Şimdi Ara

Gigabyte özel tasarımlı GeForce GTX Titan modelini hazırlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Gigabyte özel tasarımlı GeForce GTX  Titan modelini hazırlıyor

Nvidia tarafından dünyanın en hızlı tek GPU'lu ekran kartı olarak lanse edilen GeForce GTX Titan için üretici firmaların özel tasarımlı model çalışmaları devam ediyor. Hali hazırda tamamı referans dizayna sahip modeller ile temsil edilen GeForce GTX Titan, Gigabyte'ın yayınladığı fotoğraflara göre yakın gelecekte özelleştirilmiş modellere de kavuşacak.

WindForce 3X soğutucusunun geliştirilmiş bir versiyonuna sahip olan ekran kartı, bu açıdan referans tasarımlı GeForce GTX Titan'da da iri bir görünüme sahip. İki adet büyük ısı dağıtıcı bloğun kullanıldığı soğutucuda, dıştan bakıldığında göze çarpan herhangi bir ısı borusunun olmadığını söyleyebiliriz. Gigabyte'ın Tech Tour etkinliği çerçevesinde tanıttığı özel tasarımlı GeForce GTX Titan için teknik özellikler açıklanmış olmasa da saat hızlarının arttırılmış olabileceği üzerinde duruluyor. GeForce GTX Titan için hazırlanan özel tasarımlı ilk modellerden bir tanesi olan Gigabyte'ın yeni çözümü için çıkış tarihi ise bilinmiyor.

Gigabyte özel tasarımlı GeForce GTX  Titan modelini hazırlıyor

Gigabyte özel tasarımlı GeForce GTX  Titan modelini hazırlıyor

• Gigabyte, GeForce GTX Titan'ı SOC (Super Over Clock) serisi altında özellştirilmiş bir versiyonunu üretse... Korkunç olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

Gigabyte, GeForce GTX Titan'ı SOC (Super Over Clock) serisi altında özellştirilmiş bir versiyonunu üretse... Korkunç olur.

ben yatağıma girer üstüme yorganımı çekip ağlamaya başlarım mesela
  • Bakalım fiyatıda soğutma çözümü kadar başarılı olabilecek mi
  • nvidia overclock'un nekadarına izin verecek ki sanki?
    şimdi ona kafadan koymuştur voltaj sınırını!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

Gigabyte, GeForce GTX Titan'ı SOC (Super Over Clock) serisi altında özellştirilmiş bir versiyonunu üretse... Korkunç olur.

Evet, korkunç olur. Sesinden bulunduğu odaya bile girilmez artık.
    GTX 400 ve 500 serisindeki gibi yapacaksa yapsın ama GTX 680'e yaptığı gibi yapacaksa kalsın.
  • Ortadaki Fan boşta duruyor Soğutma bloğunu tek parça olarak yapsalar daha iyi olurmuş sanki.
    Neyse bi çıksın da ısı, ses değerleri nasılmış görürürüz o zaman.

@B.M.W sana yeni oyuncak geliyor
  • Bir an şaka sandım fakat 3 kişi de aynı şeyi söyleyince ciddi olduğunu anladım. Yahu Gigabyte GTX TITAN SOC almışsın, yemişim sesini abi? Şu dediğiniz şu örneğe benziyor : Lamborghini Aventador almışım ama çok ses çıkarttığı için arabaya kulaklıkla binmek? asdlşjkasdfjsadiğpg olaya bak yahu. Sonuçta böyle bir kartın takılı olduğu bilgisayar en yüksek seviyede bir oyun bilgisayarı olur, alırsın bir 7.1 ses sistemi, verirsin sesi, tamamdır. Olmadı güzel bir oyuncu kulaklığı alırsın Razer'dan veya Logitech'den. Hadi onları geçtim, madem sesten rahatsız oldunuz, böyle bir kartı alan adamda iyi para vardır sonuçta, gidip ses izoleli bir kasa alırsın. Olmadı yaptırırsın, sıkıntı olmaz.

Ses olacak hoca, kaçınılmaz bir şey bu. Öyle canavar bir ekran kartının soğutulması da lazım bir yerde. Gidip su soğutucu da takabilirsin, hortumu uzatıp fanını pencerenin dışına koyarsın, 0 ses olur ve gayet de iyi soğutur.
  • Yalnız hatırlatayım; Gigabyte 7970 özel tasarımlarında da voltaj kilidi koymuştu. Buna koyması muhtemel, almadan önce araştırın (çıktığı zaman tabi, ön siparişe filan hiç girmeyin)
  • anakartı yamultur bu ne böle. ama bir ares değil :D

• quote:

Orijinalden alıntı: cybernoid

Yalnız hatırlatayım; Gigabyte 7970 özel tasarımlarında da voltaj kilidi koymuştu. Buna koyması muhtemel, almadan önce araştırın (çıktığı zaman tabi, ön siparişe filan hiç girmeyin)

Bende eskiden Gigabyte 670 vardi. Kendiliginden OCli guya.

Daha sonra Zotac 670 aldim ve stok voltajda Gigabyte dan daha fazla OC yaptim :)

COk takozdu belki bneim eski Gigabyte 670 bilemem.
  • Gigabyte özel tasarımlı GeForce GTX  Titan modelini hazırlıyor
  • Ağzınızın suyu akıyor demi. Bir GPU fabrikası sahibi olamadım gitti ne para var şu sektörde arkadaş. Bizim gibi enayiler (öyle bir enayiyiz ki hiç akıllanmıyoruz) en iyisi bu dedikleri şeye sahip olmaya deli oluyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Ortadaki Fan boşta duruyor Soğutma bloğunu tek parça olarak yapsalar daha iyi olurmuş sanki.
    Neyse bi çıksın da ısı, ses değerleri nasılmış görürürüz o zaman.

@B.M.W sana yeni oyuncak geliyor

forever ASUS...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.