Şimdi Ara

Tamagotchi L.İ.F.E. iOS platformu için de yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 90'lı yılların popüler kültürlerinden biri olan Tamagotchi(sanal hayvanlar) Android platformundan sonra, nihayet iOS platformu için de yayınlandı.

16. yaş günü şerefine Tamagotchi L.İ.F.E. adıyla mobil platform için yeniden hazırlanan yapım; yeni renkler, orijinal karakterler, dijital koleksiyonlar ve Facebook entegrasyonuyla mobil oyuncuların beğenisine sunuluyor. iOS 4.3 veya üzeri yazılıma sahip olan iPhone, iPad ve iPod Touch'larda çalışan Tamagotchi L.İ.F.E.'ın şu an için bazı ülkelerin Appstore'larında yayınlansa da henüz Türkiye Appstore'da yayınlanmış değil. Ancak, yapımın yakın bir zaman içerisinde ülkemizdeki sanal hayvan hayranlarını iOS kullanıcılarıyla da buluşmasını bekliyoruz. 

Sanal hayvan deneyimini mobil cihazlara taşıyan yapım, ücretsiz olarak sunulurken 1.79 TL karşılığından reklamlardan arındırılabiliyor Bu arada sıklıkla bildirim göndererek tek başına uzun bir spam listesi oluşturan Tamagotchi L.İ.F.E.'ın push bildirim desteğini devre dışı bırakmanızda fayda var.   

• Güzel olacak, gelir gelmez indireceğim.
  • sonunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cocukken benim de vardi. Gecenin bi vakti kalkar altini degistirirdin,uemegini yedirirdin falan. Tabi bir muddet sonra sıkılmis kaldirip bir kenara koymustum.

• çocukken zevkliydi öyle de kalsın. bazı şeyleri daha sonra denediğinde eski zevkini alamıyorsun
  • Bunun bile bug i vardi. Saati ileri alinca çat diye büyüyodu hayvan.

• İndirebilirim küçükken hep bozulurdu tam zevkini alamazdım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.