran modelleri 30" ve 56" boyutlara sahipler. OLED panel teknolojisinin kullanıldığı ekranlardan, 30-inç'lik model 4K yani 4096x2160 çözünürlüğe, 56-inç'lik model ise 3840x1260 piksel çözünürlüğe sahip olarak geliştirilmiş durumda. Sony ayrıca mevcut "A Serisi" profesyonel OLED ekran modellerinin de Mayıs ayı içerisinde yenileneceğini duyurdu.

Sony'in 56-inç'lik OLED ekran modeli tüketici pazarına sunulmayacak (Profesyonel amaçlı) ancak, 30-inç'lik OLED model 2014 yılı içerisinde normal kullanıcılar için de piyasaya çıkacak. Modellerin fiyatları hakkında da henüz bir bilgi yayınlanmış değil.

• en yakın zamanda oled ekranları xperia cihazlarda da görürüz umarım

• sony uyduruk tft den baska bisey kullanmaz xperialarda

• quote:

Orijinalden alıntı: enaz3posta

sony uyduruk tft den baska bisey kullanmaz xperialarda

Sony sana dert olmuş anlaşılan,her sony haberinin altında bitiyorsun.

• Zaboo Mafoo değil mi o ? :))

• 4k gümbür gümbür geliyo

• quote:

Orijinalden alıntı: enaz3posta

sony uyduruk tft den baska bisey kullanmaz xperialarda

Uyduruk dediğin tft ekran xperia p dede var şuan ondan daha parlak ve canlı bi ekran görmedim telefonlarda....

• quote:

Orijinalden alıntı: memo_cetin

quote:

Orijinalden alıntı: enaz3postasony uyduruk tft den baska bisey kullanmaz xperialarda
    Uyduruk dediğin tft ekran xperia p dede var şuan ondan daha parlak ve canlı bi ekran görmedim telefonlarda....

Sana göre değil zaten resmi olarakta öyle whitemagic ile 900nite kadar çıkıyorekran parlaklıı

• telefonda en cok müzik dinlediğim için xperia Walkman ı buyuk bır hevesle beklıyorum ..Tek bildiğim 5 inç olacağı kamerasının tartısılmaz olcagı ve tabiki emsalsiz müzik kalitesi için sabırla 3. çeyreği bekliyorum..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.