Şimdi Ara

İran Yapımı E.T. Armies'den Ekran Görüntüleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       E.T. Armies, UDK  (Unreal Development Kit) ile geliştirilmiş İran yapımı bir FPS oyunu. Hikaye uzak gelecekte dünyayı terketmek zorunda kalan insan ırkının bu ölü gezegeni yeniden canlandırmak için dünyaya dönüşünü işliyor. Takdir edersiniz ki gezegenimiz uzaylı yaratıklar tarafından işgal altında.

Yapımcılar bugün yayınladıkları 12 ekran görüntüsü ile oyunlarını görücüye çıkarttı. Tamamiyle oyun içinden alınan görüntüler hiç de fena durmuyor.

• Helal olsun valla adamlara gayette güzel gözüküyor uğraşılmış.... Vah benim ÜLKEME VAHH !!!
  • "E.T. Armies, UDK (Unreal Development Kit) ile geliştirilmiş..."
    Bizim ülkede biri UDK kullanarak bir oyun yapsın, yerden yere vururuz. Yok neden kendi oyun motorumuzu yapmıyoruz? Neden UDK kullanıyoruz? falan fistan.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bi kere de "Kahraman Iran Askeri"ni oynayalim..

• Bizim türkler bu oyunu yapmış olsa bin tane veletle uğraşırlar
  • Fena değil gibi
  • İran sonunda oyunda da olsa geçmişe odaklı yaşamayı bırakıp geleceği düşünüyor. Hayret.

• grafik yeni nesil olmasda şuanki nesil için fena değil
    böyle uzaylı muzaylı yapcaklarına bi medal of honor gibi kendi askerlerinin propagandasını yapan bi oyun olsa daha iyi olurdu

• ben sakallı, cübbesi zırhlı karakterler bekliyordum açıkcası

• city interactive nin oyunlarına benziyor.
  • İran ülkesine HALO CRYSIS gibi fantastik oyunları sokmuyor.Ama kendileri fantastik FPS oyunu yapmaya kalkışıyorlar :D
  • iranliar her zaman geleceği düşünüyor . bu suzleriniz şaka gibi !
    iranda tum oyunlar satiliyor ve cok iyi oyuncu lar iranda yaşiyor.
    unutmayin iran cok ülke tarafindan boykot edilmiş .
    nasil UDK kullaniyorlar bilmiyorum . ben iranda yaşiyorum ama ilk defa bu site de bu haberi gördüm.

• abd'nin askeriyle oyunlarda kafa patlatmaktan ne olduğunu unutanlar kadim komşumuz ve din kardeşlerimizlerle alay edecek seviyeye gelmişler, teknoloji olarak ne durumda olduklarını bilmiyorlar galiba İran'ın. abd nükleer bombalar yapsın hatta Japonya'da yüzbinleri katletsin ses yok ama İran nükleer enerjiye geçince yaygara kopsun, içimizdeki irlandalılara yazıklar olsun.

• abd'nin askeriyle oyunlarda kafa patlatmaktan ne olduğunu unutanlar kadim komşumuz ve din kardeşlerimizlerle alay edecek seviyeye gelmişler, teknoloji olarak ne durumda olduklarını bilmiyorlar galiba İran'ın. abd nükleer bombalar yapsın hatta Japonya'da yüzbinleri katletsin ses yok ama İran nükleer enerjiye geçince yaygara kopsun, içimizdeki irlandalılara yazıklar olsun.
    İran ülkesine HALO CRYSIS gibi fantastik oyunları sokmuyor.Ama kendileri fantastik FPS oyunu yapmaya kalkışıyorlar :D
    aynen :D
  • Duke nukem'den daha iyi duruyor .emek verilmiş belli

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.